Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти светеше ли им или се ядосваш, че не полапа и ти?!

Като почнете с такива неадекватни твърдения и ми иде да ви завра там, откъдето сте излезнАлЕ...

Абе, ти не усети ли иронията, с която го написах?! И на мен Десислава ми е любимка, но не ми пречи да се бъзикам с нея и да я критикувам. А това с "лапането" на шефа не един път съм писал, че това са градски легенди и не го приемам за достоверно.

И е хубаво човек, харесвайки някого, в случая даден изпълнител, да не бъде до такава степен заслепен и едва ли не да я боготвори. Пак казвам, любимка ми е, и точно затова към нея дори подхождам с по-голямата критика, защото знам какво може, какви песни и изяви има зад гърба си, и защото съм ѝ голям почитател искам най-доброто от нея, нещо, което не винаги ни го предлага... Така че не ми скачай, спокойно, и аз съм Десов. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е хубаво човек, харесвайки някого, в случая даден изпълнител, да не бъде до такава степен заслепен и едва ли не да я боготвори. Пак казвам, любимка ми е, и точно затова към нея дори подхождам с по-голямата критика, защото знам какво може, какви песни и изяви има зад гърба си, и защото съм ѝ голям почитател искам най-доброто от нея, нещо, което не винаги ни го предлага... :)

Именно! Винаги трябва да има критика и тя да е обективна, да се изисква максимума, за да получавате качество. И самите изпълнители ще са ви благодарни, за обективността. С фалшиви четки и хвалби ги вкарвате в ужасен филм, от който по никакъв начин не могат да излязат. Да не давам примери, те и без това са ясни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хари Янакиев съм забелязал как си бута докторството пред името все едно е защитил докторантура (дисертация), а не е медицински лекар .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защо? Кубинският испански е доста добър. С изключение на изпускането на с-тата в краищата на думите, е по-лесен за българите от испанския испански или аржентинския примерно.

Щото не е правилен. В нито една страна в Латинска Америка не говорят правилен испански. Едно 40% е жаргон или местен език, дори тук не им разбираме. Само в Испания (Иберийска) се говори испански на 100%.

 

Тва все едно да пратиш някой да учи български в Македония, да речем. Силно казано.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото не е правилен. В нито една страна в Латинска Америка не говорят правилен испански. Едно 40% е жаргон или местен език, дори тук не им разбираме. Само в Испания (Иберийска) се говори испански на 100%.

 

Тва все едно да пратиш някой да учи български в Македония, да речем. Силно казано.

Сори, ама това е пълна глупост. Няма "правилен". В Испания също е пълно с регионализми.

 

Все едно както някои казват, че само в Англия се говори правилен английски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хари Янакиев съм забелязал как си бута докторството пред името все едно е защитил докторантура (дисертация), а не е медицински лекар .. :mf_surrender:

 

Ветеринарните лекари също носят титлата доктор, както и хуманните (ветерирарна медицина vs хуманна).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, ти не усети ли иронията, с която го написах?! И на мен Десислава ми е любимка, но не ми пречи да се бъзикам с нея и да я критикувам. А това с "лапането" на шефа не един път съм писал, че това са градски легенди и не го приемам за достоверно.

И е хубаво човек, харесвайки някого, в случая даден изпълнител, да не бъде до такава степен заслепен и едва ли не да я боготвори. Пак казвам, любимка ми е, и точно затова към нея дори подхождам с по-голямата критика, защото знам какво може, какви песни и изяви има зад гърба си, и защото съм ѝ голям почитател искам най-доброто от нея, нещо, което не винаги ни го предлага... Така че не ми скачай, спокойно, и аз съм Десов. ;)

Аз в твоя пост не видях критика или уместна ирония, напротив - една неуместна ирония, да ме извиняваш. Критиката винаги е добре дошла, в умерени количества, все пак е човек, не робот, като всяка една певица. От друга страна не знам как може 28 годишен мъж да е заслепен, заради една изпълнителка? Това няма как да стане, поне при мен. За себе си мога да твърдя, че не съм заслепен, нито я боготворя, тя не е Бог! Тя е Деси Слава - певица. Но това не означава, че ще почна да пиша по форуми на кой прави орално и на кой не, кои са нейния тип мъже, кои не. Не бих се чувствал на място, защото това, което прави под завивките не ми влиза в работата. И на теб, като нейн фен/ка, не ти прави чест да използваш ирония от подобен тип. Или греша?

