Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гала е пълен дебил. Сцени, порицания, хвърляне на сценарии ... в крайна сметка никой не се е успал за животоспасяваща операция. :helpsmilie: Иначе ако е за пиене на собствена урина, масаж с конски фъшкии и революционен метод за лакиране на нокти с китайска билка е първа. :mf_surrender:

 

Реакцията спрямо Галин също е доста пресилена ... големия проблем е, че на въпросния концерт той е бил единствения известен изпълнител ... от друга страна го прави от добро сърце (примерно?!?) и е абсурдно да го порицават защо не е отишъл на събитие, за което няма да получи и стотинка.

 

Според мен е недопустимо да се успиш за предаване на живо ,Гала трябва да пълни ефир 1-2 часа,а и не малко се е готвила за госта си. Да,на всеки се случва, за участие разбирам,но за жив ефир или за нещо,което не правиш всеки ден е недопустимо. На мен когато ми се налага и е важно,дори и да съм сам - карам други хора да ми звънят и да говорим поне 10 мин.,за да се разбудя и да е сигурно,че съм станал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези тип хора са най-готините, които имат чувство за хумор и могат да се самоиронизират.

Деса по принцип е готина някаква, свежарка, ама вие феновете (изключвам теб), може да накарате някой да спре толкова да й симпатизира.

За мен пък тази тема с досадните фенове на Десислава си остава страшно пресилена във форума. И не само, защото всички се слагат под един знаменател, което въобще не е правилно. Не смятам, че като цяло сме нещо по-различно от почитателите на Галена и Преслава (например). Даже смятам, че имаме още по-голямо право да изтъкваме нашата при положение, че тя е единствената, която оцеля след над 10 години без компания, а това само по себе си я прави наистина голяма.

И преди съм споделял, че основния проблем в случая е това, което беше наложено във форума като факт след завръщането на Десислава в Пайнер. В онези 2-3 не много успешни нейни години преди това не се бяхме обаждали чак толкова (т.е знаем кога да не досаждаме), но когато видяхме, че тя има шанса отново да мачка си беше напълно нормално да започнем да я изтъкваме. И тя в последствие показа, че е имало защо да я възхваляваме толкова. Но го има и този момент, че още от самото начало Фокси и някои други започнаха да ви налагат колко са ужасяващи нейните фенове, в последствие и разни по-малки потребители започнаха да го повтарят като папагали, а понякога една лъжа като се повтори сто пъти, някои започват да я зачитат за истина. А каква е истината всъщност? Че ние не изтъкваме любимката си повече от феновете на Преслава, които доскоро я водеха номер 1 за не знам си колко десетки години и чак сега може би взеха да се усещат, че вече не е баш така... или пък почитателите на Галена, които откакто тя е станала голямо име и заплаха за Преслава не са спряли да повтарят какво величие е. Къде с основание, къде- без, също като Десовите. Просто те двете не са спирали да бъдат актуални откакто са се качили на върха и затова го е нямало този момент феновете им да се 'завърнат' и на форума да му се стори, че са по-нагли от другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

... че още от самото начало Фокси и някои други започнаха да ви налагат колко са ужасяващи нейните фенове, в последствие и разни по-малки потребители започнаха да го повтарят като папагали, а понякога една лъжа като се повтори сто пъти, някои започват да я зачитат за истина.

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Някой недоразбрал да има?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Някой недоразбрал да има?!

Не! Но ако и вие бяхте (говоря като общество) малко по - обрани, цялата драма щеше да е стихнала, но по - скоро досадихте и затова форума по едно време сипеше хейт по Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не! Но ако и вие бяхте (говоря като общество) малко по - обрани, цялата драма щеше да е стихнала, но по - скоро досадихте и затова форума по едно време сипеше хейт по Деса.

 

Защо пък да са по-обрани? Феновете на коя по-точно са обрани, че те да бъдат такива? Галенини са най-досадни по принцип, но не им се натяква нон стоп това. И тея, че заради еди кой си се мразела певицата са толкова абсурдни твърдения. Омразата не е проблем на другите, а на този който изпитва това чувство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да са обрани? Феновете на коя по-точно са обрани, че те да бъдат такива? Галенини са най-досадни по принцип, но не им се натяква нон стоп това.

Не съм забелязал такова нещо, напротив. Като цяло няма друга изпълнителка на която феновете да са толкова агресивни и това си е мое мнение. Освен това, Деси Слава няма особена нужда от защита, когато си е свършила работата ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък тази тема с досадните фенове на Десислава си остава страшно пресилена във форума. И не само, защото всички се слагат под един знаменател, което въобще не е правилно. Не смятам, че като цяло сме нещо по-различно от почитателите на Галена и Преслава (например). Даже смятам, че имаме още по-голямо право да изтъкваме нашата при положение, че тя е единствената, която оцеля след над 10 години без компания, а това само по себе си я прави наистина голяма.

