Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кака Лили е дъното!

Толкова по-противна ми стана! Играе го много важна и с голямо самочувствие а иначе в изповедалнята реве като крокодил. Голямо е мрънкало.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана е пич, просто я изкараха най-ненормалната. Може и така да е, това не я прави лош човек или лоша майка. Естествено, че трябва да изберат някого, ама която и да биха избрали, щеше да засегне. В началото помислих кака Лили за много сервилна, но явно тя просто така си говори. Не мисля, че мрънка за глупости. Всеки човек си има праг на търпимост. Тя е на години, не забравяйте. Всеки организъм различно понася разни неща. Ако беше нагаждачка, щеше да си проличи. Сега и това с Жана е тъпо. Тя се поставя в изолация, обаче е супер тъпо как всички плюскат, вместо да разрешат проблема с нея. А Роро е мега голям интригант и лицемер. Така постъпваха с Кичка в миналия сезон, между другото, но тя излезе корава, а и хората я обичат и гласуваха да е до края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз вече съм сигурен, че Лили напуска в петък.

По-добре ще е за нея, тя си го каза. Средата не й понася. По-добре, щото наистина ще я съсипят вътре тия вълци.

И каква беше тая простотия с тия въпроси - като ще задават въпроси, нека да са за нещата в къщата изцяло, а не кой каква майка е, защо смесват нещата...

Според мен в този сезон са влезли много хора, които не са си преценили силите и психически не издържат. То като цяло народът е луднал и е супер докачлив. Това може да се види и по "виповете" ни. По един психолог на всички, че е апокалиптично положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Кака Ви Лили просто видя, че номерата и фасоните и няма да минат пред другите и там рухна всъщност! Сега прави сцени и играе.

Тя имаше проблем само с Роро. Не заради това, което каза, а заради лицемерието му. И не че е толкова шизофренично, той просто си е двоен играч. Гнусен е. Абе, всички са едни ревльовци тоя сезон... Нали не мислиш, че Роро заплака от загриженост към Лили? От такъв като него всичко може да се очаква.

Цонева ми става все по-противна. Искала да плаче, но не можела. Баща й починал, тя вътре циркове прави. Безскрупулна е. Абе... ще си замълча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше проблем само с Роро. Не заради това, което каза, а заради лицемерието му. И не че е толкова шизофренично, той просто си е двоен играч. Гнусен е. Абе, всички са едни ревльовци тоя сезон... Нали не мислиш, че Роро заплака от загриженост към Лили? От такъв като него всичко може да се очаква.

Цонева ми става все по-противна. Искала да плаче, но не можела. Баща й починал, тя вътре циркове прави. Безскрупулна е. Абе... ще си замълча.

Е, да... спор няма, че повечто там са ... на пътя да ги видиш, че горят не си струва даже да се изплюеш отгоре им да ги изгасиш... :mf_surrender:

 

Но може би Ирина, Жана, Лили и Деси са в топ 4 по лицемерие и беозочие.

Много на сила е целият сезон до сега. Аз имам чувството, че гледам само от вярност към формата за тези 10 години, в които ми е било любимо предаване. Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички са толкова лицемерни и жадни за внимание, че не е истина. Единствените на които наистина симпатизирам са Ирина и Надя. Другите са кръгла нула.

Лили няма да я махнат, защото се явява аутсайдер като Кичка и хората искат да гледат такива евтини номера. Миглена се очаква да е скандална...Та най вероятно ще махнат Александър. И тримата са по-интересни от 2-3 от мъжете на които името даже не им помня и не са ги давали от както е почнало предаването.

 

Рени много ме кефи днес, че най-после си отвори устата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как някой не би съчувствал на Лили. Личи си, че преживява много дълбоко всичко в къщата, включително и това, че хората не я разбират. Тя сама си признава, че е наясно, че явно не е в тон с порядките в къщата, очевидно не е очаквала да се стигне дотук и не я виня- Биг Брадър понякога може да те изкара от светлина, от която не си предполагал, че ще се покажеш. Личи си, че тя самата се опитва да е добричка и когато прави нещо по-накриво не е защото е лоша. В мисията с куклите напълно я разбирам- не може Биг Брадър да кара жена на напреднала възраст 7 часа да обикаля и слугува с ръце, висящи на някакви дъски и конци...

Вече не съм сигурен кое би било по-доброто за нея- да не я изгонят и да се зарадва на подкрепата отвън или да я изгонят и да се свърши с тормоза й.

 

За Жана не знам какво да кажа- от една страна разбирам, че й е гадно от етикетите, които й лепнаха, но от друга страна не мисля, че трябва така да се изолира от хората около себе си, включително и от тези, които искат да й помогнат.

 

За момента Рени е сред най-уравновесените в тази къща. Впечатлява ме с това как хем успява да пази някакво самочувствие на звезда, хем да е част от компанията и да е отдадена и разсъдлива в някои разговори. Като изключим изцепката й за Нобеловата награда, за момента е сред най-добре представящите се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана е отврат, няма такова неадекватно, тъпо, злобно същество. Много ме е яд за първата мисия, че така й повдигна "имиджа" и няма да я изгонят скоро.

И на мен ми е жал за Лили, на няколко пъти съм на косъм да се разплача с нея... за мен тя наистина страда, а не е позьорка като Кичка. Не искам да я гонят, не искам да гонят и Алек, май най-предпочитам да си тръгне Миглена... жалко, че въпреки напускането на Софкин, пак ще гонят, преди не беше така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е тя или Кучков.

 

Емануела е толкова тъпо парче, че ще е интересно с нея. Ще се пооплаче как не и върви с мъжете, че не иска повече деца и т.н., може и да си пореве. Има материал за шоу. Кучков ми е мега гнусен и не искам да го виждам всяка вечер, особено докато вечерям. :helpsmilie:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...