Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що, какво е казала/направила?

Едно голямо нищо!

Тази вечер Емануела нито успя да се защити, нито да се обоснове. Малко се изложи.

Рени и тя. Баси тъпото парче, честно! То беше мъка, срам и неудобство да и слушам номинациите....

 

п.с. Жана може ли да е още по-противна?!?!?!?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че тук има хора, които не харесват Жана, мислех, че съм единствена.

В петък ще бъде интересно, лагерът на неинтелектуалките ще се раздели между Миглена, Емануела и Жана, а почитателите на другия лагер ще се съсредоточат върху Лара. Все пак си мисля, че тя ще напусне, колкото и да ми се иска да е Миглена.

Много правилно го каза Христо Живков - Емануела и Миглена (+Жана, която не спомена) правят атмосферата отровна. Чак е неприятно за гледане. И аз обичам саркастични коментарчета и резки захапвания, когато са на място, но трите заедно копаят дъното, особено Миглена и Жана. Емануела е по-мека, а и повече общува с другите, но покрай тях двете и тя става неприятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана май се опитва да се присламчи към "Пайнер" с тия чалгии дето нон-стоп пее.

 

Е, много ясно, тя като чу от Емануела, че в Пайнер и намират участията и взима 4 цифрени суми и иска да е там. В Вирджиния се вижда, че не я е**т за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много фалш. Жана си е неустойчива, ясно. Другите обаче... голямо лицемерие. Ще се извиняват едва ли не, че я номинират. Като човек Жана дава много по-кофти пример в обществото, отколкото Емануела като певица, така че да си спестят двойните стандарти само защото Бергендорф е поппевица. Лара е отвратителна - прекъсва всички, които я номинират, и възразява, рок бунтарката. Биг брадър също ги прекъсва понякога неуместно. Няма да е зле Емануела да прочете известен брой книжки или да се свърже с човек, който да въведе ред в изказа ѝ. Рени каквото можа, направи, макар поантата да е другаде. То на такива като Торнев каквито и примери и аргументи да им се приведат, са си дървени философи. За Вис пеели. Абе смотльо... Леле, ако бях там...

Надя е май най-нормална от всички. Уж... А Ути се изчерви като домат и стана агресивен при номинацията на Миглена. После или преди това пък щеше да ревне. Всички са нестабилни. Аз съм за Рени и Надя. Вальо и Борислав са скучни. Христо е прекалено интелигентен за там. Ирина е ясна за всички ни.

Етюдът с делото и съда беше повече от псевдотеатрален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Ирина (говоря по принцип, не за сега) да напусне, за да се види самата Лара какво леке е без нея.

Просто тогава къщата и играта ще й се сторят като тъмна Индия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, много ясно, тя като чу от Емануела, че в Пайнер и намират участията и взима 4 цифрени суми и иска да е там. В Вирджиния се вижда, че не я е**т за нищо.

 

Имам познати, които работят във Вирджиния и мога да ви кажа, че за тях Жана е най-голямата им звезда, и най-много пари печелят именно от нея. Друг е въпросът, че дори на тях са им писнали нейните номера, настроения, несериозност, закъснения, налагане на собственото мнение, но все пак я търпят точно заради материалния й принос към фирмата. Да, не се вземат чат такива пари като в чалгата, но нека не забравяме и факта, че Вирджиния наистина са продуценти в пълния смисъл на думата - може да се пускат рядко проекти, но продуцентът плаща наистина всичко, а не да си кара изпълнителките да си намерят богат чичак-спонсор или да си бъркат сами в собствения джоб за текст, музика, аранжимент, смесване, видеоклип, визия, стайлинг и т.н. Така че Жана не я мислете, добре си е тя. Ако отиде в Пайнер само ще загуби. Там каталогът вече прелива и ще се слее с тълпата....Друго си е да те позиционират като поп (рок или др. стил, различен от поп-фолк) - просто в съзнанието на хората се ползваш с повече респект и не ти лепят етикети на теб самия и на таланта ти, и друго е да те пускат по алтернативни радиа и т.нар. телевизии за бг (световна) музика....Освен това винаги съм си мислил, че пускат рядко песни и клипове, не защото нямат средства, а защото така изкуствено се създава илюзията за нещо специално, дълго очаквано, качествено, единственопо рода си, изпипано продължително време (за справка: Каризма и пускането на песен с клип веднъж годишно). Така че всяка жаба да си знае гьола, стила, компанията, жанра и всеки да си следва своя път, и да си гледа в своята паничка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много фалш. Жана си е неустойчива, ясно. Другите обаче... голямо лицемерие. Ще се извиняват едва ли не, че я номинират. Като човек Жана дава много по-кофти пример в обществото, отколкото Емануела като певица, така че да си спестят двойните стандарти само защото Бергендорф е поппевица. Лара е отвратителна - прекъсва всички, които я номинират, и възразява, рок бунтарката. Биг брадър също ги прекъсва понякога неуместно. Няма да е зле Емануела да прочете известен брой книжки или да се свърже с човек, който да въведе ред в изказа ѝ. Рени каквото можа, направи, макар поантата да е другаде. То на такива като Торнев каквито и примери и аргументи да им се приведат, са си дървени философи. За Вис пеели. Абе смотльо... Леле, ако бях там...

Надя е май най-нормална от всички. Уж... А Ути се изчерви като домат и стана агресивен при номинацията на Миглена. После или преди това пък щеше да ревне. Всички са нестабилни. Аз съм за Рени и Надя. Вальо и Борислав са скучни. Христо е прекалено интелигентен за там. Ирина е ясна за всички ни.

Етюдът с делото и съда беше повече от псевдотеатрален.

