Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

Не, принципно аз дори съм чел някъде, че изгарянето служи като активатор на всички желания, така че.. няма проблем да го изгориш.

 

Охооо, подайте ми запалка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Охооо, подайте ми запалка!

 

И аз като научих това изгорях дооста наведнъж :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е излишно да се пишат желания на всяко новолуние. То човек, едва ли има повече от 10 важни желания в тоя живот.

 

Иначе за изгарянето - ти ще си усетиш кога да го направиш.

 

Щото да чакаш 8 от 8 желания да се сбъднат....е леко нереалистично.

Ще пиша едно и също нещо на всяко новолуние докато не ми излязат мазоли :3fdb8960598fa63e:

 

п.п. Ами значи от казаното стигам до извода, че ще си горя листа преди да напиша новите желания на новолунието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абее, не че нещо... Снощи писах полузаспала към 2h тукашно време... Тази сутрин при събуждане, включих телефона и ми бяха писали. Във връзка с едно от желанията!

Шах...

 

А съм скептичка, подчертавам!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, принципно аз дори съм чел някъде, че изгарянето служи като активатор на всички желания, така че.. няма проблем да го изгориш.

Аз бях се ядосал преди на две момичета с които се занимавах и бях написал имената им на лист и ги изгорих...и после се чудя що и до ден днешен съм с едната, а с другата сме много добри приятели. Явно действа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях се ядосал преди на две момичета с които се занимавах и бях написал имената им на лист и ги изгорих...и после се чудя що и до ден днешен съм с едната, а с другата сме много добри приятели. Явно действа.

За мен това е прекалено груба намеса в живота на хората, категорично не бих го направил, независимо кого харесвам и кого искам за приятел!

Всъщност ейсега ще пробвам нещо с горене и ако се случи - ще пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ама Smith това да не са магии..

Идеята на всичко е много по-различна, четете между редовете, а не буквално всичко. Има много книги онлайн, който наистина се интересува.

Аз понякога съм писала 1-2 месеца един след друг. Бях насъбрала много и ги изгорих. По принцип не е нужно да пишете всеки месец. Даже не е препоръчително. Вече сте го написали веднъж, вложили сте енергията си в него. Оставете останалото на Вселената. Говоря за едно и също желание де. Както виждаме в различните месеци Новолунието, различната зодия си отговаря за различни неща. Нормално в другия месец да пишем за друго, което не се повтаря. Не знам дали ме разбрахте :D

С една дума няма нужда да пишете едно желание в другите месеци, но това не означава че трябва да спрете да пишете такива.

Когато някое от тях се сбъдне, задължително просто трябва да благодарите! А какво ще направите с листа е ваша работа, правете това което ВИЕ ЧУВСТВАТЕ! Ако почуствате да го изгорите - това правите.. Ако чувствате да го запазите, просто го запазете.

И наистина не е хубаво да влияем на волята на другите хора, но за това и на първа страница съм писала когато се отнася за тях. Просто трябва по някакъв начин желанията да са като канал на случващото се с тях. Нещо което просто да доведе до самия процес, свързан с тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си каква глупост е. :1000 (29):

Не беше глупост, скарах се жестоко с един човек и си пожелах той да ми звънне и стана. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравите да си приберете паричките в часа в който сте ги заделили, днес е третия ден. Който е крил такива. И приятно харчане :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес си получих бонуса. Искам да ви кажа, че беше най-големия ми досега на тази работа. Чак не вярвах. Случайност или не, не знам :) Но е точно след като крих парите

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

Много бързате.. Никъде не е даден срок. Може да се сбъдне днес, утре, след месец... И е казано, че колкото повече се мисли за това и си се вкопчил в желанието си, толкова по-трудно ще стане. Просто трябва да оставите Вселената да си свърши работата, когато му е времето. А не да чакате да се сбъдне всеки момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

26 февруари 2017, 16:58 часа, 08º 12' Риби - http://bven.blog.bg/poezia/2011/03/04/pomo...e-v-ribi.698623 (Пръстеновидно Слънчево затъмнение)

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ги темите:

 

Новолуние в Риби

Записват се до 10 желания на ръка в часа на новолунието или до 8 часа след това. Могат да се ползват за ориентир изброението по-долу примерни формулировки на американската астроложка Жан Спилър

С енергията на Рибите се учим да се доверяваме на своите мистични способности

Сънища, фантазия, хаос

– Искам с лекота да се справям с конфузни ситуации и то по конструктивен начин, който води до моето израстване

– Искам с лекота да осигурявам на моето тяло и дух … часа сън на денонощие

– Искам да се освободя тотално от тенденцията да бягам като спя повече

– Искам с лекота да замеся фантазии с конструктивни действия, водещи ме до нещата, които желая

– Искам с лекота да приемам хаоса по начин, който ми носи вътрешен покой

Вътрешно щастие, благословия

– Искам постоянно да преживявам радостта от съществуването си

– Искам да се чувствам духовно щастлив и удоволетворен

– Искам с лекота да се премахне всичката ми съпротива срещу преживяването на блогословия

– Искам с лекота да преживявам екстаза на удоволствието

Психични способности, Духовна осъзнатост

– Искам с лекота да се настройвам към позитивните, духовни сили около мен

– Искам качеството внимателност да стане част от мен

– Искам с лекота да се освободя от всички притеснения и грижи и да оставя нещата в лечебните ръце на по-висшите сили

– Искам с лекота да се доверявам на по-висшите сили да ме ръководят

– Искам с лекота да привличам, да се свързвам и да работя с правилния духовен учител за мен

Медитация, йога, ангелско присъствие

– Искам с лекота да си осигурявам …пъти по…минути медитация на ден/седмица.

– Искам с лекота да привлека информация и да си осугуря правилния за мен клас по йога … пъти на седмица.

– Когато творя (рисувам, пиша..) искам с лекота да си осигурявам ангелско присъствие и подкрепа.

– Искам да преживея лечебната сила на любовта.

– Искам с лекота да се оставя в ръцете на висшите сили и и да преживея цялостно излекуване на….

Прошка,разбиране, безусловна любов, пристрастявания

– Искам да преживея тотално опрощение в ситуацията с …

– Искам да почувствам любов към …

– Искам мъдростта да обичам другите безусловно

– Искам с лекота и обич да приемам … без да се опитвам да го/я поправям.

– Искам всички чувства на разочарование да се заместят с признание, че всичко работи за мое най-висше благо

– Искам да бъда свободен от пристрастяването към….

– Искам с лекота да се отстрани навика ми да се чувствам жертва.

Здраве в областта на краката, лимфата, токсини и отрови, настинки

– Искам да настъпи тотално излекуване в областта на…..

– Искам с лекота да привлека и работя с правилния лечител в областта на …

Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя ще се пишат желания, надявам се Габи пак да даде инфо какви са темите за Риби.

Сиг са за любов. Не знам дали ще пиша, но пари ще се крият, няма как. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее :D Хубаво, че сте ги изкарали и сетили, че бях забравила.

Определено ще пиша аз и сигурно ще изгоря старите. И пари ще крия! Миналия месец бях много доволна от резултата, ама и тогава всичко си го направих като хората де, взех ги в точния час и ги изхарчих всичките до стотинка. Предния път ги взех по-късно и ги омесих с моите пари иии никва не я направих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...