Jump to content



Online: Преслава - Няма да ти пиша


Препоръчани коментари

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, очакваше се песента да е по-добра от Чуплива и влюбена, щото втори-трети пореден провал щеше вече да я погребе.

 

Ще стане хит, но няма да бие "Пей, сърце". Приятна е.

 

Физиономиите както винаги са убиец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе това пред огледалото сме го гледали вече в "Режим неприлична" :dontknkow:

На мен ми напомни на мегахита "Нокаут" :D

 

Физиономиите наистина са уникални, царица! :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е на досто прилично ниво за Преслава. Даже ако не беше еднообразния монгаж, щеше да е супер. Преслава изглежда ослепително в клипа!

 

Песента е слушаема, за разлика от последните ѝ няколко. Не е нещо кой знае какво - текстът е смотан. Тая Тина Денчева защо още се опитва? Като чух пак обичайните ѝ работи за мачкане, бях на ръба да я спра, но слава Богу, не бяха толкова застъпени (с глаголи в повелително наклонение :D). Мелодията на места също е объркваща и разваля иначе силната като музика песен. Като цяло оценка 4,50 - за нивото на Преслава си е повече от добре. Естествено, ще стане хит, но на Преслава ѝ трябва нещо много по-силно от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно, че вече ме обърка?

А и на колко години си, че така нафлууди за 10 минути. Да ти отворим само на теб една тема, да си пишеш мнението през 3 минути. Характер имаш, ма той където си иска там си ходи...

 

Не се научихте в този форум първо да чуете няколко пъти и чак ден по-късно да пишете. Забоелязвам, че е масова практика, а е смешно да се изказвате крайно след първо слушане, а до час-два вече да се разплувате от кеф.

 

Приятна ми е засега. Не виждам прилики с проекти на колежки, но от Ганев имам повече очаквания за мегахитове, така че е следим развитието. Преслава впечатлява с визии и концепция на клипа.

Като поотлежи в главата ми, ше пиша повече

 

Че кой си ти, че да ме коментираш? Първоначално не оправда очакванията ми, след което ми хареса.

 

Айде хора приличащи на Осама Бин Ладен да не ме коментират!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, коментирай новата доза колоритни физиономии :roll1:

 

1:23 ... :roll1:

 

Богиня! :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите в първите два реда са като на Яница - "Спешно". Тескт - пълна скука, пее едно и също от десетилетие.

Визиите й в клипа са добре този път, всичките прически са хубави, браво на Емилио, само негова заслуга. Иначе тъп клип, по традиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, ако режисьора не се беше сетил да сложи шарени картинки това щеше да е поредния еднакъв клип на Преси с чупки пред огледалото и търкаляне по подове и дивани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пете, колко години ще пееш една и съща песен.

Егати бозата и като видео, и като текст и като аранжимент.

 

Това ако е продукт на най-голямото име в Пайнер...

 

Една яка визия (пред огледалцето) не стига. Какъв е тоя смотан текст, който сме слушали над 15 пъти от нея. Какъв е този клип ала Любимият ми инстаграм филтър... щ

 

Толкова ли не може да отдели малко пари, сили, енергия и творческа мисъл за нещо качествено, с някой точен режисьор - нещо с идея, с концепция.

 

Разочарован съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добра песен от последните й, Ганев си е Ганев и тази година прави само хубави песни. Няма нечуван заряд, но ще е доволен хит със сигурност. Клипът заблуждава с картинките, че е добър, но всъщност е поредния на Преслава с дивани и пози - и Б група правят по-интересни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...