Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам, но и Десислава, и Алисия и Илиян успяват да правят по 100 000+ гледания дори и в дни със слаба гледаемост като тези. Големи хитове са си и двете. А "И това ще преживея" е хит и откъм качество и одобрение от публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но и Десислава, и Алисия и Илиян успяват да правят по 100 000+ гледания дори и в дни със слаба гледаемост като тези. Големи хитове са си и двете. А "И това ще преживея" е хит и откъм качество и одобрение от публиката.
А дуетът на Алисия и Илиян неодобряван ли е? Аз почти не видях отрицателен коментар в ютуб, нито във фейсбук, само тук. Преувеличавате доста с Деси Слава тук.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А дуетът на Алисия и Илиян неодобряван ли е? Аз почти не видях отрицателен коментар в ютуб, нито във фейсбук, само тук. Преувеличавате доста с Деси Слава тук.

Никой не е казал, че дуетът е неодобряван. Просто баладата е по-одобрена. То все пак всичко опира и до нивото и целта на самите песни- едната е стандартна тупалка, целяща да влезе в чалготеките, а другата- силна балада с въздействащ текст, целяща да влезе в сърцата на хората. Все едно да сравняваме "И това ще преживея" с "Отново се родих", ясно е че първата ще е по-одобрена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не загуби освен, че 90% от хората нямат идея, че продължава да работи. Останалите 10 са я виждали по клубовете и си мислят, че е ретро изпълнител. Не ходи и по концерти, при които доста изпъкваше. Няма албуми. Пуска по 1-2 песни на година, които не успяват да се популяризират, както трябва.

 

Но забавното е, че не мисля, че евентуалното й завръщане в близките 10 години, би й помогнало. Просто е изчерпана, тъпче на едно място - като клипове, песни ... знае как е успявала преди и се опитва да претопли от същото, с надеждата да уцели нещо актуално, но нещата не са толкова лесни.

Да си кажем - клиповете й не са мръднали от 2007-2008, текстовете й не са мръднали от 2010. Похватите й за реклама не са мръднали от 2002ра.

Само дето няма хилядите продадени албуми, няма успехите.

 

А да ни убеждаваш, че извън ПАЙНЕР, при условия, че клубовете знаят, че тя вече не отчита процент, и й дават 4500 бед ДДС е просто несъстоятелно.

Освен това, всеки знае, че 95% от участията са капарирани за компаниите, а останалите са трохите за такива като Сашо РОман. Тоест за ретро изпълнители. Работата е там, че Кама някак не се вписва идеално като "ретро", защото прави нова продукция. И съответно, за да поддържа ниво с брой участия прави отстъпки. Тука многократно се писа, че взема 3к с ДДС. Няма лошо. Реално това са й парите при Пайнер, но без частта на Митака. Е, сега обясняваме ли си що рядко пуска песни, а те са с нискобюджетни клипове като онези преди Минута живот, дето дори имената им не помним вече?

 

Гадно е като трябва да харчиш от парите, дето по принцип си прибираше.

А ако МИтьо никога не е плащал нищо, Кама щеше да си вземе всичката продукция или поне част от нея. Ето пример е Андра. МАкар, че и тя в такава тиня е затънала, че и нея не я чакат бъднини.

Да, от 4 клипа (след Пайнер) 2 са кофти, и вече определи всички, като ниско-бюджетни. Нищо,че Дай го двойно беше сниман, по времето на дуета с Галин, а Добре дошла и подарък. Като се замисля, Преслава и разни други топ-певачки не пускат нещо по различно от Добре дошла, но не виждам да ги обвиняваш в ниско-бюджетност, или може би защото са в Пайнер, а ти си тях а подлога?

Най-интересното е,че 90% от певиците на Пайнера, пак не могат да направят клипове, като Неповтроим и Минута живот, дори напротив - клиповете на Камелия биват моментално изкопирани. Така,че теорията ти, че Камелия пуска ниско-бюджетни клипове издиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак.. за мен това е най-силната балада, най-естествена, качествена и пусната не с цел да бъде балада на годината :)

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са още 2 милиона, явно траншът в пейпал се забавя, Райна сигурно скърби! :3fdb8960598fa63e:

 

Честито Рождество! Специален поздрав с пожелание за повече позитивизъм и любов. Знам, че я обичаш много: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито Рождество! Специален поздрав с пожелание за повече позитивизъм и любов. Знам, че я обичаш много: :Vishenka_05:

 

Тази скучна песньовчица - не я харесвам, мерси все пак. Честито Рождество и на теб! Поздрав с любимата ми на Райнуш в последните години! Много недооценена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дебютантките от Пайнер са едно голямо зеро, Лорена и Цветина ги спукват с 2 песни. Джулия има най-голям потенциал, но от Пайнер са толкова тромави и неадекватни, че дори нея не могат да наложат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от 4 клипа (след Пайнер) 2 са кофти, и вече определи всички, като ниско-бюджетни. Нищо,че Дай го двойно беше сниман, по времето на дуета с Галин, а Добре дошла и подарък. Като се замисля, Преслава и разни други топ-певачки не пускат нещо по различно от Добре дошла, но не виждам да ги обвиняваш в ниско-бюджетност, или може би защото са в Пайнер, а ти си тях а подлога?