Как може да ти хареса Христо ?!

Мъж без мнение!

За два дни реши да е в големия лагер и против кралиците на сезона - Емануела и Миглена.

Рени вече ми е топ 3!

Лили пада доста.

Голямо разочарование.

Днес поне смаза с лаф - ''Момчето вехне пред очите ми''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязахте ли, че Рени каза "саркасизъм" или нещо такова, а правилната дума е "сарказъм", ако разбрах логиката й правилно? И тогава Торнев пак се ухили злобно и подигравателно...Вярно, нито Емануела, нито Рени (за мое съжаление) са особено умни, особено за втората съм леко разочарован, но все пак не само в чалгата се пеят простотии ( в случая говорим за закачливи текстове, думи с преносен смисъл, фрази от ежедневието...), но за такива псевдоинтелектуалци, каквото и да кажем в защита, те няма да го приемат, просто са злобни и тесногръди, и свестен и ефективен спор дори няма да се получи. Извинете, ама тоя смотан Торнев как ще ме убеди, че признак за интелигентност е да знаем за Великия Гетсби, при положение, че не сме американци, бих се срамувал ако не знам някое българско произведение и автора му, ама за такива чуждоезични шедьоври няма как да се засегна...Сигурно и той не знае някои неща, просто още не сме го хванали натясно, което не го прави всемогъщ и всезнаещ, нали....Аман от такива, наистина права беше Емануела, че затова се махат хората от тук....

A иначе Торнев бързо забрави годините с Ку-ку, ама така го извърта, че той бил против чалгата и лагера на Слави Трифонов, бил за другия лагер, дето не искали чалга в предаването....Фурнаджийска лопата....А Ути пък преди да стане готвач, добре, че са били висаджиите да го снимат там в некъв филм и дотам му свършва "актьорската" кариера.... и после взе да се прави на готвач и да плюе по чалгата...Поне него мислех за готин и широкоскроен, ама уви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой друг забеляза, но Рени секунди след номинацията си се смееше и си говореше с Лара. "Ама и ти т'ва пък как го каза" мисля, че бяха думите на Лара, ако правилно съм успял да чуя, след което и двете се засмяха. Според вас дали всичко вътре е сценарии?

Не съм склонен на 100% да вярвам в това, което питам, но още от рождения ден на Глория и нейните реакции си го мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой друг забеляза, но Рени секунди след номинацията си се смееше и си говореше с Лара. "Ама и ти т'ва пък как го каза" мисля, че бяха думите на Лара, ако правилно съм успял да чуя, след което и двете се засмяха. Според вас дали всичко вътре е сценарии?

Не съм склонен на 100% да вярвам в това, което питам, но още от рождения ден на Глория и нейните реакции си го мисля.

Каза "Много се изложи като каза.... "

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лара - Водолей! Срам за зодията. :gun_bandana:

Много лицемерна зодия. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе днес не ми беше кой знае колко интересно. Искам Лара да си ходи и се надявам, че зачитат мнението на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой друг забеляза, но Рени секунди след номинацията си се смееше и си говореше с Лара. "Ама и ти т'ва пък как го каза" мисля, че бяха думите на Лара, ако правилно съм успял да чуя, след което и двете се засмяха. Според вас дали всичко вътре е сценарии?

Не съм склонен на 100% да вярвам в това, което питам, но още от рождения ден на Глория и нейните реакции си го мисля.

Разбира се, че е сценарии. Всеки е получил роля още с подписването на договора и знае в какви сюжетни истории ще участва.

Това го обсъждахме вече. Та то е очевидно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да ти хареса Христо ?!

Мъж без мнение!

За два дни реши да е в големия лагер и против кралиците на сезона - Емануела и Миглена.

Рени вече ми е топ 3!

Лили пада доста.

Голямо разочарование.

Днес поне смаза с лаф - ''Момчето вехне пред очите ми''!

Надявам се след разговора й с Борислав да ти се е върнала отново на първо място.

Невероятна жена! Такъв фин сарказъм. :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лара да хвърчи от къщата с 200!!! Толкова анти и противни жени като нея и Ирина няма, честно!!!

 

Глора и Деса Курвата не остават назад.

 

 

А Деса не ви ли прилича на Преслава от дебелите ѝ години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг брадър вече няма какво да дава и започна да се хваща за някакви думи, измислени от Рени, които никой, даже съквартирантите в къщата не са забелязали.

А тя пък мрънка - тя, която си качи в собствения канал колосалната издънка с Нобеловата награда... малко не върви да се цупи за нещо такова, след като тя сама си се закопава понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глора и Деса Курвата не остават назад.

А Деса не ви ли прилича на Преслава от дебелите ѝ години?

1:1 са, през цялото време си мисля, че Преслава отново е в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг брадър вече няма какво да дава и започна да се хваща за някакви думи, измислени от Рени, които никой, даже съквартирантите в къщата не са забелязали.

А тя пък мрънка - тя, която си качи в собствения канал колосалната издънка с Нобеловата награда... малко не върви да се цупи за нещо такова, след като тя сама си се закопава понякога.

Не си я е качила тя. Второ, Биг брадър си нагажда нещата в полза на интелектуалците. Да, дума "саркасцизъм" няма, но тя знае за съществуването на думата "сарказъм" и явно просто си я словообразува по модела на "артистичност-артистизъм" (в тоя пример и двете думи са валидни). Да не говорим, че може да се употреби и "саркастичност", не е задължително да е само "сарказъм". Биг брадър сигурно бг филология е завършил? Дето нонстоп също греши, докато говори. Съответно Рени нямаше как да се сети за тази дума, защото неволно я спомена. Двойни стандарти към различните съквартиранти - факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...