Jump to content



Модериране и правила.


Препоръчани коментари

За да не пиша поотделно на всички глобални модератори и да занимавам momo, имам въпрос и мисля, че темата е подходяща за това:

 

Докога в Ramania-bg.com ще се налага да четем груби обиди и псувни, както към потребители, така и към изпълнители от едни и същи субекти? Кога ще се въведе доживотен бан? От години сме свидетели на това някои индивиди, които се преместиха от форума на Планета да използват изключително вулгарен език във времето, в което не са с бан до следващият такъв. Има ли форумът нужда от тях? Задавам риторичен въпрос, разбира се. Държа тези скрийнове да стоят тук и да бъдат прочетени, защото това е ежедневие.

 

luka1.jpg

 

luka2.jpg

 

luka3.jpg

 

111112.jpg

 

Присъединявам се към останалите относно Fast. Та той дори не си отговаря на PM и не можем да разберем свършил ли си е работата относно определени потребители или не. Иначе, ако тези, които не му харесваме, сгафим, за няма и минута сме с наказанията, които при мен действително са реални, защото съм направил съзнателно нарушение, бидейки предизвикан, но някой контролира ли го за ОСТАНАЛИТЕ? Предлагам наказанията да са видими за потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде пак Лукас ти на устата. Само ти имаш проблем с него.

Аз нямам проблеми и не се впечатлявам така лесно, давам идеи за форума, но явно и ти като него си свикнал/а с псувнята на уста. Какво се занимавам с вас наистина, ти му казваш и го учиш на етика, то се въргаля в обора. Тръгнали тук да се изявяват някакви анонимки, дето никой не ги зачита в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми и не се впечатлявам така лесно, давам идеи за форума, но явно и ти като него си свикнал/а с псувнята на уста. Какво се занимавам с вас наистина, ти му казваш и го учиш на етика, то се въргаля в обора. Тръгнали тук да се изявяват някакви анонимки, дето никой не ги зачита в живота.

Като ти гледам езика не си по-долу от него.Тръгнал на етика да ни учи и морал да ни чете...

Нали знаеш пътя до манастира? Ако ли не ще те заведем.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът ми беше към модераторския екип. Ти откъде се появи? Даже не те познавам, ама относно мен си констатирал/а с кого имам проблем, а ти е убегнало, че не само на мен ми прави такова впечатление. От 2010- та във форума, че даже от 2011-та и виждам, че си с близо 2000 лайка в репутацията, преподай ни и няколко урока по флууд.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е свободен форум и който нарушава правилата си го получава. Всеки сам решава какво да пише и какво не. Перманентния бан е абсурд, като не му харесваш постовете му го игнорирай.

И не с лошо защото всеки може.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петиция: Направете Salvatore Respect!

Ние, будното общество на форум Рамания, преценихме, че има един потребител, който се отличава във форума с интересните си и интелигентни коментари и фактът, че никога през 6-те си години тук, не е получавал бан - Salvatore. Смятаме, че е редно поради заслугите си да бъде преместен в група Respect. Молим молбата ни да бъде уважена в най-кратък срок.


С уважение,
Blueberry, Dinnev, -A, Putin, Cally-Pressyfan, Denis, Arwity и много други, които пожелаха да останат анонимни по обективни причини.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
:1000 (14):

Момо, до кога ше търпим отношението на Фаст? Знаеш ли,че слага % наказания, заради коментари в защита на Галена. Много странно, как моите коментари минават за спам, а тея на феновете на Преслава - не. Искам да разбера, защо ми се слагат % и банове само и единствено от него. Това е тормоз спрямо мен, като потребител от сума ти и години смятам,че имам правото да разбера защо е това лично отношение на Фаст към мен????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, до кога ше търпим отношението на Фаст? Знаеш ли,че слага % наказания, заради коментари в защита на Галена. Много странно, как моите коментари минават за спам, а тея на феновете на Преслава - не. Искам да разбера, защо ми се слагат % и банове само и единствено от него. Това е тормоз спрямо мен, като потребител от сума ти и години смятам,че имам правото да разбера защо е това лично отношение на Фаст към мен????