Най-интересното е,че 90% от певиците на Пайнера, пак не могат да направят клипове, като Неповтроим и Минута живот, дори напротив - клиповете на Камелия биват моментално изкопирани. Така,че теорията ти, че Камелия пуска ниско-бюджетни клипове издиша.

 

 

Неповторим и МИнута живот са за мен линията на Кама. За съжаление, подобен тип клипове бяха вървежни през 2008ма. Тя създаде това "движение" и вече 10 години претопля една и съща манджа. Не се учудвам, защото каквото и да е пуснала, извън тоя контекст не е ставало хит.

 

Някакви наченки имаше при Манастир, но с днешна дата тая песен не се помни.

 

Та, и да се пънеш с добрата картина и секси тялото на Кама, това отдавна не е работеща формула и неуспешните й опити го доказват.

 

Погледни Деса... особено клиповете от тая година. Вярно, че редува евтиното със скъпото, но В друг живот и предпоследната имат зверски клипове. Идейни, различно поднесени. Докато при Кама е крака, задник и нищо повече. Ако не беше чернокожият, изобщо нямаше да разбера, че Минута живот е различен клип от Неповторим.

 

Аз не сравнявам Кама с другите. Сравнявам я със самата нея. Навремето имаше и успешни клипове като Усещам те още и Някой ден. Ама... в последните 10 години е забила все в една псевдоеротика... която отъпя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дуетът на Алисия и Илиян неодобряван ли е? Аз почти не видях отрицателен коментар в ютуб, нито във фейсбук, само тук. Преувеличавате доста с Деси Слава тук.

 

Аз не го одобрявам. Иначе ниската прослойка разбира се, че одобрявят подобна цигания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела Коледа! :Vishenka_05:

 

15781157_10154394262978585_6417198391956428283_n.jpg

 

Ах, леле, Боже!

Това да не би да е Урсула от "Малката русалка Ариел"?!

 

А й се водиш уж фен, хахаахах... :P

 

 

Предпочитам псевдоеротиката на Камелия, от колкото подобни птеродактили, достойни експонати за музея "Земята и хората" до SSC-а. Hahahaha

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

със зверска реклама Кама докара млн/ хаха

 

След като спря рекламата и рязко падна с по 15-20к на седмица. Точно 7 седмици в Топ100.

 

Седмица 1 - #21 - 206к

Седмица 2 - #17 - 271к

Седмица 3 - #23 - 164к

Седмица 4 - #27 - 142к

Седмица 5 - #36 - 121к

Седмица 6 - #49 - 83к

Седмица 7 - #73 - 54к

 

Нататък е под 30к и не успява да влезе в топ 100.

Общо 1,041,000 са от реклама. Останалите 300к са натурални, натрупани през следващите 14 седмици. Казано другояче е правила по приблизително 20к гледания на седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като спря рекламата и рязко падна с по 15-20к на седмица. Точно 7 седмици в Топ100.

 

Седмица 1 - #21 - 206к

Седмица 2 - #17 - 271к

Седмица 3 - #23 - 164к

Седмица 4 - #27 - 142к

Седмица 5 - #36 - 121к

Седмица 6 - #49 - 83к

Седмица 7 - #73 - 54к

 

Нататък е под 30к и не успява да влезе в топ 100.

Общо 1,041,000 са от реклама. Останалите 300к са натурални, натрупани през следващите 14 седмици. Казано другояче е правила по приблизително 20к гледания на седмица.

Глупости, Фокса каза, че има 300 милиона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неповторим и МИнута живот са за мен линията на Кама. За съжаление, подобен тип клипове бяха вървежни през 2008ма. Тя създаде това "движение" и вече 10 години претопля една и съща манджа. Не се учудвам, защото каквото и да е пуснала, извън тоя контекст не е ставало хит.

 

Някакви наченки имаше при Манастир, но с днешна дата тая песен не се помни.

 

Та, и да се пънеш с добрата картина и секси тялото на Кама, това отдавна не е работеща формула и неуспешните й опити го доказват.

