Jump to content



Заслужава ли Fast да е модератор?


Препоръчани коментари

Не мисля, че ти е дал бан само за това и ако е така, е грешка, че не се е обосновал по-добре. Не го оправдавам, споко.

В случая е само за това. Това беше поста ми по темата и след това получих БАН с това обяснение под него.

Естествено, има и лична злоба към мен,не ме карайте ви снимам колко пъти ме е банвал специално тоя. Или пък колко пъти ми бяха трити коментарите, отново без обяснение. Да, бях го псувал , защото прекали с цензурата и бановете към мен, поне като ще стоя с БАН да има за какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Целия ти пост е крайно неуважителен. Редно ли е да се обръщаш към модератор - "това същество" и да ме наричаш инфантилен и пристрастен? Стига си е жалвал всеки път когато получиш бан. Не си малко дете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го каза, все едно модераторът е президент. Крайно неуважителен е едно, обиден е друго. Проценти да му беше дал, пак щеше да е много. Той ти казва истината - инфантилен си, защото няма разсъдък в действията ти и си адски обсебен от форума, следиш го под лупа и се опиташ да се погрижиш за всяко милиметърче. Еми не става така. Хайде банвай ме сега, че да си почина малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия ти пост е крайно неуважителен. Редно ли е да се обръщаш към модератор - "това същество" и да ме наричаш инфантилен и пристрастен? Стига си е жалвал всеки път когато получиш бан. Не си малко дете.

Това, че си модератор, значи, че трябва хората да имат специално отношение към теб? Откъде накъде? И откога "това същество" е обида?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая е само за това. Това беше поста ми по темата и след това получих БАН с това обяснение под него.

Естествено, има и лична злоба към мен,не ме карайте ви снимам колко пъти ме е банвал специално тоя. Или пък колко пъти ми бяха трити коментарите, отново без обяснение. Да, бях го псувал , защото прекали с цензурата и бановете към мен, поне като ще стоя с БАН да има за какво.

Обратното е. Ти имаш лична злоба към мен, не аз към теб и го доказа вече няколко пъти. И изтрих онези коментари защото ги беше написал в Поп фолк скандали. Броят се за спам. Там може да се дискутира само поп фолк. Ясно е написано в първия пост. Ти нямаш основание да ме псуваш по никакви причини каквото и да съм направил. Обидите са забранени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия ти пост е крайно неуважителен. Редно ли е да се обръщаш към модератор - "това същество" и да ме наричаш инфантилен и пристрастен? Стига си е жалвал всеки път когато получиш бан. Не си малко дете.

Гледам да си трая, но ме караш да се включа...

Това, че сега си модератор, не те прави повече от другите и никой не е длъжен да те уважава заради това!

Освен това, ти правеше същото до преди няколко месеца! И във фейса си ми писал да ти махам бан... А сега на Сашо казваш да не се държи като малко дете...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия ти пост е крайно неуважителен. Редно ли е да се обръщаш към модератор - "това същество" и да ме наричаш инфантилен и пристрастен? Стига си е жалвал всеки път когато получиш бан. Не си малко дете.

Първо, не съм длъжен да те уважавам. Второ, не си направил така, за да те уважавам. Аз ти се заканих на теб, че ще ти сваля правата ако не спреш, така че не очаквай от мен да не те изобличавам всеки път, когато има за какво. Явно ти е кофти, че тоя път се насра с бана.

И да, същество не е обида. Човека е същество, а ти си човек, нали така? И да, поведението ти е инфантилно и мнооого пристрастно. Или се поправяш или спирай да модерираш, че ни дразниш всичките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам да си трая, но ме караш да се включа...

Това, че сега си модератор, не те прави повече от другите и никой не е длъжен да те уважава заради това!

Освен това, ти правеше същото до преди няколко месеца! И във фейса си ми писал да ти махам бан... А сега на Сашо казваш да не се държи като малко дете...

