Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

5-тима.

Тая бая се е раздала!! На какво се равнява подобно преживяване? Според мен поне един албум, пълен само с кости форца + 3 певици на годината :3fdb8960598fa63e:

Явно повече отколкото е можела да...поеме. А знаейки възможностите ѝ... :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе това с Пирогов и там, където Марче пяла с Камелия и някви сърби (май Миле Китич и Весна Змиянац) на Боровец на една Нова Година и Камелия знаела много неща за въпросната нощ, една и съща история ли беше? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая бая се е раздала!! На какво се равнява подобно преживяване? Според мен поне един албум, пълен само с кости форца + 3 певици на годината :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Така е било по уговорка, но не е могла да изпълни всичко от своя страна заради пустия ѝ сфинктер, та се задоволява с по-малки награди :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе това с Пирогов и там, където Марче пяла с Камелия и някви сърби (май Миле Китич и Весна Змиянац) на Боровец на една Нова Година и Камелия знаела много неща за въпросната нощ, една и съща история ли беше? :1000 (29): :1000 (29):

 

Тя, Ками много неща знае за нея. Както когато почина Рейхан, бяха на турне и всички плакаха за нея, само тя че вече няма да може да се качи на яхтата на Жоро Илиев. Може да ги бъркам историите, но знам, че има нещо такова. :)

 

Проф. Фокс е имал лекции по тези теми и ги помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така. Да не говорим, че майка ѝ е легендарна в града с изпълненията си.

Ох смея се с глас :roll1: Я разкажи за майка й.

Аз четох, че баща й е заминал в САЩ, за да се крие от Жоро Илиев и даже го пише в 24 часа, може и да има нещо вярно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя, Ками много неща знае за нея. Както когато почина Рейхан, бяха на турне и всички плакаха за нея, само тя че вече няма да може да се качи на яхтата на Жоро Илиев. Може да ги бъркам истории, но знам, че има нещо такова. :)

 

Каква връзка има Рейхан с Жоро Илиев?

 

 

ПП: Умират на една дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук преди време нямаше ли някаква тема с историите на Фокси и Камелия, ще си струва да си я припомним и да допълним с нещо по-актуално? :1000 (29):

Например това, че след като напуснала Пайнер Митко й пращал SMS-и за Нова година и още някакъв празник, а после като видял грандиозния успех на "Неповторим" се разярил и се скарал с нея... Сравнително ново е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох смея се с глас :roll1: Я разкажи за майка й.

Аз четох, че баща й е заминал в САЩ, за да се крие от Жоро Илиев и даже го пише в 24 часа, може и да има нещо вярно. :1000 (29):

 

Ами много са историите. Помня в един вестник беше описана като "известна старозагорска бръмчалка" :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Майката на чалга дивата Мария е делила едно легло с първото сериозно гадже на щерка си – красавеца Галин от Стара Загора, пише Struma.bg.

 

Младежът и силиконовото миньонче са имали няколко години връзка, точно когато Мария започна да пее, на 19 години. След като взела да става звезда, смуглата красавица си намерила нов и по-богат мъж, а този го отстъпила на майка си Данка, издават съгражданите им.

 

Отварачката никога не е криела, че са били с един и същи мъж една след друга.

 

Тя приела най-спокойно факта, че родителката й се люби с бившия й. „Щом се обичат, не мога да ги спирам. Аз съм изживяла каквото е трябвало с него и вече е в миналото им. Искам майка ми да бъде щастлива“, коментирала преди време настоящата г-жа Гущерова.

Въпреки че е прехвърлила 50-те, мама Данка е фенка на младите момчета и крехкото агнешко. Брюнетката винаги се ориентира към младоци, а не по нейни набори. Дори и в момента жената спи с няма и 30-годишно лъвче.

 

http://www.hiclub.bg/Article/4889328

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък после Преслава не си била заслужила призовете1000%20(19).gif

Не я знаем Преси какви ги върши. А и за толкова години кариера й знаем доста малко мъже - Петко, Коко, Цуни и Бирмата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква връзка има Рейхан с Жоро Илиев?

ПП: Умират на една дата.

 

Камелия е застанала точно до Мария.

 

Всички тук ревали за Рейхан, само Мария, че същата вечер трябвало да се вози на "Маями"-то на Жоро Илиев, но него го гръмнали. Кофти късмет. :dontknow: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Камелия е застанала точно до Мария.

 

Всички тук ревали за Рейхан, само Мария, че същата вечер трябвало да се вози на "Маями"-то на Жоро Илиев, но него го гръмнали. Кофти късмет. :dontknow: :1000 (29):

Възможно е между другото Жоро още да е бил жив по време на това изпълнение или поне да не е било известно, че е убит - застреляли са го вечерта към 23:30, малко ме съмнява концертът да е продължил до толкова късно и Мария веднага да е научила. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Камелия е застанала точно до Мария.

 

Всички тук ревали за Рейхан, само Мария, че същата вечер трябвало да се вози на "Маями"-то на Жоро Илиев, но него го гръмнали. Кофти късмет. :dontknow: :1000 (29):

Ма тя верно бая си поплаква, чак със слънчевите очила :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е между другото Жоро още да е бил жив по време на това изпълнение или поне да не е било известно, че е убит - застреляли са го вечерта към 23:30, малко ме съмнява концертът да е продължил до толкова късно и Мария веднага да е научила. :dontknow:

Рейхан е починала сутринта на 25, Жоро вечерта, а концертът е на 26 в Сливен. Предният концерт е бил в Бургас на 24. Възможно е и да е истина, знае ли човек... :1000 (29):

 

Лято 2005 Мария изкара този хит:

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...