Jump to content



Online: Крисия D - Надясно и чао


Препоръчани коментари

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има няколко много готини момента, но като цяло не ме грабна. Обикновено й харесвам нещата, този път не. Но пък Крисия ми е слабост и ще се радвам да стане хит. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла година спестяваше за песен (боза) от Пашев, 2 визии (от които едната е ужасна), и ужасен аматьорски клип. Дали нямаше някой по-противен да снима в клипа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има интересни моменти. По-добре е от проекти на наложени имена, избълвани напоследък. Малко намръщена изглежда на места...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По това ли е работила 1 година?

 

Що за песен, що за евтин и смотан клип?

 

То не бяха снимки, хвалене, не беше информация през един месец, то чудо....и накрая..........това?

 

Кефи ме само на снимката, прилича на Адриана.

 

Не разбрах защо във всяка песен Крисия е със различен глас....?

 

Първо да прави по-малка пауза и продуцента да я подкрепя повече. Иначе не е продуцент. Второ - да прави като Джена - пуска и това е. Не да ми говори половин година за ултра модерния си кенеф и накрая да се окаже проста дупка в земята...

И трето - гласа и да не е различен във всяка песен, аз така и не разбрах кой е нейния...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли прави 1 година? :mf_surrender: :mf_surrender: Не ми харесва нито песента, нито клипа.

 

Ще си остане с една прилична песен и тази. Онази първата, баладата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатизирам й по принцип, но това е най-слабата й песен до момента. Тоя Пашев е много зле, прави хитове само на големите имена и то невинаги. За разлика от Оцко, който изкара поне 10 имена от лайната, Пашев ги бута там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...