Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

И какво сега? Мина и замина "концертът"? Къде са клипчетата към отделните изпълнения, какъв е този минимален интерес?

Какво се случва с империята?!

Да се връщат в НдИКа-тУ, стига са се излагали... :feminist_en:

 

Как какво се случва? - Деса се върна, а Кама напусна. Нищо друго значимо не се е случвало в последните 5-6 години.

 

Империя има Слави Трифонов. Митко Пайнера е вече само застаряващ селски гавазин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мислиш ли, че ставаш досаден с изказите си и коментарите си. :3fdb8960598fa63e: Деса та, Деса ти е само в устата.. Кама плаща ли ти и по колко ти плаща само и само да хулиш? :mf_surrender: Кога обръщаш внимание на семейството си, че си губиш времето само тук и виж, че никой не те отразява, а Кама вече остана минало.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мислиш ли, че ставаш досаден с изказите си и коментарите си. :3fdb8960598fa63e: Деса та, Деса ти е само в устата.. Кама плаща ли ти и по колко ти плаща само и само да хулиш? :mf_surrender: Кога обръщаш внимание на семейството си, че си губиш времето само тук и виж, че никой не те отразява, а Кама вече остана минало.. :3fdb8960598fa63e:

Недялко, стига! Не си заслужава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недялко, стига! Не си заслужава!

 

Така е Жоро и знам, че не си заслужава, но му се чудя на този човек, с изказите си и приказките си, какво печели? :mf_surrender: Да си гледа там жълтозъбката и да си трае, какво е тръгнал да хули една успешна певица, която 20 години не спира да радва почитателите си.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мислиш ли, че ставаш досаден с изказите си и коментарите си. :3fdb8960598fa63e: Деса та, Деса ти е само в устата.. Кама плаща ли ти и по колко ти плаща само и само да хулиш? :mf_surrender: Кога обръщаш внимание на семейството си, че си губиш времето само тук и виж, че никой не те отразява, а Кама вече остана минало.. :3fdb8960598fa63e:

 

Не можеш да ми развалиш отличното настроение, след този пореден брутален пайнерски провал. Никога не съм очаквал, да паднат толкова ниско. Нема публика и никакви монтажи не могат да скрият това. Цяла вечер гледаме стриймове от трибуните, от игрището, отляво, отдясно, отвсякъде и празно, та дрънка. Да забеляза, че в края на концерта между двете огради долу едни деца играеха мач? МАЧ - по време на концерт. И нямаше кой да им пречи, правеха си пасове по 20-30 метра.

 

Две години го въртяхте и сучехте, но днес ще ви зашлевя ритуално. Без всеки може, но без Кама не може! Набийте си го в тиквите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можеш да ми развалиш отличното настроение, след този пореден брутален пайнерски провал. Никога не съм очаквал, да паднат толкова ниско. Нема публика и никакви монтажи не могат да скрият това. Цяла вечер гледаме стриймове от трибуните, от игрището, отляво, отдясно, отвсякъде и празно, та дрънка. Да забеляза, че в края на концерта между двете огради долу едни деца играеха мач? МАЧ - по време на концерт. И нямаше кой да им пречи, правеха си пасове по 20-30 метра.

 

Две години го въртяхте и сучехте, но днес ще ви зашлевя ритуално. Без всеки може, но без Кама не може! Набийте си го в тиквите....

 

Добре, че Кама я няма.. :3fdb8960598fa63e: ама на мен не ме интересува, колко хора е имало и дали е бил успешен концерта. Все ми е тая за Пайнер, боли ме корема мен колко души е имало.. а тъпото е да хулиш пеещи певици, а да изкараш една, която е менте без глас - велика! Нещо не върви.. тц! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две години го въртяхте и сучехте, но днес ще ви зашлевя ритуално. Без всеки може, но без Кама не може! Набийте си го в тиквите....

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Пак ли се опитваш да засереш темата с безмисления и писнал на всички спор Деси Слава - Камелия, и накрая да изскараш "Десовите" пак виновни за глобалното затопляне и моментната ситуация в чалгата, и в частност в Пайнер?

Лека от мен...

Недялко, спри се, моля те!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Кама я няма.. :3fdb8960598fa63e: ама на мен не ме интересува, колко хора е имало и дали е бил успешен концерта. Все ми е тая за Пайнер, боли ме корема мен колко души е имало.. а тъпото е да хулиш пеещи певици, а да изкараш една, която е менте без глас - велика! Нещо не върви.. тц! :mf_surrender:

 

Истинските звезди влачат стотици хиляди хора след себе си. Тази вечер видяхме едни наконтени мърши с локална значимост. След този концерт вече съм сигурен, че Пайнера никога няма да направи турне. Ще ви залъгва с ей такива тюрлюгювечи и ще пише, че им дава възможност за концертна изява. Пайнер свърши, тази вечер окончателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Пак ли се опитваш да засереш темата с безмисления и писнал на всички спор Деси Слава - Камелия, и накрая да изскараш "Десовите" пак виновни за глобалното затопляне и моментната ситуация в чалгата, и в частност в Пайнер?