И преди съм споделял, че основния проблем в случая е това, което беше наложено във форума като факт след завръщането на Десислава в Пайнер. В онези 2-3 не много успешни нейни години преди това не се бяхме обаждали чак толкова (т.е знаем кога да не досаждаме), но когато видяхме, че тя има шанса отново да мачка си беше напълно нормално да започнем да я изтъкваме. И тя в последствие показа, че е имало защо да я възхваляваме толкова. Но го има и този момент, че още от самото начало Фокси и някои други започнаха да ви налагат колко са ужасяващи нейните фенове, в последствие и разни по-малки потребители започнаха да го повтарят като папагали, а понякога една лъжа като се повтори сто пъти, някои започват да я зачитат за истина. А каква е истината всъщност? Че ние не изтъкваме любимката си повече от феновете на Преслава, които доскоро я водеха номер 1 за не знам си колко десетки години и чак сега може би взеха да се усещат, че вече не е баш така... или пък почитателите на Галена, които откакто тя е станала голямо име и заплаха за Преслава не са спряли да повтарят какво величие е. Къде с основание, къде- без, също като Десовите. Просто те двете не са спирали да бъдат актуални откакто са се качили на върха и затова го е нямало този момент феновете им да се 'завърнат' и на форума да му се стори, че са по-нагли от другите.

+1 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък тази тема с досадните фенове на Десислава си остава страшно пресилена във форума. И не само, защото всички се слагат под един знаменател, което въобще не е правилно. Не смятам, че като цяло сме нещо по-различно от почитателите на Галена и Преслава (например). Даже смятам, че имаме още по-голямо право да изтъкваме нашата при положение, че тя е единствената, която оцеля след над 10 години без компания, а това само по себе си я прави наистина голяма.

И преди съм споделял, че основния проблем в случая е това, което беше наложено във форума като факт след завръщането на Десислава в Пайнер. В онези 2-3 не много успешни нейни години преди това не се бяхме обаждали чак толкова (т.е знаем кога да не досаждаме), но когато видяхме, че тя има шанса отново да мачка си беше напълно нормално да започнем да я изтъкваме. И тя в последствие показа, че е имало защо да я възхваляваме толкова. Но го има и този момент, че още от самото начало Фокси и някои други започнаха да ви налагат колко са ужасяващи нейните фенове, в последствие и разни по-малки потребители започнаха да го повтарят като папагали, а понякога една лъжа като се повтори сто пъти, някои започват да я зачитат за истина. А каква е истината всъщност? Че ние не изтъкваме любимката си повече от феновете на Преслава, които доскоро я водеха номер 1 за не знам си колко десетки години и чак сега може би взеха да се усещат, че вече не е баш така... или пък почитателите на Галена, които откакто тя е станала голямо име и заплаха за Преслава не са спряли да повтарят какво величие е. Къде с основание, къде- без, също като Десовите. Просто те двете не са спирали да бъдат актуални откакто са се качили на върха и затова го е нямало този момент феновете им да се 'завърнат' и на форума да му се стори, че са по-нагли от другите.

 

 

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

Някой недоразбрал да има?!

 

Момчето говри за досадни фенове, те дошли да му обясняват това и онова :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал такова нещо, напротив. Като цяло няма друга изпълнителка на която феновете да са толкова агресивни и това си е мое мнение. Освен това, Деси Слава няма особена нужда от защита, когато си е свършила работата ОК.

 

Да, всеки си има мнение, но повечето са като стадо и вървят след пъдаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да са по-обрани? Феновете на коя по-точно са обрани, че те да бъдат такива? Галенини са най-досадни по принцип, но не им се натяква нон стоп това.

Поне не лъжат като един фен на една краварка за едни частни партита и бисове. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне не лъжат като един фен на една краварка за едни частни партита и бисове. :whistling:

Коментара не целеше да се превърне в ново ядро на лични нападки. Като цяло може да се каже, че всички сме много крайни и емоционални хора и много често принизяваме и възхваляваме по много болезнен начин. Това дори се прави умишлено с цел да засегнем определен индивид или сегмент от хора. А няма смисъл в края на деня :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал такова нещо, напротив. Като цяло няма друга изпълнителка на която феновете да са толкова агресивни и това си е мое мнение. Освен това, Деси Слава няма особена нужда от защита, когато си е свършила работата ОК.

Ами аз пак ще повторя, че за мен в този форум почти няма разлика между натрапването на певици като Деси Слава, Галена и Преслава. И на трите феновете им ги налагат до полуда, включително и агресивно на моменти. Разликата при тях, както казах е, че известно време ние не бутахме толкова нашата просто защото си виждахме, че не беше сред най-актуалните, въпреки че правеше по някой и друг хит. Показателно е дали сме най-гадните щом сме доказали, че можем да си мълчим когато му е било времето. Другите кога?

 

Анелия и Софка в обща песен? С Гринго за дъпълнение? Това ще разбие всички порядки! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне не лъжат като един фен на една краварка за едни частни партита и бисове. :whistling:

 

Аз получих нова пикантна информация за "краварката" и съвсем скоро мисля да я предоставя тук.. Така както първи я обявих за "неграмотница" и "зарязана". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз получих нова пикантна информация за "краварката" и съвсем скоро мисля да я предоставя тук.. Така както първи я обявих за "неграмотница" и "зарязана". :3fdb8960598fa63e:

 

Получил си ти, едно нищо.

 

 

П.п. Я кажи къде и с какво ти е бръкнала Татяна, че я ядеш вече 5 години, интересно ми е. И защо с такава наслада и злоба пишеш? Такива неща ли те правят щастлив? При Галето има по-пикантни, защо не ни запознаеш с тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...