Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каква грозна прическа има този Ивайло. :mf_surrender:

Е, живее в Русия все пак. :1000 (29):

Камелия по-добре да не се движи и да не преживява много песните, личи си, че позира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа в кой век живее,точно при това момче ХАРИЗМА.....

 

Има глас,но нулева харизма и визия ;)

Те нямаше и да се обърнат ми се струваше а накрая, като разбраха, че е стигнал на финала в руския формат, друга песен запяха.

Момчето пее няма спор, но дългата коса просто не му отива. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора вещаеха провал на предаването, а сега първи тичат да пишат.

Рейтинга им го наби четвъртит, и отбора на Кама-също. Нали никой не я искаше? Май ви го набива с всеки изминал епизод. То се и вижда интереса и тук.

Гласа - 30 страници

Капките - 10 страници

 

Камелия е в най-гледания и най-добре направен сезон на Гласът.

А някой други бяха в най-слабия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено този път Гласът победи, за мое голямо учудване. Всички клипчета в тубата пръскат с гледания, коментари, медийна активност, всички накланя везните към БТВ.

 

Естествено, това е обяснимо - най-сетне този формат изглежда конкурентно способен, личи си, че продуцента е сменен. Отделно Х Фактор не е имало от година и половина и хората са зажаднели за такъв формат. "Капките" пък тъпчат на едно място вече 5 години - аз даже не се бях замислял колко дълго това предаване е в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено този път Гласът победи, за мое голямо учудване. Всички клипчета в тубата пръскат с гледания, коментари, медийна активност, всички накланя везните към БТВ.

 

Естествено, това е обяснимо - най-сетне този формат изглежда конкурентно способен, личи си, че продуцента е сменен. Отделно Х Фактор не е имало от година и половина и хората са зажаднели за такъв формат. "Капките" пък тъпчат на едно място вече 5 години - аз даже не се бях замислял колко дълго това предаване е в ефир.

Наистина Гласът пръска в ютуб, сега гледам, че скоро ще имат клип с милион гледания, останалите също са доста гледани.

За разлика от тях, Капките са доста по-зле там. А и не само, просто се изтъркаха тотално. Тая година са събрали някакви нафталинени звезди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, живее в Русия все пак. :1000 (29):

Камелия по-добре да не се движи и да не преживява много песните, личи си, че позира.

 

И за мен прекалява, даже танцува между тактовете, по чалгарски. Но, трябва да има и някакъв елемент на шоу. Виж, че все нея снимат в близък кадър...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...