Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Какво е станало с РЕни, че изпуснах малко?

Каза, че Вальо Михов бил спечелил Нобелова награда и Биг брадър й каза, че се надяван някой ден и тя да получи, а тя съвсем внезапно се присети за концерта мост на Балканите с Мирослав ИлИЧ и Шабан ШаулИЧ и ей така взе да разказва.

Пълен потрес е тая жена, толкова е изпаднала, че няма на къде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каза, че Вальо Михов бил спечелил Нобелова награда и Биг брадър й каза, че се надяван някой ден и тя да получи, а тя съвсем внезапно се присети за концерта мост на Балканите с Мирослав ИлИЧ и Шабан ШаулИЧ и ей така взе да разказва.

Пълен потрес е тая жена, толкова е изпаднала, че няма на къде.

И че Нобеловата награда била най-голямата награда в България?!?!?!?!? :helpsmilie:

 

Това е голяма излагация... голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аделина от миналия Big Brother e писала:

 

Ма кви манекенки , кви плейметки , кви "

Златки " бе ! Лично и публично искам извинение от Златка Димитрова , на русата не и знам профила , за това ,че съм се хилила и бълвала жаби за тях ! Обачеее... те поне бяха млади ( малки ) и поне са хубави ! Те поне се развиват ... Това Рени е жена на години , живяла по странство , РАЖДАЛА и възпитавала деца бееее ! Искам изпит преди да се възпроизвеждат такива ! Искам химическа кастрация !!!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той си каза, че има приятелка, но е по-освободен от останалите участници - с други думи, че е би.

 

Ми защо не каже "Бисексуален съм", ами увърта с изказвания тип "Аз съм освободен". Има доза срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво има да си признава Алек Сандър, то му личи от 10 км... :3fdb8960598fa63e:

 

Рени го напада много смешно. Личи си, че има някакъв комплекс и нужда от признание и като го хапе, че е по-малко известен, сигурно се чувства по-успяла. Очаквам да продължава с изтъкванията каква кариера имала, да набута и тук историята за бившия, с която орева всички медии, и да изцепи още някой бисер като тазвечершния.

 

Засега жените са по-интересни. Дано Миглена избухне скоро. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени най-ме изкефи като каза 'бих номинирала този, когото смятам за най-малко вип!' :roll1: Добре, че беше тя да се посмеем, иначе е голяма скука. Тя се усети, че се издъни с нобеловата награда, и за това почна да замазва с Шабан, ама то стана по-зле. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше известна в Сърбия, но тя вместо да се похвали с някакви продажби на албуми или турнета, изтъква, че имала концерти и дуети с Мирослав Илич и разни такива пиянски ъндърграунд "величия". Да си имала концерт с Цеца или Лепа Брена - ОК! Ама да се хвалиш с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, които са фактор само на дрегерите за алкохол... това е тотална липса на реална преценка и виждане за нещата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама да се хвалиш с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, които са фактор само на дрегерите за алкохол...

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тя си мисли, че като подхвърли едно-две чужди имена и българите ще я помислят за много вървежна.

 

Иначе е била на една сцена с Брена в Гранд шоу, да беше дала нея за пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тя си мисли, че като подхвърли едно-две чужди имена и българите ще я помислят за много вървежна.

 

Иначе е била на една сцена с Брена в Гранд шоу, да беше дала нея за пример.

Това във визитката го каза :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееее, Рени е мега зле! Представа нямах, че е толкова тъпа, иначе от 12 години я знам с високото и самочувствие. В един брой на "Нов фолк" имаше заглавие към нейно интервю - "Болно ми е, че съм по - оценена в чужбина". Беше ги изплещила едни простотии - нямала фенове тука, никой не я подкрепял, не била звезда, все подобни простотии. Ама, че е такова самовлюбено, тъпо, ограничено и елементарно парче, нямах представа. Тая чела ли е изобщо нещо, освен жълтата преса.......... Нищо чудно, че злобее по бившите си колежки, Ивана, Глория, Анелия, Гергана, Емилия и Магда не са чак толкова тъпи и прости, че да влизат в това селско предаване. Деси влиза, но тя поне не се държа просташки. Е, изложи се малко по география, но после се поправи. Ама да не знаеш какво е Нобелова награда.......... :mf_surrender:

 

Деси Цонева да не е алкохоличка? Все е със чаша в ръка. И явно си търси гадже, я вижте ак се държи :

 

Редактирано от Kitty
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е интелигентна , но стана забавно тази вечер. И аз не знаех точно за Нобеловата награда, само съм чувал за нея като име, но това, че не си влязъл да се запознаеш с някакъв конкретен факт не те прави прост! Сега прегледах с един клик разстояние. Бъркат всички природна интелигентност и запознаване на човек с определени кръгове от неща, с глупост, че не знае някакъв единичен факт.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Природната интелигентност включва и това, ако не знаеш или не си сигурен за нещо, да не го казваш - особено с увереност.

Така е. Опита да се изтъкне. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше известна в Сърбия, но тя вместо да се похвали с някакви продажби на албуми или турнета, изтъква, че имала концерти и дуети с Мирослав Илич и разни такива пиянски ъндърграунд "величия". Да си имала концерт с Цеца или Лепа Брена - ОК! Ама да се хвалиш с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, които са фактор само на дрегерите за алкохол... това е тотална липса на реална преценка и виждане за нещата. :mf_surrender:

Шабан Шаулич е име. Фактор на дрегерите, викаш? А Цеца мафиотката на кое е фактор, дето пее "Дидуле" (в превод джиджи-биджи, демек по-зле и от изцепката Карай ме/Еби ме на Рена), но понеже Марина й казала, че е много хубаво това. На акъл същата като Гергана с разсъжденията си за "Твоите думи".

И Рена е била в топ 10 по продажби в Сърбия 2000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дидуле не е джиджи-биджи, а от рода на агугугу. Гукане на малки деца. Един вид му се подиграва и го дразни - " :ae: ".

;)

О, моля ти се. Нали я видях при Огнйен водещия как се оправдава и как го описа. Като Гергана същата история - "те ми казаха, че за много хубави неща се пее". Те и прасетата ядат каквото им дадеш. Ама това е Цеца, такива грешки са непростими. Същите като тази на Рена тази вечер. Само дето Рена е от информираните чалгарки и не знам дали е случайно или не това объркване. За рейтинг всякакви изцепки си измислят. Особено пр-ът на Рени от завръщането й насам е точно един такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...