Jump to content



Online: Преслава - Без теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава ни върна директно в 2000 година. Такъв клип Екстра Нина е направила преди 16 години.

 

Просто не мога вече с тая жена... тя сигурно си мисли, че е извадила баси модерния клип1000%20(29).gif

Посмешище, а песента е мега безлична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, нека има текст, че да видим "СЕ ДРУСАМ ОЩЕ, ДЕНЕМ И НОЩЕМ"

 

Харесва ми, дано стане хит :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно гледам някакви аматьорски ефекти от 2000 година. Ужасен клип, оставя ме без думи всеки път, все си мисля, че няма накъде по-зле и с всеки следващ клип ми се доказва обратното. Песента ми харесва иначе, тия напеви и алелейкания изпод текста ме дразнят малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е lyric видео. Но какво разбирате вие..

Да добре, че са лепнали тоя текст, че поне да имате оправдание за това безумие. Видимо изневерил също е с текст, но е доста по-адекватно от това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая "Галена" ли казва? :roll1:

Омг,да :mf_surrender: Скандално :Vishenka_05:

Накрая ще се окаже,че Праса е влюбена в Галена и затова няма мъж до себе си и затова се е изпокарала с Галка малка,след като и е признала любовта си :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не може да е по-зле. Какъв е този евтин клип и толкова безлична песен. Един клип не може да направи като хората. Тази песен да не я посвети на Галена, че Галена я отряза. То да не е Галена с яките песни и клипове. Преслава отдавна не е това, което беше. За какво изобщо я пусна песента.

И както винаги неадекватните фенове на Преслава ще я хвалят. То това е за коша. Няма ли кой да я утрепе тая. Излишна е отдавна. Ръчичка надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не може да е по-зле. Какъв е този евтин клип и толкова безлична песен. Един клип не може да направи като хората. Тази песен да не я посвети на Галена, че Галена я отряза. То да не е Галена с яките песни и клипове. Преслава отдавна не е това, което беше. За какво изобщо я пусна песента.

И както винаги неадекватните фенове на Преслава ще я хвалят. То това е за коша. Няма ли кой да я утрепе тая. Излишна е отдавна. Ръчичка надолу.

Ми плати й ти един клип с заплатите от Инканто, като много знаеш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...