Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Само на мен ли Симона ми хареса много? Според мен сте повлияни от майка й. Справи се блестящо с песента.

И на мен много ми хареса. Справи се супер! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И какво се оказа че фаворитът на шоуто не продължи ?

Какъв фаворит? Само flashlight ми хареса как изпълни. Много ми е фалшив. И певчески, и като човек.

Не знам защо толкова го подкрепят..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв фаворит? Само flashlight ми хареса как изпълни. Много ми е фалшив. И певчески, и като човек.

Не знам защо толкова го подкрепят..

Заради един добър кастинг, както често става. Поне тук не го набутаха да продължава за смс-и. В Х-фактор примерно Стела или Мирян бяха такива случаи - силни кастинги, нататък дъно, обаче стигат много напред...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв фаворит? Само flashlight ми хареса как изпълни. Много ми е фалшив. И певчески, и като човек.

Не знам защо толкова го подкрепят..

 

Мен не ми е фаворит, просто беше звездата на шоуто досега. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Журито е нелепо тази вечер, както и визитките на участниците. Отбора на Графа е много зле, нищо особено не са.

По-лошо изпълнение на тази невероятна песен не съм чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Журито е нелепо тази вечер, както и визитките на участниците. Отбора на Графа е много зле, нищо особено не са.

По-лошо изпълнение на тази невероятна песен не съм чувал.

Да, тоя беше покъртитерен. Не знам как стигна до тук. На всичкото от горе е и анти. Яна и Кристиян са ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тоя беше покъртитерен. Не знам как стигна до тук. На всичкото от горе е и анти. Яна и Кристиян са ок.

 

Поне са го подстригали и вчесали... пак е нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях позарязал това шоу, но сега реших да дам шанс на финалните епизоди и отново най-много ме изкефи... Камелия. :1000 (29): Супер е с новите зъби, под 40 изглежда.

Жалко, че Милена и Иван вече не участват, те ми харесваха най-много. Чакам поне Симона с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднъж да реша да го гледам и след 5 минути да загубя интерес...на този формат не му върви и това е...много ми е слабо като организация и реализация....на всяко предаване кастингите са интересни и до там...а водещите-пази Боже...много са зле

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изпуснах, какво пя Симона?

 

Поли е много проста верно, пред 2 избрани от публиката да се изцепиш, че третата била по-добра... ами ти подценяваш по този начин и публиката, и твоите участници. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен изобщо не ми харесва концерта днес. Малко като на караоке парти ми идва Много малко показаха добро ниво. И това накъсване с гласуването не знам дали ми харесва.

Камелия е уникаааално яка! Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изпуснах, какво пя Симона?

 

Поли е много проста верно, пред 2 избрани от публиката да се изцепиш, че третата била по-добра... ами ти подценяваш по този начин и публиката, и твоите участници.

:mf_surrender:

На Лили Иванова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...