Очаквам от потребителите да ни уважават поне малко задето вършим доброволен и неплатен труд за форума. Иначе какъв е смисъла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратното е. Ти имаш лична злоба към мен, не аз към теб и го доказа вече няколко пъти. И изтрих онези коментари защото ги беше написал в Поп фолк скандали. Броят се за спам. Там може да се дискутира само поп фолк. Ясно е написано в първия пост. Ти нямаш основание да ме псуваш по никакви причини каквото и да съм направил. Обидите са забранени.

Защо банваш? Дай му Уйорн 10%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам от потребителите да ни уважават поне малко задето вършим доброволен и неплатен труд за форума. Иначе какъв е смисъла?

Че какъв труд е да банваш някого с едно натискане на бутона. Разбирам това да отнема часове, ама буквално става за секунди, а други неща като местене на постове, примерно, едва ли отнемат повече от 5 минути. Баси труда, майна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но аз през годините съм търпял критиките на доста потребители и не съм ги банвал, когато поемаш ролята на лидер трябва да си готов да поемаш всякакви удари и отговорности. Всеки има право на мнение и не можеш да слагаш цензура и да залепваш усти с черно тиксо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Наистина... къде ви е уважението към негово Превъзходителство? Не сте ли забелязали колко е "отдаден" на това "тежко бреме" - модерирането, за което впрочем се самопредлагаше 3-4 пъти в годините назад. :wacko: Прекланяйте му се, че друг толкова обсебен и прекарващ всяка секунда във форума няма да намерите. :ac:

 

Мерси! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Наистина... къде ви е уважението към негово Превъзходителство? Не сте ли забелязали колко е "отдаден" на това "тежко бреме" - модерирането, за което впрочем се самопредлагаше 3-4 пъти в годините назад. :wacko: Прекланяйте му се, че друг толкова обсебен и прекарващ всяка секунда във форума няма да намерите. :ac:

 

Мерси! :happyppl:

Ти беше същия като него

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какъв труд е да банваш някого с едно натискане на бутона. Разбирам това да отнема часове, ама буквално става за секунди, а други неща като местене на постове, примерно, едва ли отнемат повече от 5 минути. Баси труда, майна!

Кандидатствай някъде да бъдеш модератор и ще разбереш какво имам в предвид. Не е толкова лесно колкото изглежда. Определено си е занимавка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Наистина... къде ви е уважението към негово Превъзходителство? Не сте ли забелязали колко е "отдаден" на това "тежко бреме" - модерирането, за което впрочем се самопредлагаше 3-4 пъти в годините назад. :wacko: Прекланяйте му се, че друг толкова обсебен и прекарващ всяка секунда във форума няма да намерите. :ac:

 

Мерси! :happyppl:

Един път питах момо да съм модератор на подпаката Видеоклипове в Links на Поп Фолк. Това е. И кога ще престанеш да ме наричаш "обсебен"? Все едно и ти не си бил ентусиазиран когато си станал модератор. Само че ти си имал късмета да не ти излизат кофи с лайна на главата както на мен сега, В екипа съм едва от Септември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като продължавате да го плюете, освен да си губите времето с него друго правите ли?

Всичко е так-так като го гледаш отстрани. От него не са доволни 5 човека, същият случай като с Balm*in. Както там нищо не се случи, така и тук нищо няма да се случи.

Аз съм сигурен, че Фаст вече ще е по-внимателен с работата си като модератор, дори си мисля, че след определено време тези, които го плюете сега ще му пишете на ЛС да ви помага за нещо. ;) Човек се учи от грешките си и сега Фаст трябва да осъзнае, че е направил грешка. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам от потребителите да ни уважават поне малко задето вършим доброволен и неплатен труд за форума. Иначе какъв е смисъла?

Смисъла е, че когато правиш нещо доброволно, не тряба да очакваш нещо от среща.