Точно това Ви е проблемът на повечето пишлемета в този форум - обсъждате личния живот на изпълнителките, в повечето случай иронизирате любимките си в сексуален аспект, банкови сметки, и много други, за да се види колко сте готини, "шукаритарни", широкоскроени, а в същото време като ги видите някъде на живо припадате. Е, това вече е доза лицемерие, драги мои... Повечето от Вас няма чувството за мярка кое, къде и как да се пише, и защо... Но все пак трябва да сме готини за пред шепа други хора... Жалката истина, моята истина!

Това е моето мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в твоя пост не видях критика или уместна ирония, напротив - една неуместна ирония, да ме извиняваш. Критиката винаги е добре дошла, в умерени количества, все пак е човек, не робот, като всяка една певица. От друга страна не знам как може 28 годишен мъж да е заслепен, заради една изпълнителка? Това няма как да стане, поне при мен. За себе си мога да твърдя, че не съм заслепен, нито я боготворя, тя не е Бог! Тя е Деси Слава - певица. Но това не означава, че ще почна да пиша по форуми на кой прави орално и на кой не, кои са нейния тип мъже, кои не. Не бих се чувствал на място, защото това, което прави под завивките не ми влиза в работата. И на теб, като нейн фен/ка, не ти прави чест да използваш ирония от подобен тип. Или греша?

Точно това Ви е проблемът на повечето пишлемета в този форум - обсъждате личния живот на изпълнителките, в повечето случай иронизирате любимките си в сексуален аспект, банкови сметки, и много други, за да се види колко сте готини, "шукаритарни", широкоскроени, а в същото време като ги видите някъде на живо припадате. Е, това вече е доза лицемерие, драги мои... Повечето от Вас няма чувството за мярка кое, къде и как да се пише, и защо... Но все пак трябва да сме готини за пред шепа други хора... Жалката истина, моята истина!

Това е моето мнение!

Какво се палиш за един ироничен пост, като че ли Деса ще го прочете и ще изпадне в депресия. :1000 (10): Остави хората да си пишат и не им дръж сметка. И според мен умението да иронизираш изпълнителя, който харесваш, е положително качество - много по-добре, отколкото да се вживяваш и да я браниш, все едно ти е майка. :mf_surrender: Едва ли и на самите изпълнители им пука толкова за коментарите, колкото на някои от вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се палиш за един ироничен пост, като че ли Деса ще го прочете и ще изпадне в депресия. :1000 (10): Остави хората да си пишат и не им дръж сметка. И според мен умението да иронизираш изпълнителя, който харесваш, е положително качество - много по-добре, отколкото да се вживяваш и да я браниш, все едно ти е майка. :mf_surrender: Едва ли и на самите изпълнители им пука толкова за коментарите, колкото на някои от вас.

Далеч съм от запалимите вещества, чисто и просто изразявам мнение, което в никакъв случай не трябва да се припокрива с твоето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото не е правилен. В нито една страна в Латинска Америка не говорят правилен испански. Едно 40% е жаргон или местен език, дори тук не им разбираме. Само в Испания (Иберийска) се говори испански на 100%.

 

Тва все едно да пратиш някой да учи български в Македония, да речем. Силно казано.

 

Ти си луда ма! Иди ти с един иберийски испански в Латинска Америка, да видим кой ще те разбере със 100% правилния ти испаски. Правилно се бил гороил испанския само в Испания... пффф :mf_surrender:

Най-правилният испански се говори там, където комуникацията се усъществява напълно без проблем. Нелепо е да се твърди, че в Испания се говори най-добре испански, като то е адаптиран за полуострова, както и латиноамериканския испански е адаптиран за техните си хора. Спри да хегемонизираш езика. Испанският не принадлежи на Испания, както английкият не принадлежи на Англия вече. Да са мислили за езиците си, преди да са ги разпространявали току така. Те вече не са тяхни. :gun_bandana: А примера с ученето на български в Македония е абсурден, като става дума за различни варианти.

Не, Галин просто се държи с всички сякаш имат шанс, за да получава това което иска

 

Може ли някой да даде откъси от тия моменти, където твърдите, че Галин се държи така с Хари или с който и да е. Понеже от отдвана гледам, че ги спрягате заедно, а пък аз не съм забелязвал никога нищо подобно. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...