Jump to content



Заслужава ли Fast да е модератор?


Препоръчани коментари

Ясно е, че Момо няма да го махне. Поне да си снижи критериите за даване на бан.

Когато Момо махне на Нолее правата, тогава да махне и на Fast

 

Оплаках се от Fast и коментара ми беше изтрит.

 

Писна ми! Имам право на мнение и позиция.

 

Ще го повторя:

 

Fast сложи бан на nikinlay за думите:

 

"Аман от селски и курвенски номера на някои педали, после се чуди защо си блокиран и оттук нататък няма да ти пиша."

 

Заслужава ли бан за тези думи според вас? Това е въпроса ми.

 

П.с Фаст, не ми трий коментарите ще се оплача на когото трябва. Прекаляваш.

:mf_surrender:

 

 

Няма да престанем. Ще ти сваля правата :)

С пушката ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нали знаеш, че аз няма да падна толкова ниско. Аз приемам за унижение и като цяло че пуснах темата, пък камо ли да напиша подобна глупост. Да си гласуват. То си личи кои са наистина аргументираните мнения в негова подкрепа (например Senhor, Slunchice., heartless, Arwity) и кои са си чиста проба мазнене. А и никой няма да я вземе предвид тази тема, така че....

BTW той в тази тема е писал "Без дискусии и аргументи". Смях се с глас вчера като видях.

Смяла ли си се без глас?

Ако нашите (неаргументирани мнения ) са проба мазнене.. то вашите са злобни, завидиливи мнения.

 

Знаеш, че квото кажа се превръща в лаф . Да не забравяме - безврата и лидерката , от кой тръгнаха :Д

 

Друго, което се сещам. От къде на къде модератор ще си позволява да смъква репутации с по5-10 минуса на веднъж ????

Както се дават по 5-10 плюса наведнъж така и минуси

И Христина е давала на Фиклена минуси

Фиклена си го заслужаваше

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА ........

Ти се мазниш.. според Боровинката :mf_surrender: :1000 (29):

 

Преди се наказваше същото както сега, но нали се спря за година и потребителите се разглезиха и свикнаха да псуват, обиждат и правят каквото си искат..

Сега когато Fast ги банва за всяко нещо ( малко прекалява ) те скачат срещу, защото се опитва да оправи форума и да бъде както преди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което искам, е да се дефинира за какво се дава процент, за какво се дава бан, за какво се дава бонбонче и прочие простотии. Това нещо "модераторска преценка" нещо не ме блазни, защото всеки има различно виждане за тези неща и при евентуален сблъсък на гледни точки всеки ще защитава своята лична истина. За едно нещо Fast може да реши, че трябва бан, за друго Христина' примерно да сложи само процент. Трябва донякъде да бъдат дефинирани границите, за да не се получават нелепости като в тази тема.

В интерес на истината, имаме сравнително конкретни инструкции за налагане на наказания.

В общи линии за еднократно нарушаване на правилата и добрия тон се слага уорн, за 3 такива в рамките на 7 дни - 3дневен бан. За последвали нарушения - 7 дни и т.н. Преценката обаче кое колко нарушава въпросните правила на форума, добрия тон (?) и прочие си е наша, на модераторите. Аз лично за директни обиди, псувни и клетви, слагам директно бан. Понякога и самата ситуация изисква затваряне на теми и спиране достъпа ня някого до форума за 3 или повече дни, за да се прекрати скандал. В спора Десислава-Камелия беше така.

 

Имайте предвид, че все пак сме хора и грешим.И аз съм слагала бан за дребни неща - Сашо ако види за какви глупости съм го наказвала, лошо ще му стане. ;Д

 

Печенко, какво означава 'както преди'?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, имаме сравнително конкретни инструкции за налагане на наказания.

В общи линии за еднократно нарушаване на правилата и добрия тон се слага уорн, за 3 такива в рамките на 7 дни - 3дневен бан. За последвали нарушения - 7 дни и т.н. Преценката обаче кое колко нарушава въпросните правила на форума, добрия тон (?) и прочие си е наша, на модераторите. Аз лично за директни обиди, псувни и клетви, слагам директно бан. Понякога и самата ситуация изисква затваряне на теми и спиране достъпа ня някого до форума за 3 или повече дни, за да се прекрати скандал. В спора Десислава-Камелия беше така.

 

Имайте предвид, че все пак сме хора и грешим.И аз съм слагала бан за дребни неща - Сашо ако види за какви глупости съм го наказвала, лошо ще му стане. ;Д

 

Печенко, какво означава 'както преди'?

Какво ми се правиш на остроумна?

Намери сама какво означава

Нали си голямата умница

Вчера плюеше Fast, а днес обърна монетата

Разказваш за бановете си и се вижда, че не си по-назад от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Христина точно това казва - на всеки може да се случи да сгреши, а и модерирането е субективна работа и няма как да има безгрешни. Въпросът е, че когато допускаш повече грешки, отколкото помагаш, има проблем. Тя не защитава Fast със своя пост, че да е обърнала монетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, не зная как се казва Fast, но се надявам да е видял с какво не е съгласна голяма част от форума и да не повтаря тази грешка. Вярвам всеки си е взел поука и мисля, че трябва да му се даде време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

FAST продължава пак...

 

 

Western получил бан заради този коменат:

 

Висша форма аутизъм.

На терапия в Карлуково!

 

#МомчеЗаЛудницата #ТиСериозноЛи #хахахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

FAST продължава пак...

