Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И този ли концерт е презаписван? Има доста несъвпадения с любителското клипче от концерта. Първо на истинския лайв влиза с 1-2 секунди по рано в куплета, после допуска една грешка като се повтарят ледена студена, студена ледена, а на тв версията няма нищо такова.

Отделно на втория куплет на лайва спира да пее на "той след нея тича" и също така се провиква преди края на припева, а на тв версията си пее. На концерта вика "недей ходи Гале", а на клипа от канала си го пее както е на текста :mf_surrender: Ето защо бавят концертите по 1 месец, докато всички си презапишат фалшивите изпълнения.. трябва време за замазване на излагациите :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

219_880x509.png

 

На Яница никак не й върви с клиповете в последните години. След като компетентните органи бяха сезирани за нейн предишен проект, от музикалната й компания преглеждат под лупа всеки нов проект. От няколко седмици феновете й не спират да питат кога най-сетне изпълнителката ще сподели песента.

 

Secret.bg научи от свои източници, че и сега е имало проблем с видеоклипа. Това наложило днес отново да заснемат допълнителни кадри, които да поставят на мястото на изрязаните.

 

http://secret.bg/news/music/popfolk/purvo-...-klip-na-qnica/

 

Сега ли си го измислиха, гледайки от тук, или наистина имат вътрешни хора, чалгарски сайт си е все пак?

Link to comment
Сподели в други сайтове

РґР°-219-880x509.png

 

На Яница никак не й върви с клиповете в последните години. След като компетентните органи бяха сезирани за нейн предишен проект, от музикалната й компания преглеждат под лупа всеки нов проект. От няколко седмици феновете й не спират да питат кога най-сетне изпълнителката ще сподели песента.

 

Secret.bg научи от свои източници, че и сега е имало проблем с видеоклипа. Това наложило днес отново да заснемат допълнителни кадри, които да поставят на мястото на изрязаните.

 

http://secret.bg/news/music/popfolk/purvo-...-klip-na-qnica/

 

Сега ли си го измислиха, гледайки от тук, или наистина имат вътрешни хора, чалгарски сайт си е все пак?

:1000 (29): Те даже пишат тук..

Link to comment
Сподели в други сайтове

219_880x509.png

 

На Яница никак не й върви с клиповете в последните години. След като компетентните органи бяха сезирани за нейн предишен проект, от музикалната й компания преглеждат под лупа всеки нов проект. От няколко седмици феновете й не спират да питат кога най-сетне изпълнителката ще сподели песента.

 

Secret.bg научи от свои източници, че и сега е имало проблем с видеоклипа. Това наложило днес отново да заснемат допълнителни кадри, които да поставят на мястото на изрязаните.

 

http://secret.bg/news/music/popfolk/purvo-...-klip-na-qnica/

 

Сега ли си го измислиха, гледайки от тук, или наистина имат вътрешни хора, чалгарски сайт си е все пак?

 

 

Вътрешни информатори има ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

тоя ge6a_vip е от там според мен :D

Видях сега от информацията на сайта, Георги Гюзелов е. Адриана беше имала някакви проблеми с него, но не знам какви.

 

 

16195277_1508459875863498_2519449233795377_n.jpg

 

:aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе те нека го проточват и 3 месец ако искат, въпросът е да не се качват снимки още на снимачния ден. Ето сега пак същата история- снимат клип и едновременно качват снимки. Поне да беше Скерлев да монтира за 4 дни, а не от първото #soon до излизането на клипа да се чака по 2 месеца :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе те нека го проточват и 3 месец ако искат, въпросът е да не се качват снимки още на снимачния ден. Ето сега пак същата история- снимат клип и едновременно качват снимки. Поне да беше Скерлев да монтира за 4 дни, а не от първото #soon до излизането на клипа да се чака по 2 месеца :mf_surrender:

Според мен го направиха, за да ни настървят още- повече! Досега чакахме и ни пуснаха днес за компенсация тези скандални снимки и да ни побъркат съвсем! :ba: :heart: :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на стената в мазата на Пайнер

Ако някоя друга чалгарка снима там я плюете веднага..Пусти двойни стандарти :1000 (27):

Когато Яница снима там, почти не се разбира, че е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен го направиха, за да ни настървят още- повече! Досега чакахме и ни пуснаха днес за компенсация тези скандални снимки и да ни побъркат съвсем! :ba: :heart: :crybaby:

Като доснимаха предната песен пак качиха снимки веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ли си го измислиха, гледайки от тук, или наистина имат вътрешни хора, чалгарски сайт си е все пак?

 

Аз още вчера ви го казах това

 

От СЕМ са го забранили още преди излизането. Пайнер, на които им е дошло до гуша от номерата на Яница, са я затворили в мазето за неопределен срок. Дават ѝ само вода, хляб и лампион.

 

 

И ето сега в мазето дори заключена, снима кадри докато пикае и с**е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен го направиха, за да ни настървят още- повече! Досега чакахме и ни пуснаха днес за компенсация тези скандални снимки и да ни побъркат съвсем! :ba: :heart: :crybaby:

Първата снимка, която качи е от 16-ти декември :mf_surrender:

Какво има да ни настървяват още

Даже някои (вкл и аз) почваме да се вбесяваме от факта, че на Яница ще излезе другия месец :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата снимка, която качи е от 16-ти декември :mf_surrender:

Какво има да ни настървяват още

Даже някои (вкл и аз) почваме да се вбесяваме от факта, че на Яница ще излезе другия месец :mf_surrender:

Имам предвид сега от дозаснемането и качването веднага, ни настървиха пак с новите визии. :dizzy: Не се изнервяй на Яни, бързо ще излезе, щом е само смяна на кадри с други!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...