Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Глупости, песента е правена за Галена. Така,че Деска да се радва че участва в толкова яка песен. Със сигурност е най-доброто, от както е в Пайнер.

Галенчето е спосор на проекта, но песента я прави ДесиСлава. Партиите и са в пъти по силни, което е нормално при полжение, че е 55 пъти по талантлива. Не напразно Галена 2 години не я е направила сама. :phpgrin2:

 

ДесиСлава изпъква, Галена плаща. Добър тандем

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия за шести път на върха с "Дай ми още"

 

Анелия отново е победител в "50-те Най..." с актуалния си хит "Дай ми още". Парчето спечели читателския вот на Signal.bg за шести пореден път.

 

На втора и трета позиция в седмичната класация също няма промяна и местата се заемат съответно от Галена с песента "Мина ми" и дуетния сингъл на Алисия и Илиян - "Нито дума".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах видяхме я Деси Слава колко изпъкваше с проектите, които пусна след дуета - "Започваме на чисто" и "Смени паролката си" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): "изпъкването", "нивото" и "интереса" бяха на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Парата ако хвана и Нека да е тайно не излизат сред най популярните... БАхти машинациите.

Красива е не благодарение на Галена, а благодарение на ДесиСлава. Ако Галена сама я беше изпяла щеше да зафичи некой мазен отсвир като в Дай ми още на Анелияа. Благодарностите са изцяло за ДесиСлава в тази песен. Тя я прави. Галена е като беквокал, да не кажа , че е просто спонсор на проекта...

Както превъзхожда Янева в Пей сърце, така и Деси във В твоите очи. И не говорим вокално, а чисто като присъствие. Галена прави песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенчето е спосор на проекта, но песента я прави ДесиСлава. Партиите и са в пъти по силни, което е нормално при полжение, че е 55 пъти по талантлива. Не напразно Галена 2 години не я е направила сама. :phpgrin2:

 

ДесиСлава изпъква, Галена плаща. Добър тандем

Е не е вярно. Партиите на Галена също са добри. Освен това клипа го прави тя. Десислава е като статистка.

А относно Дай ми още - скоро ще достигне гледанията на В твоите очи, което не я прави по-малко успешна. И как Галена я пази 2 години тая песен, а после добре че била Деса, че песента щяла да звучи, като на Анелия. Това са глупости, които пишеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах видяхме я Деси Слава колко изпъкваше с проектите, които пусна след дуета - "Започваме на чисто" и "Смени паролката си" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): "изпъкването", "нивото" и "интереса" бяха на макс.

Видяхме и Галена колко изпъква в Една жена и Да ти олекне... В първата 20 000 лайка не може да събере, а втората за 10 000 се моли. ДесиСлава не може да се оплаче. Последните и 2 песни са на по 2 месеца и вече минаха 20 000 лайка... Случайност? :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам как точно определяте, че едната имала по-добро присъствие? Хайде, в "Пей сърце" Галена наистина е много по-активна и шарена в сравнение с булката Цветелина, която си стои на едно място. Но "В твоите очи" ролите и дори движенията им с ДС са разпределени така, че да са почти едни и същи, двете се държат еднакво. В пеенето знаем коя е по-добрата. Така че... с какво Галена изпъква освен с това, че евентуално е платила проекта?

Това че на вас едната ви харесва повече от другата не значи нищо. И Галена, и Десислава са на едно ниво във "В твоите очи" и песента е супер хит и заради двете- факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не е вярно. Партиите на Галена също са добри. Освен това клипа го прави тя. Десислава е като статистка.

А относно Дай ми още - скоро ще достигне гледанията на В твоите очи, което не я прави по-малко успешна. И как Галена я пази 2 години тая песен, а после добре че била Деса, че песента щяла да звучи, като на Анелия. Това са глупости, които пишеш.

Не са глупости. Галена е имала демо на песента, а не крайния вариант, който ние слушаме. Като не знаеш, не говори в случая. А от коментарите под клипа в нито един не съм попаднал на мнение, че ДесиСлава е статична. Напротив. Страхотна е в клипа. Просто е до вкус.

 

И на Египет фараона е събрала повече лайкове и милиони от другите на галин, но това не я прави по голям хит.

 

Толкова ли не виждате, че с всяка година гледанията, лайковете и коментарите растат. Не можем да сравняваме песни с интервал от година и половина по гледания. С всяка година потребителите на платформата ютуб се увеличават, което е в реда на нещата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам как точно определяте, че едната имала по-добро присъствие? Хайде, в "Пей сърце" Галена наистина е много по-активна и шарена в сравнение с булката Цветелина, която си стои на едно място. Но "В твоите очи" ролите и дори движенията им с ДС са разпределени така, че да са почти едни и същи, двете се държат еднакво. В пеенето знаем коя е по-добрата. Така че... с какво Галена изпъква освен с това, че евентуално е платила проекта?

