Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не разбрахте ли, че наградите на Планета вече нямат никаква стойност дори за изпълнителите. Половината певици се изредиха да го намекнат или кажат директно, а вие продължавате да спорите коя ще е певица на годината или измислената идол.....

 

Бе, аз ги разбирам Десовите. Нормално е така да са запалени на теми награди. Десислава отсъстваше от тях много дълги години и това са първите, на които ще присъства.

Аз също не харесвам нея в много аспекти, но тази година е силна за нея. Тук преди години, не я брояхме за жива, ето че от година и нещо, нерекъснато е в спорове. Това също е постожение за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава (Петя) как е заставала пред огледалото и е пеела песните на кака си, а пък и да не забравяме, че Деси и е кръстница на Петя.. :3fdb8960598fa63e:

не започвай война Деса Преса

Да смачкаме самочувстието на онези чиито талант е свирките във ваната. Талант дори не бих го нарекъл. Ако беше талант, да му беше станало поне пишката на момчето. Ама то с такъв разплут звяр във ваната може ли да ти стане... мачкай некадъниците, а не гласове като Преса

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те тук са под 94 всички почти

Те затова са толкова плиткоумни, незаинтересовани към нищо, а критериите им за певици са извратени. Дай им Галена, Яница и патка и им гледай забавленията и разбиранията за света

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък Галена много ги знае все едно.

лошото при нея е че нито нотите знае, а се води певица, нито техники за кавали знае. там в смядово не знам на какъв черен кол се е учила, ама хич не и се получава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един човек, който и той мрази страшно много Галена, той е фен на Цветелина (не Янева), и беше казал, че заради Галена поп - фолка пропада и че всичката пошлост започнало от нея...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, аз ги разбирам Десовите. Нормално е така да са запалени на теми награди. Десислава отсъстваше от тях много дълги години и това са първите, на които ще присъства.

Аз също не харесвам нея в много аспекти, но тази година е силна за нея. Тук преди години, не я брояхме за жива, ето че от година и нещо, нерекъснато е в спорове. Това също е постожение за нея.

Да се интересуват толкова от частни награди, контролирани предимно от един човек и да занимават цяла България с това "значимо събитие" е признак за нисък интелект, ако ги подкрепяш и ти не се различаваш от тях! Всички знаем от няколко години насам какво е нивото им.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златен хит! :Vishenka_05:

А тук наскоро се говореше, че не била чак такъв хит... :1000 (29):

Жалко, че Деси и Ивана не изглеждат чак толкова близки в последните години, та да се сетят да я представят на концерт. Ще има здрав прием и ще бъде нещо неочаквано в миксовете и на двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за награди.Десислава е имала много награди и много върхове в кариерата си, понеже някой са били в детската градина, не ги помните.Не ме и интересува дали ще вземе някакви награди, защото хубавата музика, която прави тежи повече от статуетката.И друго- всичко е преходно, свикнете че някой ден любимият ви изпълнител няма да в топ на класациите.Това е закономерност, която я има и в природата, така че хабите злоба напразно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се интересуват толкова от частни награди, контролирани предимно от един човек и да занимават цяла България с това "значимо събитие" е признак за нисък интелект, ако ги подкрепяш и ти не се различаваш от тях! Всички знаем от няколко години насам какво е нивото им.

 

Айде, айде къде пък тръгна и ти..да, наградите нямат тежест, и не е като едно време, но пък поне не ми давай за пример Александрова и да я поставяш до име като Деси Слава...нелепо е! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се интересуват толкова от частни награди, контролирани предимно от един човек и да занимават цяла България с това "значимо събитие" е признак за нисък интелект, ако ги подкрепяш и ти не се различаваш от тях! Всички знаем от няколко години насам какво е нивото им.

 

Знаеш ли кое е признак на нисък интелект? Цитатът в подписа и аватарът ти! Огледай се малко преди да класифицираш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да допълним списъка с гледанията, или поне това което бях броил в края на 2016:

Деси Слава - над 30 милиона с 5 клипа

Анелия - над 28 милиона с 5 клипа

 

Десислава, Емануела, Анелия- ТОП 3 за годината, без да мога да поставя някоя над другата. Разбира се, за мен ДС е най-добрата, най-малкото защото тя заложи и на по-различни проекти, които й станаха успешни, за разлика от другите две, на които всичко им беше комерс до комерс, а и имаха по някоя и друга не толкова хитова песен.

И Галена се върти някъде там, но нея само с един самостоятелен хит не знам дали да я слагам в ТОП-а.

 

Относно наградите- аз имам инфо от няколко уж вътрешни човека, че може би в крайна сметка няма да има такива. Дано инфото да е грешно, но ако не е, аз лично ще се издразня на Митьо, че спира една дългогодишна традиция само и само защото не иска да раздаде статуетките честно. Спокойно може да раздаде половината награди на горепосочените три и да започне нова ера за компанията, макар и със стари имена.

Някои ако има по-сигурно инфо- да казва.

 

Да, но Деси Слава тези ги има от дуети, докато Анелия мачка със самостоятелни песни, така че дори е смехотворно да се слагат една до друга.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли кое е признак на нисък интелект? Цитатът в подписа и аватарът ти! Огледай се малко преди да класифицираш!

:roll1: Е, как бе, той е наследникът на Айнщайн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

лошото при нея е че нито нотите знае, а се води певица, нито техники за кавали знае. там в смядово не знам на какъв черен кол се е учила, ама хич не и се получава

Нека не подценяваме постигнатото от нея. Все пак успя да набара богат наивник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Деси Слава тези ги има от дуети, докато Анелия мачка със самостоятелни песни, така че дори е смехотворно да се слагат една до друга.

Дуети? Та тя има само един за 2016. И сега като се замисля, Десислава всъщност е единствената с 4 самостоятелни песни за годината.

Има 11.6 милиона на "Нека да е тайно" и останалите около 19 милиона са си самостоятелни. А на Анелия, между другото, самостоятелните са й по-малко от 18 милиона, всичко останало е дуети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...