Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защото, ако беше истински фен щеше да гладуваш за нея за Певица на годината, а не за оная пастърма ДесиСлива :gun_bandana: :gun_bandana:

Ще гласувам, за когото си преценя и за когото смятам, че заслужава наистина с продукция в конкретната година, а не по инерция. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гласувам, за когото си преценя и за когото смятам, че заслужава наистина с продукция в конкретната година, а не по инерция. ;)

Значи не си инстински фен на Преслава, за пореден път го доказа.

Това трябва да прозвучи и на Марс:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не си инстински фен на Преслава, за пореден път го доказа.

Това трябва да прозвучи и на Марс:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

cGxdHMi.gif

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не си инстински фен на Преслава, за пореден път го доказа.

Това трябва да прозвучи и на Марс:

Щом за теб фенство е да си заслепен - ок ;)

Но още една Певица на годината в незаслужила година и съм сигурен, че агресията на масата ще ескалира и ще свърши като Ивана и Джена.

Ще гласувам пак за нея, когато спре от 4 песни да прави по 3 провала и 1 хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият дуетен хит тази година, дано Преси обере всички награди! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Защо се държиш като п**ка понякога ?

Иначе браво на Cally, най-накрая му дойде акъла ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом за теб фенство е да си заслепен - ок ;)

Но още една Певица на годината в незаслужила година и съм сигурен, че агресията на масата ще ескалира и ще свърши като Ивана и Джена.

Ще гласувам пак за нея, когато спре от 4 песни да прави по 3 провала и 1 хит.

Как ще са провали имат милиарди гледания и споделяния. Преси - най-харесвания човек във фейсбук! Обичам я! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще са провали имат милиарди гледания и споделяния. Преси - най-харесвания човек във фейсбук! Обичам я! :Vishenka_05:

Какви милиарди? "Без теб" зацикли на 1,2 млн. от няколко дни, щом даже на Нова година нямаше бум в гледанията, на какво да се надяваме?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви милиарди? "Без теб" зацикли на 1,2 млн. от няколко дни, щом даже на Нова година нямаше бум в гледанията, на какво да се надяваме?

Конди каза че ще направи 5 милиона, не се тревожи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди каза че ще направи 5 милиона, не се тревожи. :Vishenka_05:

Може и да направи ... след 3 години :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви милиарди? "Без теб" зацикли на 1,2 млн. от няколко дни, щом даже на Нова година нямаше бум в гледанията, на какво да се надяваме?

Това е, защото Галена плаща да й се намалят гледанията, иначе със сигурност досега "Без теб" е направила 1 билион гледания, директно след "Хелю" на Адел. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е, защото Галена плаща да й се намалят гледанията, иначе със сигурност досега "Без теб" е направила 1 билион гледания, директно след "Хелю" на Адел. :Vishenka_05:

Не мога да разбера понякога ти Тъп ли си или се правиш на такъв ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди каза че ще направи 5 милиона, не се тревожи. :Vishenka_05:

 

 

За мен e важно да си печеля басовете, на които съм се хванал. Другото не ме интересува. :flowers1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде дойдоха всички тези Десови, които не са били активни?! О.о

Десовите по форумите са много повече от няколкото човека, които пишем тук по-редовно. И това е факт още от времената на форума на Планета, когато разделът за ДС не излизаше от ТОП 3 дори и в годините на певици като Ивана, Глория, Преслава и т.н. по върховете. Просто не на всички им се занимава постоянно да обясняват нещо на някого, като на нас със Слави, хах... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с богатите мъже , с които си ляга :mf_surrender:

Еми всеки избира как да прокопса. Само да вметна,че проституцията е най-древната професия на света, и са я практикували от векове. А в днешно време всеки се продава малко или много, важното е да си знаеш цената и целта да оправдава средствата.

Това беше, като вметка. А относно Галин- след, като по тоя начин постигна това да е с хитоветве на годините, с много участия и висок хонорар, явно е имало смисъл. Все пак не е убил човек, 90% от колежките,че и колегите му са много по-долни и безкруполни. Има за какво да му се каже - евала, парите,славата, визията и всичко останало си го е докарал сам, не е син на някой...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година е на Деси Слава няма спор.

Нито един слаб проект.

"В друг живот" е най-популярната балада за годината.

"И на всички като тебе" е гига хит, щом чак и DJ-ите започаха да я въртят по 3 пъти на вечер. Още не ми е омръзнала.

Силен дует в лицето на "Нека да е тайно".

"И това ще преживея" - още една много силна балада, любимата ми за годината.

 

Евала ще им направя на Пайнер ако и дадат статуетката за певица. Няма певица, която след 20 години да е сред най-актуалните имена. Няма изпълнител, който да се слуша толкова масово от хора с различен вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви милиарди? "Без теб" зацикли на 1,2 млн. от няколко дни, щом даже на Нова година нямаше бум в гледанията, на какво да се надяваме?

Аз не знам кой толкова ви проми мозъците, ама си личи че не мърдате от вас и четете само тоя тъп форум. Преслава още има най-много участия, още има най-много фенове, още е най-коментирания в медиите изпълнител, още скъсват от въртене половината и песни в дискотеките, още е лидер във всички социални мрежи с най-много последователи, още хонорара и е най-висок, още пръсва дискотеките, още прави хитове и то без помощта на други изпълнители....и най-важното, още има по-добър глас от всички актуални имена.

 

Спрете да гледате тъпите гледания и да слушате феновете на другите певици, които са комплексирани защото Преслава 10 години им мачкаше любимките. Докато не се променят горните неща...Преслава си остава лидер.

 

п.с не говоря специално за теб и поста ти, а като цяло попадам на мнения че Преслава не става за нищо, пропадала, нямала хитове, била деградирала...факт че спада лека полека, ама още е над всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...