 

Погледни Деса... особено клиповете от тая година. Вярно, че редува евтиното със скъпото, но В друг живот и предпоследната имат зверски клипове. Идейни, различно поднесени. Докато при Кама е крака, задник и нищо повече. Ако не беше чернокожият, изобщо нямаше да разбера, че Минута живот е различен клип от Неповторим.

 

Аз не сравнявам Кама с другите. Сравнявам я със самата нея. Навремето имаше и успешни клипове като Усещам те още и Някой ден. Ама... в последните 10 години е забила все в една псевдоеротика... която отъпя.

Кво значи, ако не беше чернокожия? Ми нали именно около него се върти клипа. Все едно да кажеш, ако не беше ония дето Деса го трепе, нямаше да напраиеш разлика. Ето, че си го забелязал. А и самия клип е заснет уникално, както и самата игра в него е на високо ниво. Не напразно някаква мърша на име Дебора и окраде клипа.

Интересно как след Неповторим, почнаха всички да правят клипове ала "50 нюанса" . И в крайна сметка с тея клипове Камелия може да си го Мери с Галена, Цура, Анелия и още една-две които правят качествени клипове. А останалите 80-90% са пълен леш от към клипове.

И да Деса направи добри клипове, но по ирония на съдбата и двата не са нещо не виждано, но тоя факт ти обява или го пропускаш съвсем тактично. В друг живот(Боже прости) , другия - (няколко клипа на Галена) . То всяка си следва своя линия, но както виждаме последователките на Камелия са повече от всяка друга. Аз по-копирана певица в поп-фолка не знам.

Престани да отричаш успехите на Камелия, просто си нелеп в критиката си към нея, а шита който предлагат останалите го подминаваш .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би и преди бях питал тук, но някой знае ли на база на какво се изгражда тази класация Trending в YouTube, която лично на мен от край време ми изглежда напълно объркана и нелогична? Когато излезе песента на Преслава изобщо не помня да се е появявала там, а сега далеч по-малко гледаната песен на Андреа е на номер 3. Също така, когато излязоха песните на ДС и Алисия и Илиян, първата водеше откъм гледаемост в началото, но изведнъж в класацията дуета изникна на първо място, а баладата не се появи никъде докато вече не беше станала номер 2. Да не говорим как Гери-Никол стоя известно време на номер 1, после Анелия изведнъж я измести, след което при излизането на новите песни "Дай ми още" ненадейно изчезна изцяло, а "Готина и луда" остана... Тотална мешавица без никаква логика... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би и преди бях питал тук, но някой знае ли на база на какво се изгражда тази класация Trending в YouTube, която лично на мен от край време ми изглежда напълно объркана и нелогична? Когато излезе песента на Преслава изобщо не помня да се е появявала там, а сега далеч по-малко гледаната песен на Андреа е на номер 3. Също така, когато излязоха песните на ДС и Алисия и Илиян, първата водеше откъм гледаемост в началото, но изведнъж в класацията дуета изникна на първо място, а баладата не се появи никъде докато вече не беше станала номер 2. Да не говорим как Гери-Никол стоя известно време на номер 1, после Анелия изведнъж я измести, след което при излизането на новите песни "Дай ми още" ненадейно изчезна изцяло, а "Готина и луда" остана... Тотална мешавица без никаква логика... :1000 (29):

Зависи от каналите, в които са публикувани песните. На ДесиСлава и Преслава не им се появи, защото от канала на Планета, песента на Анелия участва в класацията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от каналите, в които са публикувани песните. На ДесиСлава и Преслава не им се появи, защото от канала на Планета, песента на Анелия участва в класацията.

Значи се зачита само най-гледаната песен от даден канал? Много неправилно, според мен. На практика дори и някоя песен да прави 300 000 на ден, няма да може да влезе в цялата класация ако междувременно някоя от същия канал прави 301 000. А аз до едно време си мислех, че класацията отразява гледаемостта в БГ изобщо... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като спря рекламата и рязко падна с по 15-20к на седмица. Точно 7 седмици в Топ100.

 

Седмица 1 - #21 - 206к

Седмица 2 - #17 - 271к

Седмица 3 - #23 - 164к

Седмица 4 - #27 - 142к

Седмица 5 - #36 - 121к

Седмица 6 - #49 - 83к

Седмица 7 - #73 - 54к

 

Нататък е под 30к и не успява да влезе в топ 100.

Общо 1,041,000 са от реклама. Останалите 300к са натурални, натрупани през следващите 14 седмици. Казано другояче е правила по приблизително 20к гледания на седмица.

''Тежко ми мина младостта'' влиза ли някога там?

Прави по 6к на ден а никога не съм я видял! :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...