Western получил бан заради този коменат:

 

Висша форма аутизъм.

На терапия в Карлуково!

 

#МомчеЗаЛудницата #ТиСериозноЛи #хахахахах

Хахаха няма оправия това същество, явно наистина иска да му свалим правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, не зная как се казва Fast, но се надявам да е видял с какво не е съгласна голяма част от форума и да не повтаря тази грешка. Вярвам всеки си е взел поука и мисля, че трябва да му се даде време.

В интерес на истината съм склонна да му дам време и с изключение на бана на Western последните дни не се е дънил. Не мога да гарантирам, че се е променил, може и просто поводи да няма.

Сега обаче приятелчетата му се опитват да се правят на модератори и форума лека-полека наистина почва да прилича на една голяма помийна яма... 4 поста за Гери-Никол в скандалите и край, трябвало да се трият, да се банва... в тоя форум има точно 2 активни теми - чата и поп-фолк скандалите, голяма работа, че някой е попитал къде си е снимала ГН клипа...

 

П.П. Искам да попитам момо защо позволява модераторите, при това тези, които уж са на изпитателен срок, да налагат нови правила и да наказват наред заради тях? Редно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината съм склонна да му дам време и с изключение на бана на Western последните дни не се е дънил. Не мога да гарантирам, че се е променил, може и просто поводи да няма.

Сега обаче приятелчетата му се опитват да се правят на модератори и форума лека-полека наистина почва да прилича на една голяма помийна яма... 4 поста за Гери-Никол в скандалите и край, трябвало да се трият, да се банва... в тоя форум има точно 2 активни теми - чата и поп-фолк скандалите, голяма работа, че някой е попитал къде си е снимала ГН клипа...

 

П.П. Искам да попитам момо защо позволява модераторите, при това тези, които уж са на изпитателен срок, да налагат нови правила и да наказват наред заради тях? Редно ли е?

Да трябва да се трият и наказват, защото мен ме наказаха и ми изтриха поста точно заради това искам да се прави това. След като ми трие постовете и ми дава проценти трябва да го прави и с другите, а не само с мен. НЕ може да има двойни стандарти в този форум.

Или триеш и банваш всички или нито един. НЕ може да триеш и наказваш един човек за нещо което и другите правят, но тях да не ги наказваш.

Не са тези 4 поста... като излезе клипа в скандалите е пълно с коментари от тогава.

След като голямата модераторка ХРИСИТО не наказва другите ( не иска да наказва ) редно е да ми махне процентите и да ми се извини. Ако не го направи.. то трябва да вземе да изтрие всички коментари и да раздаде на всички 10%.

И да попитам редно ли е модераторката да трие на даден потребител 2 коментара и да му даде 10% за тях, а другите да правят същото и да не ги наказва? Къде е модераторската преценка на тази госпожица? Да наказва един човек, защото не го харесва или защото преди имаше скандал с мен? или защото я наредих в предната тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм забелязала да има двойни стандарти от страна на Христина, доста безпристрастно работи. Проблемът е, че новото правило на новия Господар принуждава и останалите модератори да следват тези принципи. Той не би те наказал, защото не е Христина и за него е от значение кой пише, но от него започва всичко.

И други хора са наказвани от нея в последно време, защо си мислиш, че си само ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм забелязала да има двойни стандарти от страна на Христина, доста безпристрастно работи. Проблемът е, че новото правило на новия Господар принуждава и останалите модератори да следват тези принципи. Той не би те наказал, защото не е Христина и за него е от значение кой пише, но от него започва всичко.

И други хора са наказвани от нея в последно време, защо си мислиш, че си само ти.

Напротив..

Христина има двойно стандарти от преди..

Ако помниш скандала преди.. беше точно заради същото нещо както сега..

Пак фостата ти е новия Господар..

Защо да принуждава? Никой не ги кара с насила да го правят

Той не би ме наказал, защото не е наказвал до сега за подобно нещо ( или поне аз не знам )

За какво са наказвани от нея в последно време?

За това, че не коментират поп фолк в скандалите ли?

Докажи, че са наказвани заради същото като мен?

Тя може да е наказвала, но едва ли е заради същото като мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, главозамая се и си мисли, че той командва форума и той ще казва кой какво да прави. Очаквах да се държи на ниво и като модератор, уви...ВСЕКИ, КОЙТО Е СТАНАЛ МОДЕРАТОР СЕ ПРОМЕНЯ КЪМ ЛОШО, с много малки изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде да съм написала дата, в която да се затваря темата? Не ти ли е ясно, че не я пуснах за анкетата, а за дискусията, просто използвах твоя шаблон от темата срещу Нолее, за да нямаш оправдание да я изтриеш. :wacko: Променям си мнението, не е робство, а робОТство това.

Знам, че тая тема ти бърка в червата, ама докато момо не се изкаже или не си промениш поведението и отношението, не е изчерпана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде да съм написала дата, в която да се затваря темата? Не ти ли е ясно, че не я пуснах за анкетата, а за дискусията, просто използвах твоя шаблон от темата срещу Нолее, за да нямаш оправдание да я изтриеш. :wacko: Променям си мнението, не е робство, а робОТство това.

Знам, че тая тема ти бърка в червата, ама докато момо не се изкаже или не си промениш поведението и отношението, не е изчерпана.

Темата за Balm*In стоя отворена точно 1 седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...