Jump to content



Online: Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Видимо изневерил" беше яка и очаквах нещо още по-.... Галин определено не прави нещата по-търпими, дори ги влошава. То настана глад за изцяло солови песни, такива почти няма вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителен добър саунд! Дано Ачито изкара версия и без Галин, ако не аз ще направя. Ни в клин, ни в ръкав се включва.

Клипа не ми харесва, освен кадрите в гората.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителен добър саунд! Дано Ачито изкара версия и без Галин, ако не аз ще направя. Ни в клин, ни в ръкав се включва.

Клипа не ми харесва, освен кадрите в гората.

Цената е излезнала по-ниска ако и той се включи сигурно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цената е излезнала по-ниска ако и той се включи сигурно :1000 (29):

 

Сериозно ли музиката е на Галин? Поздравления, ако е така, но тва е толкова далеч от неговия стил, мислех че е на Драганински.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава музика/инструментал. Модерен, различен.

Трудно ми е иначе с вокала на Цветелина... тези високи тонове особено в припева са ужасни. На Галин партиите както винаги безумно тъпи.

 

Видеото ми харесва, особено там с горските кадри и ефекта с блурнатите линии. Но Галин никога повече да не се снима в един клип с професионален модел мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва.

"Видимо изневерил" е на светлинни години от това. Единственото интересно нещо започва от 02:19 до 02:49 :1000 (19):

 

Ритъма наистина малко бие на "На тебе не отказвам", но не си приличат чак толкова. Изпяването по-скоро е стил "Свързано е с теб".

То и клипа не е нещо особено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги класна работа от Цветелина, клипът е страхотен, кадрите в стаята със светлините са един път. И силна хубава песен, браво на Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте версия без хрипането на Галина, втръснал е, колко по- ударна щеше да е песента с един хубав отсвир и инструментал, наченки на които има из песента. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от пре-поп ерата и' насам, не ми харесва песен на Цура на първо слушане.

Но може да ми допадне след някое време...

Клипа ми е малко в повече дарк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми! Песента е много приятна, бих я слушал повечко. Клипът е доста силен, кадрите в гората са уникални. Но в останалите наистина бие не само на "Не го прави", а и на "Отново се родих", даже кадрите по улицата май са снимани на същото място хах... :1000 (29):

Цветелина разбива! Поради липсата на участия няма как да се бори за най-големите категории, но може да й дадат един заслужен Прогрес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това е най-доброто парче за тази година - модерно поп-фолк парче. Музиката ми е готина, изпяването също е приятно, както и включванията на Галин. Клипът също не е претенциозен, но е достатъчно интересен, особено сцените в гората, а Цвета е повече от секси, както никога досега.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжимента не е ли на Драганински? Музиката е повече от добра.

Клипа е страхотен, да, леко напомня за "Не го прави" и "Отново се родих", на това място е сниман (Филмов център "Бояна" ако не се лъжа), но не се личи толкова, защото е вечер. Ефектите са готини, кадрите в гората са уникални. Галин е супер. Това е фаворит за клип и песен тая година. Mustang-а е секси :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, просто пръсна. Проекта отново е направен супер във всяко едно отношение.

Клипът е уникален - визии, снимане, доста разчупено за чалгарките.

Галин е добре, малко ме дразни като се пъне с това Ейййййй Опа. Ама накрая диалогчето е добре.

 

Отличен 6 +, един от Топ хитовете за есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...