Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Много е глупава Преслава, заклевам се ... поне можеше да пуснат песента с клип или слайдшоу предварително.

Сега като няма да се излъчва на живо, пространството ще се залее със записи с лошо качество и после като я представя официално няма да има голям ефект :mf_surrender:

Може пък да се появи видеоклип преди това :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех на Деси тази вечер.Най-накрая ще чуем "Птица-скитница" на голямата сцена. :Vishenka_05:

Това ще е страхотно, ако се случи! Надявам се на добър микс от Десислава, а и от другите големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да се появи видеоклип преди това :3fdb8960598fa63e:

 

Оо, ако вярно качат клип преди концерта, ще е супер!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, ако вярно качат клип преди концерта, ще е супер!

Сигурно Преси в момента прави последни репетиции и отигравания кога кое движение да вкара. Представям си как в гримьорната пред огледалото репетира движението с главата :roll1: Тръпна! :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е много глупава и сама потъва.

Не мисля, че трябва тя да закрива.

Нека го направят Фики или Галин.

 

Айде, айде, стига с тия "десови" номера от 2002 година. Гледали сме го тоя филм и през 2009 година, когато Преса се гърчеше на "Йо-Йо" като танцьорка. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, стига с тия "десови" номера от 2002 година. Гледали сме го тоя филм и през 2009 година, когато Преса се гърчеше на "Йо-Йо" като танцьорка. :bo:

Тоя па, спри да живееш в миналото. Все коментира от 2002,2006. Разбираме, че си стар, няма нужда да ни го натякваш.

 

:Vishenka_05:

 

Не забравяйте и Тедииии :feminist_en: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йее, Галена няма да е сред последните 5. Значи публиката още няма да е каталясала за нея. :girl_witch:

Сигурно ще е след или преди Цура, Стенли не я каза нарочно заради изненадата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя па, спри да живееш в миналото. Все коментира от 2002,2006. Разбираме, че си стар, няма нужда да ни го натякваш.

 

:Vishenka_05:

 

Не забравяйте и Тедииии :feminist_en: :Vishenka_05:

 

 

В онези години стадиони по 40 000 бяха тесни за желаещите да влязат срещу вход, а днешните мършави интернет поколения (чийто член си) дирят все покани и нещо без пари. Не е нужно да си млад или стар, за да забележиш, че аз съм от ония дето плащаха и не питаха колко, а ти от скотовете, които и днес стоят зад компа и не излизат никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...