Jump to content



Online: Преслава - Няма да ти пиша


Препоръчани коментари

Специално в този клип е истински сладур - особено пред огледалото :Vishenka_05:

 

Специално тук хубавата песен я спасява за сметка на отвратителния клип, който за пореден път поднася като нещо "свежо"

Клипа е с ужасна цветова гама, която по-скоро дразни окото, но както казах хубава песен.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, хубава е Петя и то много ;) А ти като съдиш хората поне се покажи да те видим каква невероятна красавица си .. то зад монитора всеки много знае.

 

Я па тва! Не излизам по телевизора за да претендирам за красоти! Тя си беше грозновата и с годините, нормално, и слабеенето, си казват думата. Може да се постарае. Аз не, нямам нужда. Не ми липсват ухажори, споко. Иначе са ма давали два пъти по MTV (музикален канал, да поясня, световен) избраха ме сред хиляди други. Не по красота, друг ми е таланта. Също като Петя - може да пее, талантлива е там, но предпочита да се пренася. Лигла.

Само й вредят фенчетата като теб.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално тук хубавата песен я спасява за сметка на отвратителния клип, който за пореден път поднася като нещо "свежо"

Клипа е с ужасна цветова гама, която по-скоро дразни окото, но както казах хубава песен.

 

По-точно описание на проекта не бях виждал.

Слайдовете и частта, където е легнала на пода ми напомнят на "Генерал", но може и да преувеличавам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размиват ми се някак обективността със завистта тук.

 

Всеки нормален хетеро мъж би харесал Преслава, специално в този клип, съжалявам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размиват ми се някак обективността със завистта тук.

 

Всеки нормален хетеро мъж би харесал Преслава, специално в този клип, съжалявам.

 

Според мен и гейовете биха обърнали резбата. Наистина е супер яка. А с тия секси мутричкииииии......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен и гейовете биха обърнали резбата. Наистина е супер яка. А с тия секси мутричкииииии......

 

Прав си :Vishenka_05:

image.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да кажа.... :D Незнам кой е режисьора но, на мен ми липсва Motion blur и плъзването на кадрите ми се получава супер дразнещо за очите. За клипа браво! За Преслава това е като продукция на ниво МТВ :D Песента е зарибяваща, но защо пак е жертва? Нещо се случва в живота на нашенката ми се струва. Визията пред огледалото е хубава, но напълно излишна за този видеоклип, изобщо не пасва на останалите от клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размиват ми се някак обективността със завистта тук.

 

Всеки нормален хетеро мъж би харесал Преслава, специално в този клип, съжалявам.

 

Не я харесваме, евентуално завиждаме?! На кое?? Интересен начин на мислене, когато ви дразни критиката. Поне аз не фенствам на никоя, затова съм обективна.

А, че красива не е и не е била, го знаете всички. Това, че припадате по триъгълни мутри, грим на килограм, скелети и фотошоп, си е ваш проблем.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я харесваме, евентуално завиждаме?! На кое?? Интересен начин на мислене, когато ви дразни критиката. Поне аз не фенствам на никоя, затова съм обективна.

А, че красива не е и не е била, го знаете всички. Това, че припадате по триъгълни мутри, грим на килограм, скелети и фотошоп, си е ваш проблем.

 

Аз смея да кажа, че не припадам по такива неща, но Преслава е много секси в този клип. В "Чуплива" и в дуета с Фики е зле положението, но тук и кокетничи, има си панделка на главата, пред огледалото е с пусната къдрава коса, играе с погледа ... разбира се мненията по въпроса със сексапила са винаги субективни, но все пак.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реакцията на Преслава когато видяла коментарите на Loka:

preslavagif.gif

 

За друго се вайка лиглата. По пода.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мислех,че ще го кажа, нито че ще успее да го постигне от към визия - но да, кадрите пред огледалото компенсират цялата шарения и ужасна идея на клипа. Няма по-гадна и от русата перука, както и от тъпуте й стойки. Но кадрите пред огледалото, както казах, се оказват един връх в beauty визиите на Преса, които отдавна чакахме - или беше мега кекава с гадна руса коса, или беше с кофти грим. Е - пред огледалото са я нацепили на макс, невероятно добре изглежда. Някой да нареже и смеси клипа само от тия кадри - всичко друго е мега тъпо и излишно.

Като цяло ми писна от клиповете й за 20 лева, но тук песента наистина е силна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Студентски просто я въртят на всеки час, дори "Пей, сърце" не пуснаха толкова. Не знам как е в други дискотеки, не бях излизал скоро. Но Преслава извади страшен хит, след "Мястото" това й е най-силната песен. Хората я знаят, само дано не омръзне бързо с толкова ротация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена защо винаги като техните колежки направят новаторски силни и хитови песни задължително трябва да повторят техния успех с нещо подобно като звучене и аранжимент?! Много подли женици...

 

Колкото за това - тъп тийн текст, дори Бийбър, Ариана Гранде и Селена Гомез вече не пеят такива простотии, а нашата "велика" певица продължава да търси лесното, пошлото и комерсиалното! Не се понася просто, крайно ми е вече антипатична!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я старата Петя. Толкова трудно ли беше да се вземе в ръце и да спре с изтърканите текстове и музика. Клипът от своя страна като за нея е нещо космическо. Страшна сладурана е. Най-накрая случи на тотален хит. Единственият минус за мен е познатият вокал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...