Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Симона беше къде-къде... Лелята от Азия какво ще прави след предаването?

Ще си купи къща с парите, както пишеше в един вестник в началото на шоуто.

Познаха и че ще се бори със Симона .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Който и да спечели, нищо няма да направи.

 

Графа ще награби някои, но със сигурност ще са младите мръвчици, а не финалистите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Развалиха "Залезът и Зората" и Камелия пя по-добре и от двете. Кристина този път не беше на нивото на предния концерт, но се радвам, че продължи.

Сара е фаворит на Поли и екипа от самото начало, то си личи и в избора на песни за нея, както и тази вечер, няма да се изненадам ако спечели.

Симона този път беше мн мн добра, накрая я подведоха мн гадно, но беше очаквано. Все пак пари има, с хубави песни ще й се получи.

Абсурд Яна да е минала по вод момчето, което пя даже бг хит...отборът на Лечев ми е безразличен, но този дует мн ме нерви с наглостта си...обаче ще са на финал сигурно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона беше къде-къде... Лелята от Азия какво ще прави след предаването?

 

 

Ами най-вероятно ще си харчи 50-те хиляди лева ;) За музикална кариера и дума не можем да кажем - понеже нито един победител от този формат не е прокопсал! Стелияна от първи сезон и Ивайло от втория - такива гласища??? А Кристина ли беше от отбора на Десислава с тембър като на Шер - и от нея повече нищо не чухме, ама поне спечели кинти и кола....

Колкото до Симона - тя постигна целта си, повече хора да чуят за нея, а не само феновете на поп-фолка и майка й! А сега дано направи нещо по въпроса да се отдели от нея - а не да говори как иска да е САМОСТОЯТЕЛЕН изпълнител, а все е до полата й, правят дуети, върти се в телевизия за чалга, а не за поп и джаз...Дано сега популярността й й донесе участия в платформи извън поп-фолка...Мисля, че успя да спечели дори хора, които грам не харесват майка й нито като човек, нито като пеене и творчество, така че има шанс да се открои и да бъде себе си. Доказа, че е талантлива! Дано разбие клишето и да има успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Кристина да победи.

Ако Камелия й подбере правилна песен както на миналия концерт, ще е втора...по всяка вероятност ще е Сара...но и аз съм за Кристина и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа Кама как можа да изтърси, че като се обърнала на кастинга и видяла една смачкана визия..............за Кристина :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Тоя дует е мега дразнещ............догодина Христо ще се яви с още някоя дружка, аман от такива :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото всички участници са абсолютно скучни и безлични, никой не става за сцена. Филипинката се отличава с професионален вокал! Да закриват този формат, не става, дано да има X-Factor тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал целия сезон подробно - някои певци тепърва тази вечер чух и честно казано, доста са слаби.

Симона... Струваше ми се, че не подбираше правилните песни в повечето случаи. С "Болката отляво" примерно разби Радко и спечели симпатиите на супер много хора. Там си показа гласа на макс. Жалко, че отпадна - сега сигурно пишат, че има справедливост, щото досега писаха, че е стигнала до тук, защото е връзкарка. Малоумен народ. Не знам дали е най-добрата, но пее страхотно.

И дано с Глория разберат, че правилната формула е Симона да се отдели, а то пак предстои дует май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен аранжимент на песента, но от чалгари няма как да се възприеме. Точно латино, както каза Поли.

Яд ме е за Паулина. А Камелия.беше просто уникална, останаха ми очите , с тая визия е топ !

И за Симона ме е яд. Беше желязна и много разчупена. Заслужаваше да е на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той аранжиментът нека си е добър, просто изпяването не беше ок, вкл. и от Камелия.

Жалко за Симона, 100% е имала много повече гласове от другата, но нека да се види, че не е набутвана от майка си. Просто си я държаха за рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително много се смях на реакцията на Глория спрямо избора на песен за Симона, това можете да видите на 01:19:28 когато камерите я показват и тя казва "Много смотана песен".

Велика е, честна до болка, без преструвки!

 

Изобщо не казва "смотана", на мен по-скоро ми прилича на "хубава".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледах в неделя, само "Залеза и зората" изслушах в Youtube и и трите бяха потрес. :mf_surrender: Жалко. Изненадах се, че Кама е пяла песен чиито права са в Пайнер - да не са си затоплили отношенията с Димитров?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледах в неделя, само "Залеза и зората" изслушах в Youtube и и трите бяха потрес. :mf_surrender: Жалко. Изненадах се, че Кама е пяла песен чиито права са в Пайнер - да не са си затоплили отношенията с Димитров?

Нали е била с друг аранжимент песента, защо да не може :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали е била с друг аранжимент песента, защо да не може :D

 

Навремето, когато Десислава напусна, Митко каза следното: "Може да си пее песните, написани като музика от самата нея, с оркестър на живо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали е била с друг аранжимент песента, защо да не може :D

Да, с друг аранжимент. Отделно забележете как са написали заглавието - Залезът и Зората. А в Пайнер е издадена, като Залеза и Зората. Просто става друга песен. Много тънък пиниз, Пайнера е издивял :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...