Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам какво се случва, но и гласа и визията са проблемни. Струва ми се нещо здравословно, но се надявам да не е. Може просто повече да е похапнала на почивката

 

Ще я гледаме ли в "Черешката на тортата"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Ивана направи фурор нищо, че беше дебела.

 

Не става въпрос за това, а че се е запуснала и прилича на еклер. Щом е публична личност, да полага усилия за външния си вид.

И още няма 40 ... като влезе в менопауза, ще е 150 кг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един трезвомислещ сред толкова бавноразвиващи чалгари. Евала! :)

 

 

И на мен ми е било винаги странно как българите харесват Адел, нейните песни и .т.н, а плюят по някоя чалгарка, веднага като качи някой килограм?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е било винаги странно как българите харесват Адел, нейните песни и .т.н, а плюят по някоя чалгарка, веднага като качи някой килограм?

Защото Адел никога не е разчитала на външния си вид, а само и единствено на песни и глас. В България няма чалгарка, която да не е наблягала я на деколтето си, я на дупето си в клип, без изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Адел никога не е разчитала на външния си вид, а само и единствено на песни и глас. В България няма чалгарка, която да не е наблягала я на деколтето си, я на дупето си в клип, без изключения.

 

Това не означава да се плюе по някого като качи килограм. Това е тяло, променя се, това ли е важното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Някой има ли представа какво казва Ана тук (на 2:17)? :roll1: "Ако са и да ва вида на тая песен ше е" :dontgetit: :pokey: :scratch:

Ако станете и опитате, по-весело ще е :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дълбокосвързан с моят диван, прав си, там преживявам всичките си драми. И несполуката в любовният живот съм я наследил от Преси, жалко, че не съм фен на Девственицата, сигурно на 45 щях да приличам на свински кебаб и да си лягам с някой 16-годишен. :roll1:

 

Точно пък Преславинине бива да се подиграват за килограми. Май си забравил каква мечка стръвница беше Петя преди години. Много лесно може да се върне на това положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е било винаги странно как българите харесват Адел, нейните песни и .т.н, а плюят по някоя чалгарка, веднага като качи някой килограм?

 

Ама Адел няма комплекс, че е дебела и не се опитва да се изкара друга - не си разтяга лайфовете, не си свива клиповете, не си пипа снимките и никога, ама никога няма да я видиш да се чакърти като евтина стриптизьорка по долни гащи, само за да привлече малко внимание:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е било винаги странно как българите харесват Адел, нейните песни и .т.н, а плюят по някоя чалгарка, веднага като качи някой килограм?

Защото са чуждопоклонници. Адел може да е дебела, Деса не. Като стигне Адел, тогава ще има база за сравнение. Това им е кофти теорията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам Slavi утре да напише как е било на участието на Деса в Плазза Денс София днес, случайно видях, че ще има такова от фейсбук. Нали все се бие в гърдите, че обикаля постоянно заведения и следи песен по песен кой DJ какво пускал. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата е там, че на Адел не й монтират клиповете да изглежда слаба. :1000 (29):

Да, но й слагат 2 тона грим да прикрие колко е пълна и изглежда като восъчна фигура. Що не го споменете това? Или че носи широки рокли отново за да изглежда по-слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси и Преси - на долния ред в средата :3fdb8960598fa63e:

 

KomstantinPromozija201701253.jpg

Много са сладки :Vishenka_05:

Колкото до килограмите всички са имали такива периоди , в които натрупват килограми.Преслава яко я хулехте за дето отслабна толкова много , а сега пък мечка била :roll1: Жената си каза че така най-много си се харесва и в последното време в социалните мрежи споделя кадри от фитнеса,макар че в момента няма нужда от такъв.Дано и Деси се вкара във форма скоро време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...