Jump to content



Искате ли да има награди на Планета тази година?


Искате ли да има награди на Планета тази година?  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Няма смисъл от наградите. Единственото нещо, което носят са негативи, не само за фирмата, но и за изпълнителите.

Официално Галена призна, че няма да стъпи на тях и повечето се обезсмислят. Какво ли е чувството Певица номер 1 на поп-фолка в момента да го каже?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак тъпо е да няма награди, защото някаква Смядовска бездарница е тропнала с крак. Пайнера няма ли поне малко достойнство? Много ми падна мнението за него. Надявам се да преосмисли решението си.

 

Гласувах с Да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак тъпо е да няма награди, защото някаква Смядовска бездарница е тропнала с крак. Пайнера няма ли поне малко достойнство? Много ми падна мнението за него.

 

Гласувах с Да.

:mf_surrender:

 

Галена ли е виновната?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак тъпо е да няма награди, защото някаква Смядовска бездарница е тропнала с крак. Пайнера няма ли поне малко достойнство? Много ми падна мнението за него. Надявам се да преосмисли решението си.

 

Гласувах с Да.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Всички тропнаха с крак, не само Галена.

 

Виновницата е вечноламтящата за желязо Петя Колева от Толбухин, дето не се наяде на награди 10 години.

 

И аз гласувах с "Да".

 

Не бива една традиция, която съществува от 2 десетилетия да се погубва заради незаслуженото толериране на един човек и последвалото от това негодувание на половината й колежки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гласувах с "Да".

 

Не бива една традиция, която съществува от 2 десетилетия да се погубва заради незаслуженото толериране на един човек и последвалото от това негодувание на половината й колежки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка една категория в тези награди се договаря под масата с тропане на крак! Така че наградите изгубиха своя смисъл и спечелиха тотален присмех не само заради уредените певици на годината а за цялостната политика на раздаването им. Защо трябва да се толерира това? И какво удоволствие ви доставя да гледате раздаване на награди, за които знаете, че всяка една от тях се договаря?? Ми плюя им на традицията. Не ви ли писна да ви правят на шарани???

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гласувах с "Да".

 

Не бива една традиция, която съществува от 2 десетилетия да се погубва заради незаслуженото толериране на един човек и последвалото от това негодувание на половината й колежки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка една категория в тези награди се договаря под масата с тропане на крак! Така че наградите изгубиха своя смисъл и спечелиха тотален присмех не само заради уредените певици на годината а за цялостната политика на раздаването им. Защо трябва да се толерира това? И какво удоволствие ви доставя да гледате раздаване на награди, за които знаете, че всяка една от тях се договаря?? Ми плюя им на традицията. Не ви ли писна да ви правят на шарани???

 

Ма все пак, бе човек, нека да се случва нещо в тоя жанр, да има какво да коментираме, пък макар и цирк.

 

Покрай церемонията се създават интриги, скандали между изпълнители и фенски войни, което си е интересно. Тръпка да има. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...