Да съм те карал да ставаш модератор?? Изключително плоско разсъждение, просто се излагаш мъжката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един път питах момо да съм модератор на подпаката Видеоклипове в Links на Поп Фолк. Това е. И кога ще престанеш да ме наричаш "обсебен"? Все едно и ти не си бил ентусиазиран когато си станал модератор. Само че ти си имал късмета да не ти излизат кофи с лайна на главата както на мен сега, В екипа съм едва от Септември.

Едва от септември, а толкова много гафове. Аз не видях някой да е доволен от модерирането ти. Като изключим 2-3 фена на Преса на които сигурно си се молил да те защитят. Не ставаш за модератор, пък и виждам че ти е тежко с многото "работа" в форума. Пък и пари не ти плащат, и уважение не получаваш... за кво си правиш още труда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като продължавате да го плюете, освен да си губите времето с него друго правите ли?

Всичко е так-так като го гледаш отстрани. От него не са доволни 5 човека, същият случай като с Balm*in. Както там нищо не се случи, така и тук нищо няма да се случи.

Аз съм сигурен, че Фаст вече ще е по-внимателен с работата си като модератор, дори си мисля, че след определено време тези, които го плюете сега ще му пишете на ЛС да ви помага за нещо. ;) Човек се учи от грешките си и сега Фаст трябва да осъзнае, че е направил грешка. :)

Той така отговаря на тия ЛС-та :roll1:

Абсолютно съм съгласна, че не си е заслужил уважението като модератор. Като потребител го уважавам за всичко, което прави, но 90% от действията му във форума като модератор са излишни и възпрепятстват комуникацията. Буквално се превръща в комунистически лагер и в един момент ще стане така, че форумът ще стане отчетник на гледанията в ютуб и нищо повече. Разбирам, че му харесва да е модератор, но за тия няколко месеца, в които има права, си надвишава правомощията многократно. Лека-полека Рамания се превръща във форума на Фаст - неговите правила се спазват, той коли, той беси. Не исках да му се махат правата, но това надменно отношение, което демонстрира, ме кара да мисля, че нещата ще се облекчат само ако той остане без такива права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Три нови мода имахме - Арвиту, Фаст и стереото. Габриела й махнахте правата, сега се опитвате при Фаст, утре като ви остане само стереото пак ще скочите.

Не мислите ли, че това стана твърде задълбочено? Ако трябва да си вземе бележка, то отдавна я е взел. Цяла седмица му пилите нервите, поставете се и на негово място...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той така отговаря на тия ЛС-та :roll1:

Абсолютно съм съгласна, че не си е заслужил уважението като модератор. Като потребител го уважавам за всичко, което прави, но 90% от действията му във форума като модератор са излишни и възпрепятстват комуникацията. Буквално се превръща в комунистически лагер и в един момент ще стане така, че форумът ще стане отчетник на гледанията в ютуб и нищо повече. Разбирам, че му харесва да е модератор, но за тия няколко месеца, в които има права, си надвишава правомощията многократно. Лека-полека Рамания се превръща във форума на Фаст - неговите правила се спазват, той коли, той беси. Не исках да му се махат правата, но това надменно отношение, което демонстрира, ме кара да мисля, че нещата ще се облекчат само ако той остане без такива права.

Добре. Разбрахме. Ким Чен Ун съм. Рамания ще стане Северна Корея. Хиляда пъти го повтори. Сега спри да си натрапваш мнението и остави потребителите да мислят сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Три нови мода имахме - Арвиту, Фаст и стереото. Габриела й махнахте правата, сега се опитвате при Фаст, утре като ви остане само стереото пак ще скочите.

Не мислите ли, че това стана твърде задълбочено? Ако трябва да си вземе бележка, то отдавна я е взел. Цяла седмица му пилите нервите, поставете се и на негово място...

Остави ги 3-мата подръжници на Мирослав да се опитват да го изкарат черен

Излагат се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави ги 3-мата подръжници на Мирослав да се опитват да го изкарат черен

Излагат се

По-скоро вие сте тримата му привърженици. Ние сме мнозинство, ако не можеш да броиш, научи се.

Как пък все фенове на Преса идвате да го защитавате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...