Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Лично на мен взе да ми става адски скучно, много бавно се развиват нещата. Очаквам големите концерти.

А големите концерти още колко ще ги чакаме, лятото в жегите кой ще го гледа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми става все по-интересно да гледам предаването. Чакам го с нетърпение всяка седмица.

 

Наистина дуета мисля, че бяха по-добри от момичето. Камелия трябваше тях да избере. Има нещо в това момиче, което я прави различна в пеенето от останалите, но в този случай аз предпочитах дуета.

 

Много зле ми стоеше поп-фолкът в този епизод. Не мисля, че Кой беше добър избор, и нямаше кой знае какво в тая песен, за да я използват за състезание. Не ми харесе никой от двата участника как се справиха с песента. Поведението на Мариян не ми хареса изобщо, нито като изказвания. Но и коментарите на момичето как лесно щяла да го победи и как го подцени не ми хареса също. Не прилягат такива изкази от човек, който иска да пробие в публичното пространство. Бързо ще стане анти с такива коментари и такава надменност.

 

От всички участници, видяни досега, най-на сърце ми лежи Ралица Грудева. Двете й участия до сега съм ги гледал няколко пъти в тубата. Даже поогледах какво друго нейно има в нета. Много ми харесва тая мадама, има чар, има талант, знае как да се движи, красива е, и не бие на пошло и курвенско поведение, както много от връстничките й в тази сфера. Много ме кефи!

 

 

Мария също имаше много силен глас. Особено какъвто извади на края на Камино, на кастингите. Брутална беше! Не трябваше да се състева с Ралица. И двете бяха много силни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен Ралица и Мария най ме кефят. И мацката, която свири на пияно, Цветко, Кристиян Грънчаров ми допадат.

Никола е фалшив и тва прехласване по него супер много ме дразни. Мариян Шоколадката и момичето (както и да се казва) бяха доста зле, грам не ми харесаха. Ама те и на кастингите бяха слаби.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле ми стоеше поп-фолкът в този епизод.

 

Попфолкът ВИНАГИ стои зле в сравнение с всичко друго. Тези грозни гърлени и разклатени гласове, къдрения и виения лъсват като ла*но на поляна на фона на нормално пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия трябваше да остави дуета, тази Милена изобщо не се справи с песента а й е доста анти.

 

Яд ме хвана за дуета, тъй като на кастинга пяха много яко, обаче тая песен не им се получи. Очаквах все пак да ги спасят, ама...

Милена от своя страна е много различна и интересна. Лично на мен ми е от фаворитите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попфолкът ВИНАГИ стои зле в сравнение с всичко друго. Тези грозни гърлени и разклатени гласове, къдрения и виения лъсват като ла*но на поляна на фона на нормално пеене.

Абсолютно, после ходи обяснявай на някого, че имало и смислени и качествени песни. На пръсти се броят поп-фолк песните, които звучат добре на фона на поп музиката и една от тях е пята вече в няколко формата - "Лъжа е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е", ако е фолк, то ние сме виетнамци. :1000 (29): За това добре звучи. Като цяло бендовете много не могат и да ги свирят фолкаджийските ритми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е", ако е фолк, то ние сме виетнамци. :1000 (29): За това добре звучи. Като цяло бендовете много не могат и да ги свирят фолкаджийските ритми.

И със сингбек да е, ефектът пак е същият. Просто музиката е доста елементарна, а в попа поне имат музикантски парчета, дори и в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше елементарна музиката, щяха да я свирят от раз. Оцко и Кости имат песни, за които ще трябва една тумба музиканти с различни инструменти да докарат някоя мелодия.

Даже аз лично не бях особено доволен от Дани Милев Бенд, свирещ на Глория песните на концерта ѝ. Липсваха звуци, инструменти и някакви детайлчета.

В България няма попфолк музиканти - тъжната истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете колко постно беше това изпълнение на "Кой". Като пеене беше ужасно, като аранжимент също. Почти не се показваха реакции на журито, освен на Камелия. Епик фейл...уоу уоу уоу уоууууу (както обича да казва Графа на чист български). :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше елементарна музиката, щяха да я свирят от раз. Оцко и Кости имат песни, за които ще трябва една тумба музиканти с различни инструменти да докарат някоя мелодия.

Даже аз лично не бях особено доволен от Дани Милев Бенд, свирещ на Глория песните на концерта ѝ. Липсваха звуци, инструменти и някакви детайлчета.

В България няма попфолк музиканти - тъжната истина.

Не казвам, че няма разнообразие от инструменти от тях, а че няма дълбочина и музиката е прекалено лесно смилаема, за да бъде изпълнена по вълнуващ начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм очарован от представянето на Камелия до момента. Неочаквано е за мен. Добре, че не спаси Мариян. Той имаше своя шанс, видях ме го, че не успя да се развие в най-голямата музикална компания у нас. Съдейки по неговите изказвания, според мен си мисли, че само в Пайнер има неща под масата и само там е бил недооценяван. Чалга пеещите не уцелиха този път, сезонът не е приятелски ориентиран към тях...

Имам предчувствие за мацката, коята пя с Мариян, че Камс си я гласи за компанията. Има страшна харизма и пее добре чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предчувствие за мацката, коята пя с Мариян, че Камс си я гласи за компанията. Има страшна харизма и пее добре чалга.

 

Много е антипатична и неприятна. Не видя ли колко надута и надменна беше? Че и циганка на всичкото отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е антипатична и неприятна. Не видя ли колко надута и надменна беше? Че и циганка на всичкото отгоре.

Красива циганка обаче. Тя и Теда е циганка, ма не и личи.

Да, надута беше. Сигурно заради външния вид.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да има толкова таланти. Просто тая година пръснаха. И песните които избират са жестоки.

Изплнението на Веселин Маринов песента, просто беше уникално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...