Jump to content



Заслужава ли Fast да е модератор?


Препоръчани коментари

По-скоро вие сте тримата му привърженици. Ние сме мнозинство, ако не можеш да броиш, научи се.

Как пък все фенове на Преса идвате да го защитавате.

Мнозинство?

Боровинката, Сашо и Фиклена

Само вие сте недоволни

Преди бяхте доволни когато Мирослав ( nolee ) банваше всички за щяло и нещяло, а за вас се правеше на ударен

Аз съм на мнението на Динев, но вие 3-мата прекалявате

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мнозинство?

Боровинката, Сашо и Фиклена

Само вие сте недоволни

Преди бяхте доволни когато Мирослав ( nolee ) банваше всички за щяло и нещяло, а за вас се правеше на ударен

Аз съм на мнението на Динев, но вие 3-мата прекалявате

Не сме 3-ма. Другите не пишат защото страхуват от Фаст

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме само ние, имаше и други теми, в които и други се изказаха против него. А за нолее да не говорим, че анкетката на Фаст беше с повече отговори, че заслужава да е модератор. Приемете го - мнозинството харесва нолее, мнозинството НЕ харесва Фаст. Аз се отказвам от тая кауза обаче, защото сте дечица и не схващате, че нищо не е на лична основа. И много ако обичате, на Габриела нищо не сме й махали, престанете да ме обвинявате в глупости, скарах се с нея, но сто пъти казах, че не искам да й се махат правата. Това е било лично решение, намерете ми един пост, в който казвам, че искам да й се отнемат правата? На Фаст обаче искам. И не, не искам да съм модератор. Просто искам като влезем да си пишем спокойно, а не да се съобразяваме с новото правило на някой, с настроението на някой, с любимката на някой. И това за наградите беше супер циганско, да, затова запалих, но това беше повода, а не единствената причина да видя, че тоя не става за тази работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Да

2. Нищо нередно не видях. Даже повече трябва, според мен, писала съм му за нередности, които да модерира.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам от потребителите да ни уважават поне малко задето вършим доброволен и неплатен труд за форума. Иначе какъв е смисъла?

Уважението не е нещо, което ей така по презумпция го имаш щом си се натикал да ти модератор. Трябва да си го заслужиш. Както виждаш, като съфорумец почти всички отчитат, че си отзивчив и те уважават.

По мое мнение, 'работата' ни е да следим да се спазват правилата, не да се разпореждаме за всичко. Дай им малко свобода и ще спрат да се оплакват.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично съм останал с добри впечатления от него - услужлив е и си върши работата. Може би ако не банва за обиди (поне по-леките), а само слага проценти, няма да има недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли: да.

 

Аргументи: като цяло е доста адекватен и сдържан. Никога не съм го видял да сипе обиди и да се изтъква, за разлика от други модератори. Освен това е редовен, върши си работата и според мен е диалогичен.

 

Само един съвет ще му дам, наистина да го кара по - леко някой път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли Fast да е модератор? - Да

Защо? - Според мен си върши работата добре. След като го направиха модератор доста от по-непосещаваните раздели дори бяха пооправени и изчистени. Винаги помага на който с каквото може и на никой не е отказал каквато и да е помощ. Ако му се пише за молба с нещо, откликва и отговаря веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли Fast да е модератор? - Да

Защо? - Върши си работата добре. Преди да стане такъв беше анархия, тъй като останалите не отделят толкова време на форума, влизат от време на време и я карат през просото. Откакто той е модератор има дисциплина, която преди липсваше и всеки си правеше каквото му скимне безнаказано. Не може интелигентни, образовани и зрели хора да се обиждат като каруцари, ще се научите да общувате нормално, а дотогава който каквото си заслужи.

 

Голяма драма заради едни награди, нямам думи. Отсега се разбирайте кой ще води наградите догодина, че аман.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли: да.

 

Аргументи: като цяло е доста адекватен и сдържан. Никога не съм го видял да сипе обиди и да се изтъква, за разлика от други модератори. Освен това е редовен, върши си работата и според мен е диалогичен.

 

Само един съвет ще му дам, наистина да го кара по - леко някой път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплаках се от Fast и коментара ми беше изтрит.

 

Писна ми! Имам право на мнение и позиция.

 

Ще го повторя:

 

Fast сложи бан на nikinlay за думите:

 

"Аман от селски и курвенски номера на някои педали, после се чуди защо си блокиран и оттук нататък няма да ти пиша."

 

Заслужава ли бан за тези думи според вас? Това е въпроса ми.

 

П.с Фаст, не ми трий коментарите ще се оплача на когото трябва. Прекаляваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да заслужава ! Само не знам кво се нахвърляте на човека като кобри... Някой хора се опитват да си правят тяхните игрички ама така като гледам няма да ги огрее... На който му не изнася да се изнася !!! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплаках се от Fast и коментара ми беше изтрит.

 

Писна ми! Имам право на мнение и позиция.

 

Ще го повторя:

 

Fast сложи бан на nikinlay за думите:

 

"Аман от селски и курвенски номера на някои педали, после се чуди защо си блокиран и оттук нататък няма да ти пиша."

 

Заслужава ли бан за тези думи според вас? Това е въпроса ми.

 

П.с Фаст, не ми трий коментарите ще се оплача на когото трябва. Прекаляваш.

Изтрих коментара ти защото е видно за какво е баннат и няма смисъл да се обсъжда. Писна ми всяко мое действие да бъде гледано под лупа. Не мога да си върша работата на спокойствие. Престанете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрих коментара ти защото е видно за какво е баннат и няма смисъл да се обсъжда. Писна ми всяко мое действие да бъде гледано под лупа. Не мога да си върша работата на спокойствие. Престанете.

 

Ти престани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не ти гледаме всяко действие под лупа, като действията ти са нелепи и ограничават КОМУНИКАЦИЯТА във форума. Този пост е за бан само ако засегнатият го намира за обиден и се оплаче и даже и тогава не съм сигурна дали не трябва да мине само с проценти. Пълна церберщина. Ким Чен Ун има да се учи.

Сега ти прочетох смешничкия коментар, в който сам си се сравнил с него, налагала съм си мнението? Еййй, хахахаха как те псувам на ум, бедна ти е фантазията. Няма да имаш късмета обаче да го напиша тук, за да ти дам честта да ме баннеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не ти гледаме всяко действие под лупа, като действията ти са нелепи и ограничават КОМУНИКАЦИЯТА във форума. Този пост е за бан само ако засегнатият го намира за обиден и се оплаче и даже и тогава не съм сигурна дали не трябва да мине само с проценти. Пълна церберщина. Ким Чен Ун има да се учи.

 

А и коментарите ми трие, като се оплаквам. Коментирай! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и коментарите ми трие, като се оплаквам. Коментирай! :roll1:

Смях, пълен смях, честно казано направих тая тема, защото очаквах да се кротне, наистина нямах намерение да искам да му се свалят правата, ама то нагло, безочливо, продължава в същия дух и даже повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрих коментара ти защото е видно за какво е баннат и няма смисъл да се обсъжда. Писна ми всяко мое действие да бъде гледано под лупа. Не мога да си върша работата на спокойствие. Престанете.

Няма да престанем. Ще ти сваля правата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...