Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Очаквам фаворитката ми този сезон да е кака Лили.

Това ще е скритата лимонка тази година.

Очаквам още следващия епизод да почне да прави забележки за алкохол и бла бла.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според тази статия Кучков се е отказал в последния момент. От предаването щели да му търсят отговорност:

 

https://lifestyle.bg/bulgarian/zhoro-kuchko...emiya-brat.html

 

Знаех си аз, че няма как да минат без гей (и този път).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според тази статия Кучков се е отказал в последния момент. От предаването щели да му търсят отговорност:

 

https://lifestyle.bg/bulgarian/zhoro-kuchko...emiya-brat.html

 

Знаех си аз, че няма как да минат без гей (и този път).

 

Няма такова нещо. Публикацията не е от официалната страница на предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ще има интересно! Ще има яко конфликти. Повечето направо си личат какви истерици са. А и по-добре, че за първа година са по-нови лица. Че по едно време хората си мислеха, че едни и същи имат абонамент за всички реалитита

 

П.с. малее, Жоро(да не прозвуча цинично) ама е тотална откачалка.... Направо ме плаши!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана мачка с неадекватност :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста кофти роля за Жана, но се справя доста добре в мисията, която си мисли, че има.

Рени скандализира! :1000 (29): Тя попринцип е умна жена, не знам защо се обърка така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абстрахирайки се от класациите, моето мнение е, че Биг Брадър винаги е бил по-гледаното предаване без значение дали е с випове или не. Дори с по-слаб кастинг, сценаристите са достатъчно способни веднага да завъртят нещата така, че да стане интересно. И тъй като другата телевизия не може да конкурира шоуто с друго подобно, те се опитват да го заплюят като простотия и едва ли не се фукат, че техните продукции са за интелигенцията и са по-стойностни. Е сори, но България отдавна е излязла от социалистическия строй и отдавна населението не е главно в селата и фермите. Колкото едното предаване е простотия за развлечение, толкова и другото. А участниците са в много малък процент чисти авантюристи. Повечето са готованци, които за готов хонорар и пълен пансион са готови да се поизложат за определено телевизионно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...