Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, а Преси ще пререже пъпната връв, ще размаха високо бебето и ще въкликне "Догодина ще ѝ го вземем".

Понякога наистина сте брутални относно шегите.... Старата школа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще стане в периода в който Райна гордо ще заяви ,че има кур в живота си :beware_mods:

 

 

Т.е, едвали в този живот :roll1:

 

Нали уж била компаньонка в чужбина? Или може би обслужва жени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали уж била компаньонка в чужбина? Или може би обслужва жени?

Тая не е привлекателна за жени. Уверявам те!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним поздрава към Рамания -
Невероятна! :Vishenka_05:

Защо диша така? Задъхана една като говори. Много я е изморил плейбека или..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо диша така? Задъхана една като говори. Много я е изморил плейбека или..?

От 3-те й песни само новата е била на плейбек. ;) Преса като цяло рядко си позволява да не е на живо на концертна сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега Галена е категоричният победител в Певица и Музикален идол. Нито ги е споделяла в страницата си, нито ще стъпи на подобна церемония, ако има такава.

 

Вдигнал ръце, Господ усмихва се и леко с пръсти щрака.. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо накрая да имаме

Дует-Пей, сърце

Песен-Пей, сърце

Певица-Галена

Идол-Галена

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

п.п. Що така Цветка е назад в класацията за Идол и Певица? Нали Пей, сърце е и на двете!? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо накрая да имаме

Дует-Пей, сърце

Песен-Пей, сърце

Певица-Галена

Идол-Галена

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

п.п. Що така Цветка е назад в класацията за Идол и Певица? Нали Пей, сърце е и на двете!? :whistling:

Едва ли ще го позволят. Втория етап ще е с закрито гласуване предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ще го позволят. Втория етап ще е с закрито гласуване предполагам.

 

Първият етап е Официалната селекция, в която от представените за гласуване имена и заглавия, зрителите трябва да определят своите 3 /три/ фаворита.

 

Вторият етап е Финалното гласуване, в което от 6 предложения, зрителите ще изберат само 1 /един/ фаворит, който смятат, че заслужава да бъде Номер 1 в съответната категория. "ИЗБОРЪТ на ЗРИТЕЛИТЕ – 2016" ще бъде публичен и всеки може да види резултатите от гласуването в реално време. За по-голяма правдивост и обективност, гласуването е ограничено по IP-адрес.

 

Мисля, че и втория етап ще е по същия начин като сега, но ако стане нещо подобно 100% ще манипулират анкетите. Много години лъгаха, мазаха и награждаваха куцо и сакато с измислени награди, сега изведнъж такава обективност и прозрачност... изобщо не им вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса обаче почти настигна Емануела за Певица. Галена ако обере всички накрая ще е скандално, но не вярвам да стане. Вторият етап ще е доста по-различен, защото много от сегашните предложения ще отпаднат и гласовете трябва да се преразпределят. Освен това тогава доста хора ще гласуват за някой, само за да не печели някой друг. Оспорвано ще бъде :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме радва фактът, че Емилия за момента влиза при Певица, но пък за сметка на това не ми е много кеф, че Яница излиза- щеше да е интересно име като нея да е там. Така или иначе нямаше да спечели, но поне щеше да е номинирана. А сега не само, че може да не е номинирана, ами и няма да спечели в категорията, в която заслужава- Прогрес- заради тази тъпотия да сложат имена с 10 и 20-годишни успешни кариери там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам тази подкрепа към Емануела как спря изведнъж. Докато водеше с убедителна преднина, Галена за няколко часа я мина. :crybaby:

Ми тя Галена може да не агитира, ама колежките и екипите на колежките й го правят активно. :3fdb8960598fa63e:

 

"Гласувайте за Галена, нека смажем Преслава"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...