На мен не ми е слагал % заради анкетата спрямо Преслава и отношението, което изразявам към нея в последните седмици, така че..теорията ти отпада!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искате нещата във форума да се оправят, направете мен и Salvatore модератори!

Всъщност, аз съм ЗА. Ти си умна, сдържана, отговорна, с чувство за хумор. Мисля, че ще допълниш идеално модераторският колектив. Салваторе е малко по - пасивен като член на форума и нямам особени впечатления за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, до кога ше търпим отношението на Фаст? Знаеш ли,че слага % наказания, заради коментари в защита на Галена. Много странно, как моите коментари минават за спам, а тея на феновете на Преслава - не. Искам да разбера, защо ми се слагат % и банове само и единствено от него. Това е тормоз спрямо мен, като потребител от сума ти и години смятам,че имам правото да разбера защо е това лично отношение на Фаст към мен????

 

4E7Ms9B.png

 

Долу Фаст!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искате нещата във форума да се оправят, направете мен и Salvatore модератори!

Аз съм за. Екипа има нужда от свежи попълнения. Смятам че ще се справят.

 

4E7Ms9B.png

 

Долу Фаст!!!

Какво нередно има тук? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от работата на Фаст като модератор! И съм за Боровинка и Салваторе за модератори!

Всички сме доволни без двама / трима човека. Винаги ще има недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА Blueberry и Салваторе да са модератори. :)

Не бих могъл да си представя по-правилни хора от тях на този етап от тях. Биха се справили отлично, така че определено има какво да допринесат и развият форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против Blueberry да става модератор. Това е натоварваща и неблагодарна дейност, свързана само с нерви и проблеми. Неслучайно вече две модераторки доброволно се отказаха. Ако Blueberry все пак иска да се пробва - ще я подкрепя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за. Екипа има нужда от свежи попълнения. Смятам че ще се справят.

Какво нередно има тук? :scratch:

Че даваш % за злобен. Това не е обида, защо даваш % ??? Обясни, веднага!

 

Подлрепям само Блубери, готина, нека да застане на мястото на Фаст, който скоро ще си ходи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че даваш % за злобен. Това не е обида, защо даваш % ??? Обясни, веднага!

 

Подлрепям само Блубери, готина, нека да застане на мястото на Фаст, който скоро ще си ходи..

Няма да получиш отговор, защото това уж е обида

Получих процент от Стела за тези думи: злобна душа и анонимен гризач

Това са само едни проценти и няма смисъл да се реве

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе от една страна няма лошо Боровинката да стане модератор, стига да иска и има време за което разбира се.

 

Салваторе също. От повече модератори има нужда.

 

От друга страна, Боровинката точно е за безумната идея банове да се раздават на базата на събраните проценти.

 

С тая идея не съм съгласен, то не че някой е тръгнал да я прилага.

 

Все пак се раздават %, че и не само, за абсолютни глупости на някои потребители.

 

Докато на други за абсолютно същите глупости им се разминава.

 

Това прави вероятността да събереш 100% за нема нищо и щото неска някой е станал на криво да си отнесеш бананананана твърде голяма.

 

Да не говорим, че и без друго във форума има шепа потребители.

 

Което пък води до извода, че не е като да има нужда от нови модератори, а настоящите далеч не си вършат работата както трябва, поради разни причини.

 

Направо предлагам, всички да са модератори, да видим докъде ще я докараме.

 

Поне със сигурност ще е забавно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям Blueberry за модератор - би се справила отлично и блестящо!

 

–А. също - няма човек, който да е допринесъл повече за развитието на форума от него. Ще се справи напълно, народа го иска за модератор, има винаги интересни идеи, разгръща разделите, темите, точно такъв модератор е нужен, за да върви форума напред и нагоре!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям Blue и Salvatore за модератори!!!!

Не са безгрешни, но са истински!

Обичат и тези дето ги предават защото имат добри души!

Души които могат всичко да прощават!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...