Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-много Фики заслужава Певец на годината

 

Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 13 млн :roll1: :roll1: :roll1:

 

'Гига,Ултра,Хипер,Мега Хита на Галин има 13 млн ?

 

 

А Фики за 3 месеца има почти 13 млн ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо определяш песните им като хитове? Реално Галин е с "На Египет фараона" само тая година. Другите не се откроиха.

На Фики Вертолета стана хит + рекламата около Издислав.

Коко Джъмбо е страшен хит и я спукват по дискотеките. Да не говорим, че има и дуета с Деса + още една песен с 7 милиона. Отделно баладата му е много по-качествена от турската пумия на Фикрет. Въобще е смешно Фики да взема тая награда, предвид че до сега ощетяваха Галин за сметка на тоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как да е сигурен в себе си, като Фики е с протекции и зад гърба му е влиянието на баща му .. Галин до сега вече трябваше да е взел поне веднъж Певец, ама нали трябва да бутаме анаболната маймуна.

И това го пише фен на Преслава :mf_surrender:

То и Галена да е взела до сега да е взела доста пъти, но нали трябва да набутваме ... Пресиета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много Фики заслужава Певец на годината

 

Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 13 млн :roll1: :roll1: :roll1:

 

'Гига,Ултра,Хипер,Мега Хита на Галин има 13 млн ?

А Фики за 3 месеца има почти 13 млн ;)

А Фики не е включил най-оборотната чакгарка в ю-туб.

Така като гледам дуета на Фики с Азис миналата година не е направил повече от тея на Галин с Азис. Нормално, на Галин песента е зверска и новаторска за фолка, неща чужди за мангала, който ходи все по отъпкани пътеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека и Гейлин да разнообрази малко вече 3,4 години пее едно и също !

дори Само с тази песен заслужава Певец на годината

Боза. Това в неслушаемо, не напразно е и с плачевни гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст не харесва Лорена, защото е приятелка на Галена :1000 (10): :gun_bandana:

 

Учудваш ли се? Той не харесва почти никоя нейна песен, на всяка измисля кусури, тая звучала цигански, оная била с изтъркан текст, третата била краден, четвъртата аранжиментът й куцал... :mf_surrender: А иначе любимката му като пее, че се друса, си мълчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то и Преса беше приятелка на Галена, по тази логика трябва и нея да мрази :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то и Преса беше приятелка на Галена, по тази логика трябва и нея да мрази :1000 (29):

 

Знае ли човек какво му е в главата... Мозъка на Фаст е дълбок океан от тайни (и банове) :roll1:

 

П.С Сега като влезе на нищо ще ме направи, а и нищо чудно да ми лепне една тридневна почивка. :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейли-Пресфан знам защо мразиш Фики

:whistling:

 

 

За тази песен Галена и Фики са черпили муза от Не искам без теб - и фрази от текста, и музиката на припева от НБТ е куплет в КОЙ. Галена в този период правеше стойностни и хитови неща. Не говоря за копиране, а за образец. Така както Дес е ползвала за образец С друг ме бъркаш в И а всички като теб.

 

 

 

Между другото защо никой не коментира, че новия хит на Анелия е нова версия на В твоите очи. Пробвайте да я затананикате върху новата на Анелия... Само , че етно мотива е много по мазен. Наскоро си мислех, че такъв голям хит като в Твоите очи, а няма подобни както става с повечето хитове и подпобите им, но малко след това Анелия поправи тази грешка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година е на Галински по всеки параграф. И като клипове, качество и супер силните песни. На Египет фараона е по-голям хит, по мои наблюдения от Вертолета. Царя на купона я спукват от въртене и хората много се кефи на това парче. Време е да му дадат това, което заслужава. Да не говорим, че направи на Цвети Янева хит - Да те бях зарязала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам че ти е любимка, но няма как целия форум да я харесваме. Всички имаме различни вкусове и стандарти.

 

Разбира се, аз нямам проблем с това някой да не харесва някой друг. Обаче имам проблем с това да не зачиташ успеха на другите, защото те не ти изнасят. Съжалявам, но ти виждаш нещата само черно и бяло. Всяко нещо, което съществува в природата и има допирни точки с Галена ти не го харесваш (освен Преслава, която вече няма допирни точки с нея.) Не я харесвай, но бъди обективен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз нямам проблем с това някой да не харесва някой друг. Обаче имам проблем с това да не зачиташ успеха на другите, защото те не ти изнасят. Съжалявам, но ти виждаш нещата само черно и бяло. Всяко нещо, което съществува в природата и има допирни точки с Галена ти не го харесваш (освен Преслава, която вече няма допирни точки с нея.) Не я харесвай, но бъди обективен...

Харесвам проектите на Деси Слава. Откакто се върна в Пайнер пуска предимно качествена продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

 

Тя е простовата и не може да изглежда така, дори и да го иска. Все едно Рени да се самохвали и да не изглежда смехотворно.

Галош поне знае как да се изкаже що-годе интелигентно и да не ръси едно и също: "Смело мога да кажа", "държА да подчертая", "моите екипи", "Плана за 2017 е направен." и всякакви подобни простотии :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...