Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Емануела каза в лайв чата, че ще е само с една песен, защото не е имала време да подготви повече. Може пък да има някаква истина зад тези думи, Емануела по принцип си е доста директно и като има нещо, си го казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела каза в лайв чата, че ще е само с една песен, защото не е имала време да подготви повече. Може пък да има някаква истина зад тези думи, Емануела по принцип си е доста директно и като има нещо, си го казва.

 

 

Глупости, всеки иска повече време. Просто няма за нея. Не я имат за важен изпълнител. Само тук я бутате, заради Брадъра. Скоро и той ще се забрави и после....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, всеки иска повече време. Просто няма за нея. Не я имат за важен изпълнител. Само тук я бутате, заради Брадъра. Скоро и той ще се забрави и после....

Емануела стана фен фаворит още преди Брадъра, просто той я бетонира. Пайнера ще направи голяма грешка, ако се 7324073-ти път даде наградите на Преса и Галка, като най-сетне има реална възможност да разнообрази с Емануела и Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме изкефи концерта тая година. Не видях нещо по-различно от този миналата година, няма развитие, няма разнообразие. Дори откриването на Ивана за втора година, т.е трети пореден концерт вече втръсва, хубаво е да има разнообразие. Няма да коментирам записите на 80% от "пеещите", защото няма да ми стигне цялата нощ да ги нареждам. Тъпо е, безумно е да лъжеш хората, че пееш на живо и в един прекрасен момент да забравиш, че е време да си вдигнеш микрофона, а гласът ти да звучи вече. И не, никой не може да ме убеди, че бендът не беше също записан през повече от половината време.

Хареса ми Ивана /повече от ясно/, която стоеше най-адекватно на сцената, още по-отслабнала да отбележим, с прекрасни песни и през цялото време усмихната и в контакт с публиката. Бисът още при откриването говори достатъчно. Също мога да кажа, че ми харесаха Борис Дали /винаги на ниво и с добро живо пеене/, Нелина по същата причина, Теди Александрова /излиза, взривява и си тръгва/, Емануела, Галин като настроение на сцената /врещенето му над плейбека няма да го коментирам/... и май са тези.

Десислава развали цялата хубава песен "Мъжете всичко искат" с пеенето си... и роклята определено не я показваше в най-добрата и светлина. Глория ме отегчи наистина с продължителните поклони и Симона, която е свръх излишна на такива мероприятия, като визия също не ми хареса. Новата песен на Преслава също мисля, че отегчи хората тотално и в следствие на това беше и слабият прием на последната й песен, но това не пречи нейното име да е най-скандираното. Анелия вече официално мога да заявя, че лично на мен ми е най-скучната певица на света. Едвам я издържах тази жена... и май не само аз. Фики е станал още по-дебел, и Галин май бе по-аплодираният. Няма да коментирам неадекватните и грозни визии на половината певици, то се вижда на снимките. Подредбата на последните певици сериозно трябва да се размести, защото имам чувството, че всеки път гледам един и същи концерт.

Публиката мисля, че беше също толкова, колкото на миналия концерт. Да, долу имаше празно пространство, но цигани, пияни лелки и фръцкащи се момчета се погрижиха да го запълнят танцувайки от единия край на залата до другия. Положението с публиката е мега зле, мега. Мангалите си бяха събули обувките и накачили краката по седалките, кутии от пуканки хвърчаха навсякъде, мизерия тотална. Определено трябва да се промени нещо, но не знам какво точно трябва да е. Направо да те е срам да отидеш на концерт на Планета....... певиците лъжат, че пеят на живо, бенда "свири" на запис, публиката "все по-черна" и културна.

Искам концертите да са пак в НДК, беше много по-добре.

И все пак... отново адмирации за тези без записите, с адекватното поведение, с хубавите визии. Не бяха много, но все пак ги имаше. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, всеки иска повече време. Просто няма за нея. Не я имат за важен изпълнител. Само тук я бутате, заради Брадъра. Скоро и той ще се забрави и после....

 

И аз имам усещането, че не я имат за важна заради това, че не е тяхна от самото начало. Но пък тя си се доказва с многото хитове. Има си и участия жената. При това пак на оня хонорар, дето беше и при Касъмови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не знам какво те бърка Емануела, ама Кама ще има ли възможността да я видим в Арената някой ден? Или само на приказки? :3fdb8960598fa63e:

 

Абе ти и в "Гласът на България" нямаше да я видиш, ама....

