Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

По принцип е доказана силата на думата "благодаря". Има цяла книга по този въпрос, на Ронда някаква си там беше - "Вълшебството". Но лично за мен, след толкова четене на такива теми, специално за желанията е по-подходящо по друг начин да се започне. Но всеки както го чувства де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По принцип е доказана силата на думата "благодаря". Има цяла книга по този въпрос, на Ронда някаква си там беше - "Вълшебството". Но лично за мен, след толкова четене на такива теми, специално за желанията е по-подходящо по друг начин да се започне. Но всеки както го чувства де.

Ронда Бърн?

Иначе идеята е да пишеш все едно имаш това, което желаеш да получиш. Има няколко метода, това е един от тях. Аз просто копирах темите и мисля този път (ако пиша, не съм решила още), да пробвам така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ронда Бърн?

Иначе идеята е да пишеш все едно имаш това, което желаеш да получиш. Има няколко метода, това е един от тях. Аз просто копирах темите и мисля този път (ако пиша, не съм решила още), да пробвам така.

Знам, че това му е идеята, на първата страница съм го написала. Даже донякъде е по-добре, защото "искам" води само до положение в което Вселената само ти предоставя тази възможност иио мързи ме да пиша от тела вече :1000 (29): Иначе на същата авторка да :) Абе пишете така, както чуествате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че това му е идеята, на първата страница съм го написала. Даже донякъде е по-добре, защото "искам" води само до положение в което Вселената само ти предоставя тази възможност иио мързи ме да пиша от тела вече :1000 (29): Иначе на същата авторка да :) Абе пишете така, както чуествате.

Аз на Лока обяснявах, теб те цитирах, за да питам тази ли е писателката, много съм смотана :1000 (29): Иначе от теб го знам това за благодаренето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип е доказана силата на думата "благодаря". Има цяла книга по този въпрос, на Ронда някаква си там беше - "Вълшебството". Но лично за мен, след толкова четене на такива теми, специално за желанията е по-подходящо по друг начин да се започне. Но всеки както го чувства де.

Малии а късно ли е днес, сега? Че снощи се заплеснах и изключих...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2 месеца не пиша по темата. А последният път даже написах 2 изречения с по 4 желания във всяко.

 

Никога няма да ти се сбъднат така. Трябва да са разграничени и дори колкото повече подробни и детайлни - толкова по-добре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

21.08.2017 е Новолунието за този месец. То започва в 21:30ч и Лъв отново (както на 23.07), но и с Празен курс до 23.24ч. Да припомним, че не е препоръчително да се пишат желания по време на Празен курс. Веднага след като отмине, Луната минава в Дева.

На кратко - най-добре е днес да пишем след 23.24ч

А ето и и основните теми на Дева:

Подкрепа по отношение на работата, ефективната организация, реда, перфекционизма,

диетите, упражненията и контрола на теглото,

детайлите, анализа и критиката, служенето,

желанието за приспособяване и практичната помощ.

Здраве - храносмилане, чревния тракт, запек и диария, слънчевия сплит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах снощи отново. Беше в теми, в които определено имам силен интерес. За работата основно де. Не можах да посея пари, че няма и да ме има :(

Обаче съм насъбрала много стари, чудя се какво да ги правя. Сигурно съм към 7-8. И си мисля дали да не ходя да ги изгоря вечерта, докато е още Новолуние. И да си оставя последните 2 само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм писала желания от началото на годината - или забравям, или не ме кефят темите. Късно ли е да пиша сега?

Иначе и аз имам някъде стари желания, ще взема да ги изгоря, най-малкото при ремонта сега някой да не ги намери и да умре от смях.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Пишете ли все още желания? Аз няколко месеца не бях, с изключение на последния де. Нещо не ме кефят темите напоследък. Но крия пари винаги. И определено, поне там виждам резултат. Заплатата ми е малко, но поне бонусите ми са повечко.

Днес е Новолуние в Скорпион, от 13:42. Но Луната е в без курс от тогава до 20:58.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...