Лека от мен...

Недялко, спри се, моля те!

 

Подкрепям напълно коментара и не виждам смисъл да споря с човек, който повтаря, като грамофонна плоча.. нека си живее в илюзия.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно коментара и не виждам смисъл да споря с човек, който повтаря, като грамофонна плоча.. нека си живее в илюзия.. :Vishenka_05:

 

Нено, утре също е ден, а за теб и още няколко тук ще бъде доста тежък ден.... лека нощ! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такаа ето моето мнение. Аз отидох след 9 и 30, тъкмо беше свършила Гло и влязох на Калифорния

 

За мен Десислава беше най-качественият изпълнител за тази вечер. Невероятен глас, много интелигентно излъчване и поведение, най-много ми хареса тя. Пя новата, Мъжете всичко искат и Облаче ле бяло. Имаше 2 биса и искам да кажа, че само заради Облаче ле бяло си струваше да отида на концерта, много ме докосна, поздравления за избора.

 

Мария пя на живо, просто мислих, че съм оглушал като я чух. Беше облечена по бельо, меко казано стоеше смехотворно до Стан и пеенето му. Първо на Страдам пя фалшиво, второ беше облечена по спортен сутиен и къси панталонки :mf_surrender: На Тази нощ се казваш мой се представи добре, там тоалета поне стоеше добре. Поздравления за интересното интро, доколкото видях го е качила вече. Въпреки забележките, това беше най-интересното представяне на Мара на концерт на Пайнер.

 

Малина стоеше много добре с Не те забравям, много стойностна песен, подходяща за залата и самото събитие. Пя и Давай питай, която е категоричен хит- една от най-силно петите песни. Не знам какво беше намъкнала върху себе си, но изглеждаше потресаващо зле.

 

Галин и Фики бяха най-силно аплодираните, Вертолета е огромен мегахит, колкото и да не ми се иска да го призная. Фики се беше постарал- имаше конфети, балони и пироефекти,които съчетани с пеене на живо и представяне на едни от най-големите хитове, определено правят представянето му едно от най-добрите.

 

Най-пятата фраза на концерта беше Хабиби спиш ли добре, което сами разбирате е потресаващо, но какво да се прави- най-големият хит от доста години насам не е в Пайнер и това стана ясно тази вечер.

 

За първи път видях беквокалистка да пее основния глас на певицата, а самата певица- Анелия, да пее беквокали. Бях без думи. Гот ми е, Аз съм дяволът и Генерал са стабилни хитове, пяха се доста.

 

Цветелина Янева също беше доста аплодирана- пя Видимо изневерил и Да те бях зарязала, определено втората песен е много голям хит.

 

Ей такова просене на бис като на Преслава никога не бях виждал наистина. Не й ли стана неудобно да си размятква ръцете и да се усмихва във всички посоки и да чака бис? Залата беше на 70% празна, виковете бяха оскъдни след изпълнението й, за разлика от преди да се появи- да, тогава всички скандираха името й и я чакаха. Но след като си изпълнила 3 песни, не разбирам какво още дириш на тази сцена. Иначе На тебе не отказвам категорично минава за един от големите хитове в кариерата й.

 

Като цяло залата беше на 2/3 пълна, стабилно хора си имаше според мен. Единствено долу на правостоящите се усещаше по-голяма липса, но на седящите мста си беше доволно.

 

Пак казвам, че отидох в 9 и 30. Не мога да кажа нищо за преди това.

 

Поклон пред Галена и Цветелина за меко казано впечатляващата идея. Галка между другото беше зад кулисите, правеша някакви знаци на Цветелина по време на представянето й. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам няколко клипчета на Яница, Малина, Фики, Анелия, Цвети Янева и Деси Слава от концерта в HD качество, но нямам vbox7 и youtube акаунти, така че се чудя къде да ги кача, в случай, че някой има интерес да ги гледа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам няколко клипчета на Яница, Малина, Фики, Анелия, Цвети Янева и Деси Слава от концерта в HD качество, но нямам vbox7 и youtube акаунти, така че се чудя къде да ги кача, в случай, че някой има интерес да ги гледа...

Ка4и ги в чата на Рамания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам няколко клипчета на Яница, Малина, Фики, Анелия, Цвети Янева и Деси Слава от концерта в HD качество, но нямам vbox7 и youtube акаунти, така че се чудя къде да ги кача, в случай, че някой има интерес да ги гледа...

dailymotion.com

videoclip.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...