 

По темата за НДК. Одеве гледах шефа Боршош. Започват грандиозен ремонт, че там ще е председателството ни на ЕК от другата есен. Абсурд е чалгата да стъпи там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам усещането, че не я имат за важна заради това, че не е тяхна от самото начало. Но пък тя си се доказва с многото хитове. Има си и участия жената. При това пак на оня хонорар, дето беше и при Касъмови.

Няма как да не знае коя е Мария Димитрова и после да я имат за важна :3fdb8960598fa63e: :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти и в "Гласът на България" нямаше да я видиш, ама....

 

По темата за НДК. Одеве гледах шефа Боршош. Започват грандиозен ремонт, че там ще е председателството ни на ЕК от другата есен. Абсурд е чалгата да стъпи там.

 

Напротив очаквал съм да стане и това , ама просто защото хората си мислят, че е спряла да пее и е взела участие за да се сетят за нея, че е жива.. говоря за тези, които са на твоите години и които не бичат по форумите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тряа да сменят града, това е :D

Като направиха в Русе миналата година, беше плачевно и 500 души нямаше :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като направиха в Русе миналата година, беше плачевно и 500 души нямаше :mf_surrender:

 

Да идват в Пловдив - столицата на попфолка. Тука ще е фул. Тракийската низина сме върли чалгари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да идват в Пловдив - столицата на попфолка. Тука ще е фул. Тракийската низина сме върли чалгари.

Абсолютно, един концерт в Галакси и след това тук ще се леят суперлативите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория тотално се излага с противната си щерка! Ако продължава така скоро ще си ходят двете под ръка, пардон трите с леля Стефче в Двете могили.

 

Наистина няма никаква връзка с реалността.

 

В повечето случаи децата на известни родители искат да се изявяват в други области, да не са в сянката, но не, наша Симона иска да е певица и винаги под полата на мама. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория тотално се излага с противната си щерка! Ако продължава така скоро ще си ходят двете под ръка, пардон трите с леля Стефче в Двете могили.

 

Да не съм чул лошо за леля Стефче! Тя е дойка на по-големия ми брат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина няма никаква връзка с реалността.

 

В повечето случаи децата на известни родители искат да се изявяват в други области, да не са в сянката, но не, наша Симона иска да е певица и винаги под полата на мама. :mf_surrender:

Обичам я тая жена, тя има огромен принос в изграждането ми,като личност и меко казано ме боли,като гледам ,как сама се съсипва от много акъл! Писах и го и във фб, хората искат и плащат за да видят нея,а не в комплект с противната й и меко казана комплексирана щерка .Колкото и да я навира да разбере, че няма да се получи, Симона няма харизма, бледнее и има селско излъчване !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, един концерт в Галакси и след това тук ще се леят суперлативите.

 

Какво Галакси, бе Слънце. Аз говоря за Колодрума. Имайки предвид, че не са правили концерт от сума ти време тук, според мен шансът да го напълнят не е малък. 6-7К събира, ако не се лъжа.

 

В Пловдив е един от най-паметните концерти на фирмата - 10 години Пайнер в Панаира - беше фул, след това на Тракия Фолк също беше пълно, за турнетата да не говорим. На София вече им е писнало от концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като направиха в Русе миналата година, беше плачевно и 500 души нямаше :mf_surrender:

Не беше тяхна организация и инициатива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам я тая жена, тя има огромен принос в изграждането ми,като личност и меко казано ме боли,като гледам ,как сама се съсипва от много акъл! Писах и го и във фб, хората искат и плащат за да видят нея,а не в комплект с противната й и меко казана комплексирана щерка .Колкото и да я навира да разбере, че няма да се получи, Симона няма харизма, бледнее и има селско излъчване !

 

Сигурно ще те блокира сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво Галакси, бе Слънце. Аз говоря за Колодрума. Имайки предвид, че не са правили концерт от сума ти време тук, според мен шансът да го напълнят не е малък. 6-7К събира, ако не се лъжа.

 

В Пловдив е един от най-паметните концерти на фирмата - 10 години Пайнер в Панаира - беше фул, след това на Тракия Фолк също беше пълно, за турнетата да не говорим. На София вече им е писнало от концерти.

Реших да съм по-скромна :D А и защото смятам, че младите, които всеки уикенд пълнят дискотеките и изригват със статуси от чалга песни, не биха отишли на чалга концерт в по-официална (нормална) обстановка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...