Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Невероятни елиминации!

 

Иначе бременната е Роро

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя може да е бременната... Емануела едва ли ще си позволи дори и да има съмнения да ги каже на глас в къщата, защото няма официален мъж до себе си и ще си навреди на имиджа, Лили, Рени и Миглена са на възраст, Надя също тотално я изключвам по ред причини, остават Ирина и Деси - а тъй като кадрите са отпреди излизането на Жана и Лара - вероятно и Жана... Ирина ще е значи. Освен ако Жаната не е правила пореден опит да събуди съжаление у хората и да си оправдае тъпченето, което дори ми изглежда най-логично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Ирини пак се издъни тотално! :D И то винаги на лайв, показа колко искрена е била в сдобряването си с Меги.. просто тази жена няма представа какво я чака навън, хората я ненавиждат!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че изгониха Жана. :o

В шок съм... нали ББ искаше да й помогне? Защо я пусна са си ходи?

Та тя му изнесе шоуто на гърба си и той кво? би й шута... а уж щеше да я подкрепи в борбата, която води.... нямам думи. Тя се чувстваше толкова добре в къщата и искаше много да остане за да се излекува, а ББ я изхвърли, когато е най-лабилна и разклатена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че изгониха Жана. :o

В шок съм... нали ББ искаше да й помогне? Защо я пусна са си ходи?

Та тя му изнесе шоуто на гърба си и той кво? би й шута... а уж щеше да я подкрепи в борбата, която води.... нямам думи. Тя се чувстваше толкова добре в къщата и искаше много да остане за да се излекува, а ББ я изхвърли, когато е най-лабилна и разклатена.

То някой с нея ще се занимава си мислиш ... хъхъ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че изгониха Жана. :o

В шок съм... нали ББ искаше да й помогне? Защо я пусна са си ходи?

Та тя му изнесе шоуто на гърба си и той кво? би й шута... а уж щеше да я подкрепи в борбата, която води.... нямам думи. Тя се чувстваше толкова добре в къщата и искаше много да остане за да се излекува, а ББ я изхвърли, когато е най-лабилна и разклатена.

Е, тъкмо сега като се нашмърка със свръхдоза от мъка.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябваше да гонят Жана. Вътре уж беше тръгнала да се опитва да се бори с проблема си и Биг Брадър уж щеше да й помага, а накрая какво? Изритана...

За Лара си беше очаквано.

След излизането на Жана, фаворит за победа вече категорично ми е Емануела! И от Миглена не бих се оплакал, макар че се съмнявам да е тя. И Кака Лили все още ме кефи, но е напълно ясно, че няма тя да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

И аз скоро го гледах. Двечките са си дружки от 10 г. :ДДД

Не знам дали го бях писал някъде, но наскоро се сетих, че миналата година видях кака Лили на концерта на Планета.

Скандално беше присъствието й за мен, умираше си от скука жената. :roll1:

Рени, Емануела, Христо, Миглена и Надя трябва да стигнат до края.

Супер нечестно беше да нагласят Лили за финала ей така от нищото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябваше да гонят Жана. Вътре уж беше тръгнала да се опитва да се бори с проблема си и Биг Брадър уж щеше да й помага, а накрая какво? Изритана...

За Лара си беше очаквано.

След излизането на Жана, фаворит за победа вече категорично ми е Емануела! И от Миглена не бих се оплакал, макар че се съмнявам да е тя. И Кака Лили все още ме кефи, но е напълно ясно, че няма тя да спечели.

 

Е, какво изритана? Да не решава Биг брадър кой да бъде изгонен? Нямала е вот - изгонена е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво изритана? Да не решава Биг брадър кой да бъде изгонен? Нямала е вот - изгонена е.

Вотът в това предаване рядко отговаря на реалните гласувания на хората. Не знам, според мен Емануела и Жана имат потенциала да са над всички останали откъм гласуване- те са най-актуални от всички там, а и имат доста фенове. Конкретно за Жана видяхме каква подкрепа имаше при Фейсбук гласуването- отвя останалите с няколко пъти повече лайкове.

Но според мен в случая излизането на Жана не беше толкова защото екипа са си решили, че искат да я разкарат, колкото заради това, че може би е било наложително. В последните дни тя навлизаше в невероятно голяма криза, затова може да са се стреснали да не й стане нещо и да са побързали да я махнат. Между другото, тя трябваше днес да е гост на сутрешното предаване на Нова, но не е дошла. Мисля, че участието в предаването й се отрази много зле, а не искам да си представям какво й е било като е излязла и е прочела всичките ужасни коментари на хората. Дано всичко с нея да е наред и бързо да се изправи на крака, защото определено ми се иска отново да се стабилизира като певица и да ни радва с творчество и глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вотът в това предаване рядко отговаря на реалните гласувания на хората. Не знам, според мен Емануела и Жана имат потенциала да са над всички останали откъм гласуване- те са най-актуални от всички там, а и имат доста фенове. Конкретно за Жана видяхме каква подкрепа имаше при Фейсбук гласуването- отвя останалите с няколко пъти повече лайкове.

Но според мен в случая излизането на Жана не беше толкова защото екипа са си решили, че искат да я разкарат, колкото заради това, че може би е било наложително. В последните дни тя навлизаше в невероятно голяма криза, затова може да са се стреснали да не й стане нещо и да са побързали да я махнат. Между другото, тя трябваше днес да е гост на сутрешното предаване на Нова, но не е дошла. Мисля, че участието в предаването й се отрази много зле, а не искам да си представям какво й е било като е излязла и е прочела всичките ужасни коментари на хората. Дано всичко с нея да е наред и бързо да се изправи на крака, защото определено ми се иска отново да се стабилизира като певица и да ни радва с творчество и глас.

 

Жана има доста фенове и много хора я подкрепят, но за съжаление беше в номинация с Меги и Ема... А те двете са по-харесвани от нея.

Яд ме е, че излезе Жана... пак казвам тя изнесе предаването и беше най-цветния и колоритен персонаж. Торнев, Надя, Боби, Христо и Ирина трябваше да излязат преди нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана има доста фенове и много хора я подкрепят, но за съжаление беше в номинация с Меги и Ема... А те двете са по-харесвани от нея.

Яд ме е, че излезе Жана... пак казвам тя изнесе предаването и беше най-цветния и колоритен персонаж. Торнев, Надя, Боби, Христо и Ирина трябваше да излязат преди нея.

Аз се надявам следващите изгонени да са Торнев, Боби и Ирина, макар че Майка Тереза ще я държат до последно по шуробаджанашка линия. Но хората не са глупави иначе, във фб страницата я съсипват с някакви колажи под всяка публикация. Много фалшиво сдобряване направи с Миглена.

Надя е готина - просто не я излъчват, или самата тя е прекалено нормална и некомпрементирана. Тая седмица май пак ще номинират Миглена, обаче имам усещането, че тя ще държи фронта до края точно както беше и Кичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...