Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

ТЕДИ АЛЕКСАНДРОВА:

Роксана, Милко Калайджиев и Аркан, Татяна:

Малееее, убила ги е с Излел е Дельо, целият настръхнах, затова я обичам тая жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малееее, убила ги е с Излел е Дельо, целият настръхнах, затова я обичам тая жена.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз пък си бях запушил ушите, но моментът, в който изпадна в делириум на сцената наистина трябва да се изпрати на Господари на ефира...Да не говорим, че милата само чакаше отпред някой да измрънка още и тя почна на мига щото иначе беше гробна тишина в залата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка работа... децата да се дерат... на "малкото ти дупе как стърчи" :mf_surrender:

Що да е жалка? Има къде, къде по-брутални текстове в музикалния свят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са по-оборотни от Ломската, к'ви деца :3fdb8960598fa63e:

 

Сега си представи - обявяват Ломска за ПЕВИЦА на годината, пеят химна на курвите и от следващия ден ще е по всички вестници... и господари на ефира. Ебавка пълна. :1000 (21):

 

Не е въпросът да направи песен дето да се пее от децата, но и да има някаква представителност. Само, че всички знаем, че без пепелявите текстове, при Теда няма хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тая ми се бори за ПЕВИЦА на годината.

:mf_surrender:
:mf_surrender:

Е и Ники Минаж се бори, даже е печелила изпълнител на годината, а има къде, къде по-брутални текстове.
:3fdb8960598fa63e:

Теди е българската Майли и Ники в едно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и Ники Минаж се бори, даже е печелила изпълнител на годината, а има къде, къде по-брутални текстове.
:3fdb8960598fa63e:

Теди е българската Майли и Ники в едно!

 

Това е БГ. Представям си всички медии как биха изригнали. :mf_surrender: Господарите няма да й простят. И естествено, чалгата ще бъде завряна в дълбокия ъгъл. Навремето, Деса, Ивана, Преса, Галена имаха своите достойнства. Особено като песни и проекти. Последната се доказва дълги години, докато я направиха ПЕВИЦА. Александрова няма нито един хит извън чалгата... нито пък песен, която да е със сносен текст, която да се знае. По-добре 10 години още Преса и Жалка да взимат тая награда, отколкото пародия като Теда. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е БГ. Представям си всички медии как биха изригнали. :mf_surrender: Господарите няма да й простят. И естествено, чалгата ще бъде завряна в дълбокия ъгъл. Навремето, Деса, Ивана, Преса, Галена имаха своите достойнства. Особено като песни и проекти. Последната се доказва дълги години, докато я направиха ПЕВИЦА. Александрова няма нито един хит извън чалгата... нито пък песен, която да е със сносен текст, която да се знае. По-добре 10 години още Преса и Жалка да взимат тая награда, отколкото пародия като Теда. :mf_surrender:

 

Димитров никога няма да даде голямата награда на Теда, докато продължава да пее такива просташки текстове. Може да е селянин, ама не е чак толкова прост и си дава сметка каквъв ще е отзвука в медиите. Хората 25+ изобщо не я взимат насериозно. Ще е някакъв абсолютен автогол Певица на годината да е някаква, която пее как искала лирическия герой да й "бара стърчащото дупе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз пък си бях запушил ушите, но моментът, в който изпадна в делириум на сцената наистина трябва да се изпрати на Господари на ефира...Да не говорим, че милата само чакаше отпред някой да измрънка още и тя почна на мига щото иначе беше гробна тишина в залата :3fdb8960598fa63e:

Ама ти, защото както чуваш от клипчето другите отбелязват колко е добра, на живо тръпката е била неописуема, Татяна има много мощен глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Ломската ако стане някога певица ще е официалния край на жанра и фирмата. Имена като Глория, Ивана, Десислава, Нелина, Тони Дачева ще трябва да се отрекат от Димитров с държавен вестник, да си скъсат договорите и да изчезнат с 200 от тази деградация и от големия позор, че са били изълнители в каталога на фирмата. Срам.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пф, времената са различни. Съжалявам, обаче Теда като ви прави песни като "Няма кой да ме спре да те обичам" никой не я слуша. Ако не бяхте превърнали "Чалга пеперудки" в сензация, сега нямаше да ви прави песни за "малки дупета". Сори мотори.

И щото другите претендентки като Преслава, която вече не знам колко години пее едни и същи неща като "убий ме, лъжи ме, рани ме, аз без теб не мога, обичам те", което е в пъти по-опасно за подрастващите от нещата на Теди, или пък Галена, която дори има фрази в песните си, които са точно като от песни на "Ломската", или пък Емануела ("хайде ти и тия като теб, всичките да го духате") са много морални в текстовете си и пеят литургии. Аре ся.

Това дали Теди А. ще вземе певица ви е най-малкият проблем. Щото след десетина години ще са тя, Галин и Фики. По-добре се скандализирайте от сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времената се менят, идолите също.Съжалявам, че на повечето прогресът ви е прекалено неудобен. Над мен Мила е казала всичко точно и ясно. Междувременно се поздравете с това нейно лайв изпълнение:

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...