Това че на вас едната ви харесва повече от другата не значи нищо. И Галена, и Десислава са на едно ниво във "В твоите очи" и песента е супер хит и заради двете- факт.

Десислава е дърво, като цяло. Виждаме я на сцената. Представям си по клипове, като снима , колко кадъра трябва са повтори за да и се получат. И да - в клипа с Галена е като стстистка.

Ти намери с кого да сравняваш Деса по сценично присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е дърво, като цяло. Виждаме я на сцената. Представям си по клипове, като снима , колко кадъра трябва са повтори за да и се получат. И да - в клипа с Галена е като стстистка.

Ти намери с кого да сравняваш Деса по сценично присъствие.

Никой не говори за сценично присъствие, а за присъствие във видеоклип. Във "В твоите очи" само вие виждате Десислава като дърво до Галена, аз ги виждам абсолютно еднакви. Не знаем как е било на снимачната площадка, но като за самият клип режисьорът се е постарал да подбере най-доброто и от двете и да ги накара да изглеждат по подобен начин, каквато е и идеята на проекта. А и не трябва ли в случая да е важно и пеенето? Не минавайте с номерата, че пеенето не било важно винаги- в подобна дълбока и докосваща песен Е. А в това отношение Десислава бие без да се замисли.

 

Деса довечера ще покаже артистичност в Черешката :Vishenka_05:

Съвсем бях забравил, че е днес. Ще е уникално... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е дърво, като цяло. Виждаме я на сцената. Представям си по клипове, като снима , колко кадъра трябва са повтори за да и се получат. И да - в клипа с Галена е като стстистка.

Ти намери с кого да сравняваш Деса по сценично присъствие.

 

И къде по точно ме видя да ги сравнявам като сценично присъствие???

 

Те са жени от различни поколения. Никой не очаква освен заблудените в раманиа Деса да се чекне като Галена на сцената. Дори изглежда нелепа в подобна ситуация. Ние си я хааресваме сериозна и статична на сцената, а не като клоун в попфолк заведение. Критериите са ви потресаващи.

 

ДесиСлава е пяла на огромни международно сцени с огромни балкански имена, на които Галена ще гледа като препарирана... То пред камерата на Планета за Галена е лесно, но пред други камери загубва ума и дума, а камо ли да позира. Като фенка се държи.

 

Колкото до клиповете. Ако иска и 1000 пъти ще заснема едно и също. Важно е крайния резултат, а не колко дубали заснела. И ДесиСлава като влезе в студио з 10 мин записва, а на Галена и трябват 2 дни мъки и още 2 за монтаж и мастеринг, а това е много по съществено за професията им - певици. Но мълчите все гузно като стане въпрос за пеене...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу нямам търпение, пак ще има лафове :1000 (29):

И аз го очаквам днес. Деса винаги пуска лафове, а и ще разберем защо се е докарла до такова физическо състояние на промоцияата на Коце. Цяла седмица плюскане :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу нямам търпение, пак ще има лафове :1000 (29):

 

В това предаване лафовете са епични.. :1000 (29):

Моника: Бъркаме до домугенна смес :helpsmilie:

 

Ще видим Деса какви ще ги ръси, а то и титана на мисълта Лияна ще е там... представям си :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го очаквам днес. Деса винаги пуска лафове, а и ще разберем защо се е докарла до такова физическо състояние на промоцияата на Коце. Цяла седмица плюскане :1000 (6):

 

То го снимаха Декември месец :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То го снимаха Декември месец :3fdb8960598fa63e:

Първо Черешката, после празници, а накрая екзотична малдивска кухня. Тя и на заснемането на Новогодишната програма си е шиши. Но това като фен на музиката и, не ме бърка. Като и е сладко да си хапва. Просто да не танцува

 

 

2 милиона за този УЛТРА ГИГА ХИТ

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо Черешката, после празници, а накрая екзотична малдивска кухня. Тя и на заснемането на Новогодишната програма си е шиши. Но това като фен на музиката и, не ме бърка. Като и е сладко да си хапва.

2 милиона за този УЛТРА ГИГА ХИТ

Малдивската кухня не е особено калорична, може да селектира блюда, освен това може да консумира и европейска, ако не й понася. И най-вече, може да преценява КОЛИЧЕСТВАТА, които поглъща. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради подобни изказвания Галена вовеки ще съжалява, че е споделила тази уникална песен с Деса.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...