Jump to content



Onlne: Деси Слава - Отново се родих


Препоръчани коментари

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Такива електронни комерси колкото щеш, омръзнаха. Клипът е все едно Ето ме на Емилия.

Нещо е малко флегматична тоя път пред камера. Сега на този ли е ред да го гледаме във всеки неин клип?

Не го виждам като хит това - нещо й липсва, ама като за лятото бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжимент в стил Анелия, за да я пускат DJ- ите, но нещо й липсва. Текстът може би не е толкова подходящ като за клуб, иначе става. Просто е за друг стил песен, не ми се връзва. Клипът е скучен като цяло с тези декори, а и страшно статичен, иначе не е лоша картинката.

 

П.с. Музиката прилича на Емануела - "Сменяй ме", но не е толкова ударна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Деса става от старото поколение и никой да не ми опонира.Глория хич я няма с нейните денс бози ,Ивана и тя супер неадекватни песни прави за 2016 година.Само Деса умее все още да изкара нещо за дискотека.Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо куца. Текстът едва се разбира на първо и второ слушане. Засега предпочитам миналогодишната лятна песен "Започваме на чисто". Десет пъти по-хубава е, пък нека е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016 година-ТОВА СЛУШАТЕ И ЗАТОВА ВИ ПЕЯТ ТОВА.

Искате бийта на Янка -ми на,слушайте.

И аз искам Няма те до мен днес но няма....това се търси на пазара.

И все пак успява да е актуална ,че ако запее и тя като Ивана и Глория това което на наея и се пее,ще я сложите точно при тях.Нали чета коментарите за 2 те им песни-как можело 2016 такива тъпи бози и тн

Деса е изпяла песен котираща се днес.Това е да си актуален и след 20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Така си е. Песента е супер- разтоварваща, лятна. Възхищавам се на Десислава затова че вече 20 години е актуална... Даже след няколко дни ще си купя тетрадка с Десислава, която да ми е по латински език когато започна Фармация в Медицински университет- София. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016 година-ТОВА СЛУШАТЕ И ЗАТОВА ВИ ПЕЯТ ТОВА.

Искате бийта на Янка -ми на,слушайте.

И аз искам Няма те до мен днес но няма....това се търси на пазара.

И все пак успява да е актуална ,че ако запее и тя като Ивана и Глория това което на наея и се пее,ще я сложите точно при тях.Нали чета коментарите за 2 те им песни-как можело 2016 такива тъпи бози и тн

Деса е изпяла песен котираща се днес.Това е да си актуален и след 20 години.

Не, не е, това е да се опитваш да си актуален. Актуални са Преслава и Галена, защото правят какво си искат и отново са хитови. ДесиСлава е по средата, факт е, че е малко над Ивана и Глория, но е в средата. Над нея твърдо са ПАГЕ и тя е доста далеч от нивото им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...