Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деса / Преса

Преса / Александрова

 

След концерта - Преса и Александрова имат доста по-големи шансове от първата двойка. Деса направо се е изложила. Каква Анелия гласите за ПЕВИЦА... Като видях, приемът й не е бил нищо особено. Даже не виждам как ще й дадат и песен на годината.

Не мога с теб повече. :1000 (29): :1000 (29): Всичко, което посочваш за Теди е така, ама да си видял Певица на година без фенове някога? Кой ще гласува точно за нея??? Може би я подготвят за голяма награда, но това няма да се случи преди да се утвърди като име, което да предизвиква симпатии. Има хитове,направи добро представяне на онцерта, но те уверявам, че Митко Пайнера никога дори на шега не си е представял Тедито с награда за идолопевица. Мжду другото тя от години изкъртва с милиони. Почти всичките и проекти. Не случайно двете с Галена са с най добри гледания. Но колкото едната видя певица, толкова и другата ще види. Тедито не е за тези престижни статуетки. Нейната музика с консумира от парцали, наркомани и мангали, о просто се консумира.... Нито се продава, нито някой исе възхищава, нито има заслуги за подобни награди... Може би като започне да прави от всяка псен хит, а не само от чалга рап тупалките и...

 

И те съветвам да спреш да го повтаряш,защото знаеш в този форум как се злорадства. Ще ти излезе прякор и име. Ще те късат от бъзици цялата 2017 :D

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Со керес бе, Теди :whistling:

Гледах я специално, на Чалга пеперудки е направо вяло в сравнение с "На Египет фараона". И на "Няа проблем" не е същото... но да, общо-взето може да се каже, че Азис е бил с най-добър прием на концерта. :3fdb8960598fa63e:

Теда е супер адекватна на сцената и пее добре, ако имаше и читави песни, щеше да е готова за голяма награда. Но с тия мазнотии изобщо не знам как може да я спрягате за нещо повече от "Прогрес".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мацка та дрънка :kissing2: :kissing2: :Vishenka_05:

k0rhj8.jpg

 

Много по-добре от по-младата Деса. Да не говорим, че уж все Глория беше най-оперираната пък в лице е много по-естествена от гореспоменатата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че трябва да изключваме ДС от най-големите награди само защото на някакъв и без това не толкова силен концерт не се е представила перфектно. Имаше си добър прием на песните, получи бис и разнообрази чалга програмата с песен като "Облаче ле бяло". Да не говорим, че в седмиците след този концерт пусна "И това ще преживея", която напълно й солидизира позициите за големите две награди. Тя просто беше една от най-разнообразните и същевременно една от най-успешнете за годината- факт. Митьо може само да спечели от награждаването на такова име.

 

Галин е смазал на концерта! Имаше ли някой с по-добър прием? Преслава определено не е толкова аплодирана...

Несъмнено беше ТОП, доказа че си е заслужил статуетката за Певец на годината. Крайно време му е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че трябва да изключваме ДС от най-големите награди само защото на някакъв и без това не толкова силен концерт не се е представила перфектно. Имаше си добър прием на песните, получи бис и разнообрази чалга програмата с песен като "Облаче ле бяло". Да не говорим, че в седмиците след този концерт пусна "И това ще преживея", която напълно й солидизира позициите за големите две награди. Тя просто беше една от най-разнообразните и същевременно една от най-успешнете за годината- факт. Митьо може само да спечели от награждаването на такова име.

Несъмнено беше ТОП, доказа че си е заслужил статуетката за Певец на годината. Крайно време му е!

Бе ние тук си мислим чудесии за Десислава и Галин (определено най-заслужилите), ама гледай другия месец как пак Преслава и Фики ще държат статуетките... инерцията е движещата сила в "Пайнер".

Десети път сигурно си пускам "Фараона", аз сигурно оригиналната песен не съм я слушала общо толкова пъти. Галин е като световна звезда на сцената, евала. Само един изпълнител съм виждала да стои така на сцена и да има такъв контакт с публиката - певица, чийто единствен дует с български изпълнител е именно с Галин... явно му е предала нещо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе ние тук си мислим чудесии за Десислава и Галин (определено най-заслужилите), ама гледай другия месец как пак Преслава и Фики ще държат статуетките... инерцията е движещата сила в "Пайнер".

Десети път сигурно си пускам "Фараона", аз сигурно оригиналната песен не съм я слушала общо толкова пъти. Галин е като световна звезда на сцената, евала. Само един изпълнител съм виждала да стои така на сцена и да има такъв контакт с публиката - певица, чийто единствен дует с български изпълнител е именно с Галин... явно му е предала нещо :D

Изобщо не бих се изненадал, като познавам политиката на фирмата. И все пак не виждам абсолютно никаква логика Митьо цяла година да се чуди дали да прави награди, а накрая да направи само колкото да допусне същите грешки, които сринаха имиджа на церемониите му.

А и конкретно при мъжете не виждам какво би могло да е в плюс на Фики, а не на Галин. Та той Гальо не е номер 1 само откъм продукция, а и откъм участия и приходи. Фики просто няма с какво да претендира, че е над него тази година, освен с 'най-успешен албум'... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, защото в такъв случай Тотя не би участвала изобщо.

 

И да се съдерете с глупости по адрес на Татяна няма да промените факта, че тя върви само напред и нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпче на едно място!

 

Напротив, преди години щеше да се изсмееш, ако беше прочел, че Татяна може да има бис, а на последните 2 концерта има такъв, това значи, че работи и върви напред. Да, тая година не може да се мери с миналата по прием, но предвид личните и неща едва ли и е било лесно през 2016-та година, но съм сигурен, че тази година ще мачка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе ние тук си мислим чудесии за Десислава и Галин (определено най-заслужилите), ама гледай другия месец как пак Преслава и Фики ще държат статуетките... инерцията е движещата сила в "Пайнер".

Десети път сигурно си пускам "Фараона", аз сигурно оригиналната песен не съм я слушала общо толкова пъти. Галин е като световна звезда на сцената, евала. Само един изпълнител съм виждала да стои така на сцена и да има такъв контакт с публиката - певица, чийто единствен дует с български изпълнител е именно с Галин... явно му е предала нещо :D

Преслава няма да получи Певица/Идол тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...