Jump to content



Кой от двата проекта?


Кой от двата проекта предпочитате?  

89 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Тъп ли си? Къде Азис пее в Пей сърце? И песента си стана хит заради Галена и Янева, а тая на Теди главно заради Азис.

Аз не съм тъп, просто имаш двойни стандарти. Сега искаш да смачкаш Теди, понеже Яница я подкрепят повече хора. И аз харесвам повече, но е факт че Теди ще е с по-големия хит и всички ще се кефят на нея.

 

Азис има ли го в заглавието на "Пей сърце"? Хората преди да отворят песента не знаят пее ли, не пее ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хващаме ли бас, че няма да го мине?

Да. Ще го мине.

 

Как си обясняваш факта, че на тия които не им харесваше "В пет ми звънни" - тая им харесва. Освен това ще мине 200 000 гледания утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Ще го мине.

 

Как си обясняваш факта, че на тия които не им харесваше "В пет ми звънни" - тая им харесва. Освен това ще мине 200 000 гледания утре.

 

Добре, бе, нека направи 200К за първия ден. Тя и "В пет ми звънни" първите дни правеше по 150 хилки при 100К по-малко абонати в канала, ама после увяхна бързо. Начи басът е, че за 4 месеца тая песен няма да направи 4 млн., както "В пет..". Айде да видим кой кого ще черпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, бе, нека направи 200К за първия ден. Тя и "В пет ми звънни" първите дни правеше по 150 хилки при 100К по-малко абонати в канала, ама после увяхна бързо. Начи басът е, че за 4 месеца тая песен няма да направи 4 млн., както "В пет..". Айде да видим кой кого ще черпи.

Да , но тая е в пъти по-силна от В пет ми звънни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станаха двама, които ще ме черпят. :1000 (29):

Въх Мари Майко, за първи път толкова хейтиш песен на Яни.

Да не искаш да се провали ? :3fdb8960598fa63e:

Нека песента на Теда да е по-голям хит.

Предпочитам тя да си прави селските песни за мангалите а Яница да представя по-качествения и изпипан краен продукт!

Дано направи 10 милиона. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въх Мари Майко, за първи път толкова хейтиш песен на Яни.

Да не искаш да се провали ? :3fdb8960598fa63e:

 

Не е нарочно. Наистина честно това ми е мнението. Супер слаба мелодия, супер слаба музика, припевът ми идва като от няква детска песничка (тук цитирам потребител от форума), единствено куплетите са яки и остроумните фрази.

 

За мен "В пет ми звънни" е в пъти по-зарибена и си правя сметката, че ако тя не стана голям хит, то какво остава за тази.

 

Но важното е вие - феновете й да сте доволни. Значи че си е свършила работата момичето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нарочно. Наистина честно това ми е мнението. Супер слаба мелодия, супер слаба музика, припевът ми идва като от няква детска песничка (тук цитирам потребител от форума), единствено куплетите са яки и остроумните фрази.

 

За мен "В пет ми звънни" е в пъти по-зарибена и си правя сметката, че ако тя не стана голям хит, то какво остава за тази.

 

Но важното е вие - феновете й да сте доволни. Значи че си е свършила работата момичето.

Мен пък В пет ми звънни ми идва най-слаба от последните и песни от две години насам . Не че е лоша песента , просто ми е по-слаба от другите/. Явно въпрос на вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се , че Яница.

 

Песента на Яница повече ми харесва, което е въпрос на вкус, но за клипа просто няма две мнения. При Яница има статисти, специални декори, коли, мотори, много сменени визии- много професионално е направено всичко- заснемане, монтиране, цветове и т.н. Не, че разбирам много, но наистина си личи колко много професионализъм, финанси и енергия са вложени в тоя проект. Докато при Теди първо песента изобщо не ми харесва и като цяло всичко при нея стои много евтинджос. И двете играят един и същ образ горе долу, но при Яница стои много по-професионално. При Александрова е някак аматьорски- тухлени или бели стени, пазарски колички от кауфланд, някакви детски столчета, некадърно направени анимации- имам чувството, че взима от тук от там някакви неща, колкото да станат 2-3 сета и е готова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам за Баница, опа Яница исках да напиша..въпреки, че има хубави песни, но я предпочитам повече отколкото онази Ломска (Александрова)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нарочно. Наистина честно това ми е мнението. Супер слаба мелодия, супер слаба музика

 

Проблема не е че музиката е слаба, а че е сходна с минута живот иначе песента си е супер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се сложи опция тогава- никоя от двете.

Съгласен! Много е ограничаващо по този начин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...