Jump to content



Заслужава ли Balm*in да е модератор?


Препоръчани коментари

И кое не е обидното?

Ти казваш, че се молила да прави свирки на целия форум.. ТОВА Е ОБИДА

Време е Христинка дето много знае да затвори темата

Има още какво да се дискутира. Ще оставя темата отворена до четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има още какво да се дискутира. Ще оставя темата отворена до четвъртък.

 

Мен ако питаш няма смисъл от тази тема вече. Момо си каза мнението. Какво има да се коментира повече? Само да спамят тук и да се заяждат ако я оставим ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш няма смисъл от тази тема вече. Момо си каза мнението. Какво има да се коментира повече? Само да спамят тук и да се заяждат ако я оставим ....

 

То и ти си една модераторка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затварям я, както казах не мисля че има какво повече да се коментира.

 

Защо се налагаш над Fast? Защо твоето мнение да е повече от неговото? И без това никаква те няма във форума, след като е преценил да я остави би било редно да уважиш решението му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се налагаш над Fast? Защо твоето мнение да е повече от неговото? И без това никаква те няма във форума, след като е преценил да я остави би било редно да уважиш решението му.

 

А ти защо се месиш в нашата работа? Това че не спамя по цял ден и не пиша коментари, не означава че не следя форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти защо се месиш в нашата работа? Това че не спамя по цял ден и не пиша коментари, не означава че не следя форума.

Не мога ли да имам мнение? Просто виждам как се налагаш и изразявам недоволство. И коя ваша работа? Както видях и Христина е решила да я остави темата, явно не е ваша работа, а твоя и в нея се бъркам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата наистина е изчерпана и няма какво толкова да се коментира. Видя се, че няма професионална етика, но в чалга форум и не може да се очаква. Да триеш постове и да манипулираш нещата е признак на слабост и абсолютна безпринципност. След това се очаква да наказваш потребители, защото са нарушили правилата.

 

Както и да е, ако във форума това е допустимо, то в живота и сериозните компании това се наказва. За мен, както казах, темата наистина е изчерпана и се радвам, че момо взе мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поствам резултатите за протокола.

 

Да - 6:

The Diva FIKLENA

чушка

Blueberry

Chris

zai4eto82

Smith

 

Не - 14 :

foxy_vd

Western

Charlie

Stoyanov.G1

Redline

Denis

nikinlay

Fast

stereoto_

Dinnev

Glamdring

pechenko

Slavi

МачуПикчу

 

Общо гласували: 20

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...