Jump to content



Online: Нелина - Лято, слънце, море


Препоръчани коментари

Толкова клипове е снимала, 100 години кариера и накрая такова неадекватно държание пред камера?

 

 

Хубава песен.

За да е адекватна трябваше да си навре един лампион в путката :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За да е адекватна трябваше да си навре един лампион в путката :mf_surrender:

:roll1:

Хахахаха, искрено ме разсмя.

 

Страхотна песен от Нелина! Браво, много ми хареса - супер свежа и забавна. А клипът е най-добрият й от... не знам и аз от колко години насам. Тази жена няма остаряване - дори сега е по-хубава отпреди, макар аз да я харесвам историческите руса. Пожелавам й успех! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песни на Нелина са страшно добри и тази не е изключение. Страшно много ми хареса и видеото е забавно и точно като за сезона.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов летен хит по всички "модерни" течения... Да видим това, че е изпълнен от певица от старата генерация ще е в полза или напротив.

 

Познат аранжимент, но много готина ритмика, текст, изпяване, вокалчета... Приятна изненада! Ех, да можеше и Гло да нацелва такива актуални мелодии и песни....

 

Искрено се надявам клубовете да завъртят тази песен, суперска е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов летен хит по всички "модерни" течения... Да видим това, че е изпълнен от певица от старата генерация ще е в полза или напротив.

 

Познат аранжимент, но много готина ритмика, текст, изпяване, вокалчета... Приятна изненада! Ех, да можеше и Гло да нацелва такива актуални мелодии и песни....

 

Искрено се надявам клубовете да завъртят тази песен, суперска е!

 

Глория иска да прави "класни" неща, но странно е защо си мисли, че е класно да пееш техно/денс песновки, слушани 2003 година.

Ето една Нелина дори е много по-разнообразна от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъжно с колко нисък интерес тръгва песента - 18 000 гледания :mf_surrender: Даже Юнона прави повече. Не е толкова виновна публиката, а Пайнер, които от години целенасочено пренебрегват и Нелина, и почти всички от старата генерация.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъжно с колко нисък интерес тръгва песента - 18 000 гледания :mf_surrender: Даже Юнона прави повече. Не е толкова виновна публиката, а Пайнер, които от години целенасочено пренебрегват и Нелина, и почти всички от старата генерация.

 

Нелина просто много, много отдавна е загубила връзка с младата аудитория, която е основен двигател на гледанията в youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов летен хит по всички "модерни" течения... Да видим това, че е изпълнен от певица от старата генерация ще е в полза или напротив.

 

Познат аранжимент, но много готина ритмика, текст, изпяване, вокалчета... Приятна изненада! Ех, да можеше и Гло да нацелва такива актуални мелодии и песни....

 

Искрено се надявам клубовете да завъртят тази песен, суперска е!

 

Между другото наистина е супер яка... даже най-читавата песен това лято. :1000 (33):

 

 

++1 :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам на Нелина този път да й се получи. Последно й се получи със Силните печелят в любовта. В НДК бая вхора вдигна с нея.

Иначе причината да генерира по-малко гледания... не знам, с изпълнителите от старата генерация за жалост е така. Нелина често прави песни и за младежката аудитория, по-комерсиални - Господин зает, Лека нощ, Как го правиш, Недей и ти. Пайнер трябва да я ротират повече, но и хората са забили и знаят само пет имена, дето пеят за вертолети или си завират лампи. Като цяло евала на Нела, супер свежарка е. Който трябва, ще оцени песничката. Тя поне се старае да прави и такива, и балади, и народно и няма изцепки като тая последната на Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра!

За първи път си свалих песен на телефона изпята от Нелина, браво!!!

 

Къде забравяш Бял мерцедес, Добре, че вали и Кукавица!! :Vishenka_05: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче това не е типично кифленския текст. Много е забавно и правилно някой написа, че напомня на старата чалга, където имаше ирония и хумор в текстовете и клиповете. Това виждам и в този проект, пречупено към съвремието. Това "кака ти не се продава" е много яко. :D

Значи можело да се правят адекватни комерси и от старата генерация. Разгеле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде забравяш Бял мерцедес, Добре, че вали и Кукавица!! :Vishenka_05: :feminist_en:

Е тях не съм ги свалял на телефона си. :1000 (29):

Когато те са били хитове, аз съм бил прав под пасата. Не ми се карай, че съм се родил по-късно, Росене! :yelling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тях не съм ги свалял на телефона си. :1000 (29):

Когато те са били хитове, аз съм бил прав под пасата. Не ми се карай, че съм се родил по-късно, Росене! :yelling:

 

Това не е оправдание! :feminist_en:

Много яка песен!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая и Нелина заложи на по-комерсиално звучене!От доста време се чудех защо се дърпа - та нали именно комерс за времето си(визирам "Бял Мерцедес") я направи известна!?!Явно се е вслушала в мнението на хората - браво за което!Нека продължава в същия дух и стига от Пайнер да и бутнат едно рамо, току виж успяла да се изкачи нагоре.Дано направи и бърза песен от Пашев, за да затвърди постигнатото с тази!Силно се надявам, че песента ще бъде ротирана по Планета през цялото лято, а не като последните и песни, които бяха излъчвани макс 2-3 седмици след появата им и след това изчезнаха от ефира!

Само не видях къде са кадрите от джулая, за които от Планета писаха, че Нелина е заснела?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...