Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ути вече стана адски противен, не мога да го понасям.

Рени наистина завижда на Емануела и постоянно го демонстрира, още от разговора им за хонорарите си пролича колко иска да е в Пайнер, ама няма как да стане.

А Емануела снощи смаза, супер коварен номер, но тоя льольо си го заслужаваше.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ути вече стана адски противен, не мога да го понасям.

Рени наистина завижда на Емануела и постоянно го демонстрира, още от разговора им за хонорарите си пролича колко иска да е в Пайнер, ама няма как да стане.

А Емануела снощи смаза, супер коварен номер, но тоя льольо си го заслужаваше.

 

 

Да, жените Скорпиони сте опасни :P

Аз пък се изкефих на Емануела - така се прави - така или иначе я мислят за евтина :), чалга-дива без мозък и т.н. - ами ето, поне да имат основания за безкрайните си обиди и интриги...Време беше и да прогледнат що за стока е тоя Христо, ама някои продължават да си затварят очите и да виждат само каквото им е угодно...

 

Рени я мислех за малко по-умна и по-тактична, но уви - показа се като завистлива и с болно его, живееща в миналото....Не обичам хора, които все някой друг им е виновен за неуспехите...Каквато и да е Емануела, тя не е виновна, че има хора, готови да заплатят за това да им пее (или да си пусне плейбека) за 1 час, да си покаже новата рокля и да си замине - не е луд, който яде баницата, а който му я дава. Наистина е кофти как масово българите работят цял месец като луди за 500 лева, а ей такива като нея за един час прибират 10 пъти повече....Но такъв е животът, кой както се уреди...и никой не знае другият каква цена точно плаща за начина си на живот....

 

Като цяло - това е най-невипаджийския брадър до сега, некви измислени забравени образи, жадуващи за малко слава, правещи се на много интелигентни, тесногръди и комплексирани, живеещи в минали епохи....На техния фон Миглена и Емануела са глътка въздух - те поне са истински и такива, каквито са, а хората обичат точно такива персонажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е най-простото създание влизало в тая къща. Даже тризначките имаха повече мозък от нея.

И после феновете на старите певици да тръгне да ми ги хвали колко са интелигентни и начетени, айде бегай. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не симпатизирам на Рени особено, но живота ни да не зависи от това да знаем кой е Кольо ?

Хайде, моля ви се.

Ирина или Ути като са много умни за какво са ми подобни хора в живота ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не симпатизирам на Рени особено, но живота ни да не зависи от това да знаем кой е Кольо ?

Хайде, моля ви се.

Ирина или Ути като са много умни за какво са ми подобни хора в живота ?

Извинявай, ама всеки човек който има поне една гънка на мозъка ги знае тея неща. Не е нещо, което те определя като човек и същност, но е супер смешно да се имаш за звезда, а да не знаеш едни от най-известните хора в България. За президента също беше трагедия.

 

И Ирина и Ути не отговориха нито веднъж. Само Лиляна мома отговаряше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама всеки човек който има поне една гънка на мозъка ги знае тея неща. Не е нещо, което те определя като човек и същност, но е супер смешно да се имаш за звезда, а да не знаеш едни от най-известните хора в България. За президента също беше трагедия.

 

И Ирина и Ути не отговориха нито веднъж. Само Лиляна мома отговаряше.

Не съм съгласен.

По тази логика които не знае кой е Кольо е прост ?!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен.

По тази логика които не знае кой е Кольо е прост ?!

"Кольо" не ти е някоя дружка от форума, че да говориш така все едно е никой. Айде малко слез на земята. Отбора на чалгата наистина бяха дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи мили, какви патриоти станахме.

Господ и да го викаш, няма го. :D

А това са елементарни неща, които може да не си ги учил някъде, но все ще ги чул и запомнил от някое предаване, разговор с приятели, някой музей, манастир и т.н Няма как да имаш претенции за звезда - пример на млади и стари, а да си по-прост от 3 годишно дете. Сори, ама....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам кой е Кольо Фичето. А може и да съм знаел като малък, ако сме го учили, но съм забравил. Не ме и интересува кой е.

 

Важното е, че знам кой е Джошкун и Ашкар. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече бе хора, днес хапвах на работа и некъф цървул от НАТВИЗ ли, кво не знам (шит е) говореше за Емануела и че не знаела кой е Декарт и се обърна към мен:

- Млади господине, вие гледате ли ВИП...

АЗ: Да!

Той: За кой сте?

АЗ: За Емануела?

И въпроса знаете ли кой е Декарт? И преди да кажа, се продължи: Нека ви обясня кой е, да направим ПОНЕ ЕДНА гънка, той е френски философ.

И аз: И математик. Извинявайте, това да се направим на културни ли беше. Честно казано и да не знаех кой е Декарт, нямаше да е болка, не ми е помогнал с нещо.

 

И продължихме с още няколко любезности. Но идеята е, фактите не доказват вашият интелект. Сега да не знаеш президента е малко извън това, но да не знаеш Кольо Фичето или Декарт... ми не й трябва очевидно и живота й не зависи от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие разсъждавате от гледна точка на възрастта си и новото време, в което живеете. Което не би следвало да е оправдание, но все пак следва някакво обяснение защо не знаете или защо не искате да знаете.

Ама да ми оправдавате малоумната Рени е абсурдно. Тя не е на 20 години и по нейното време тези неща, тези хора и тази история са били част от живота на хората. Така лесно не се забравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие разсъждавате от гледна точка на възрастта си и новото време, в което живеете. Което не би следвало да е оправдание, но все пак следва някакво обяснение защо не знаете или защо не искате да знаете.

Ама да ми оправдавате малоумната Рени е абсурдно. Тя не е на 20 години и по нейното време тези неща, тези хора и тази история са били част от живота на хората. Така лесно не се забравя.

 

Ти си предубеден към Рени, не я харесваш още от самото начало. На мен ми е симпатична и й прощавам издънките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си предубеден към Рени, не я харесваш още от самото начало. На мен ми е симпатична и й прощавам издънките.

Не е така. Винаги съм харесвал песните й (старите, докато беше активна певачка) и винаги съм следил с интерес какво се случва около нея.

Проста е!

Иначе не знам защо се хабим. Все пак всичко значимо започва от периода на "Луда по тебе" (например). Това наистина си струва да се знае. Ебе те, че не знаеш кой ти е създал историята. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...