Jump to content



Online: Ангел и Анджелина - И със сто да бъда


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега остава и Дилена да запее и ... :bx:

Не ми харесва,Анджелина да се снима само в клипове и да позира,а пък пеенето да го остави на пеещите. Ангел да пуска следващата ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас ... Самочувствието на Ангел, няма да го коментирам. Гледах веднъж един Live с него във Facebook и направо останах изумен. Самочувствие, простота и гъзария. Типично селско поведение :) Да си продава плодовете и зеленчуците е най - добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас ... Самочувствието на Ангел, няма да го коментирам. Гледах веднъж едни Live с него във Facebook и направо останах изумен. Самочувствие, простота и гъзария. Типично селско поведение :) Да си продава плодовете и зеленчуците е най - добре!

Започва да ме съмнява нещо. Люси и той е голяма лисица, за него няма лош ПиАр. Нищо чудно да са се наговорили да направят скандала. Ако не беше той, никой нямаше да знае за песента му.

 

Ангел ми е много противен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва да ме съмнява нещо. Люси и той е голяма лисица, за него няма лош ПиАр. Нищо чудно да са се наговорили да направят скандала. Ако не беше той, никой нямаше да знае за песента му.

 

Ангел ми е много противен.

То като цяло и скандала не се забеляза нещо кой знае колко.

Нищо чудно Ангел да е пробутал някой лев на Люси, за да направи скандал, за да се забележи песента.

 

Иначе някой беше писал Ангел да пуска следващата песен. Спокойно, пуска я, до месец ще излезе. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този видял ли се е колко е смешен. Какво се напъва и надува... и какви жестове, ужас. :pokey:

Пурата, уискито и очилата за 60 лева - голям гъзар, голям певец, топ направо. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този видял ли се е колко е смешен. Какво се напъва и надува... и какви жестове, ужас. :pokey:

Пурата, уискито и очилата за 60 лева - голям гъзар, голям певец, топ направо. :lol:

 

+1.

И тази е такова олицетворение на скъп парцал, то са коси, пайети, погледи.

Този какво ги подкара по домова книга всичките знайни и незнайни селянки?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анджелина е много готина мацка, тя участваше в "София ден и нощ". Иначе песента и изпълнението са потрес, това е ясно.

 

 

Така ли, каква роля е играла ако разбира се, не е било нещо еднократно, че не си я спомням?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли, каква роля е играла ако разбира се, не е било нещо еднократно, че не си я спомням?

Поли :1000 (29): Просто в клипа изглежда различно, яко са я обработвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...