Jump to content



Къде са хитовете тази година?


Препоръчани коментари

Тия неща "Мойта няма хит, тогава и другите нямат" ги знаеме..

 

Хитове достатъчно има, всички ги виждаме много добре.. :whistling:

 

Само едно турне с голям спонсор и нещата са идеални..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия неща "Мойта няма хит, тогава и другите нямат" ги знаеме..

 

Хитове достатъчно има, всички ги виждаме много добре.. :whistling:

 

Само едно турне с голям спонсор и нещата са идеални..

Да бе, турне. Ако през 2014 публиката беше 5000 души, то сега ще е 500. Тая година буквално има 2-3 мегахита.

 

Иначе за хитовете... при Цура и Галена, Емилия и Анелия. Доста кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен песните получават много голяма популярност в интернет, дори най-тъпите песни на Юнона се знаят. Преди години се отличаваха малко песни, затова оставаха по-дълго във времето. Сега всяка песен става най-малкото популярна. Но хита е при Татяна и на концерт това ясно ще си проличи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, турне. Ако през 2014 публиката беше 5000 души, то сега ще е 500. Тая година буквално има 2-3 мегахита.

 

Иначе за хитовете... при Цура и Галена, Емилия и Анелия. Доста кофти.

 

Това за 2014 не е вярно, просто няколко деца се заблудихте от пропагандата на платения. 2014 беше една от най-успешните в последните 10 години.. Публика си имаше-доволно, Галин и Фики бяха БУМ-а и само те докараха много хора..Има си видеа, има си дневници, без такива измислици.

 

Тия как чалгата закъсвала съм ги чел още 2005-6, как Токича развалял всичко, не пеели на живо, бла-блааа, блаа, бла, блаа, 11 години по-късно сте на същото положение..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Песента я бива, но далеч не се наложи..

 

Не знам, по участията й я пеят с пълно гърло, сигурен съм, че на концерт ще е отново с БИС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за 2014 не е вярно, просто няколко деца се заблудихте от пропагандата на платения. 2014 беше една от най-успешните в последните 10 години.. Публика си имаше-доволно, Галин и Фики бяха БУМ-а и само те докараха много хора..Има си видеа, има си дневници, без такива измислици.

 

Тия как чалгата закъсвала съм ги чел още 2005-6, как Токича развалял всичко, не пеели на живо, бла-блааа, блаа, бла, блаа, 11 години по-късно сте на същото положение..

Не ми слагай думи в устата, които не съм казвал. Да, 2014 беше доста добра, но турнето не беше успешно, няма какво да се лъжем. Преди се правеха концерти на СТАДИОНИ, а през 2014 на ПЛАЖ.

Тази година е наистина много, много слаба откъм хитове. Щом аз го забелязвам, смятай за к'во говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko: :wacko: :wacko:

 

 

Хич не ми върти очи, пратенико на Фокси. Галин и Фики бяха феномен, който го нямаше много години. Отделно почти нямаше изпълнител на Пайнер без хит. Че дори такива като Татяна и Соня Немска имаха такъв. Много ви е къса паметта.

 

Да не говорим, че рождения ден през 2014 също беше един от най-добрите концерти на Пайнер, залата беше пълна и имаше страшно много хитове..."Горе-долу", "Момче без сърце, "Все напред", Джена имаше много силна година, "Режим неприлична"...много силна година!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ми върти очи, пратенико на Фокси. Галин и Фики бяха феномен, който го нямаше много години. Отделно почти нямаше изпълнител на Пайнер без хит. Че дори такива като Татяна и Соня Немска имаха такъв. Много ви е къса паметта.

 

Да не говорим, че рождения ден през 2014 също беше един от най-добрите концерти на Пайнер, залата беше пълна и имаше страшно много хитове..."Горе-долу", "Момче без сърце, "Все напред", Джена имаше много силна година, "Режим неприлична"...много силна година!!

Тези не са изпълнявани на този концерт. Иначе, да - рожденият ден през 2014 беше адският.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не ми върти очи, пратенико на Фокси. Галин и Фики бяха феномен, който го нямаше много години. Отделно почти нямаше изпълнител на Пайнер без хит. Че дори такива като Татяна и Соня Немска имаха такъв. Много ви е къса паметта.

 

Да не говорим, че рождения ден през 2014 също беше един от най-добрите концерти на Пайнер, залата беше пълна и имаше страшно много хитове..."Горе-долу", "Момче без сърце, "Все напред", Джена имаше много силна година, "Режим неприлична"...много силна година!!

 

Изобщо няма как да се сравняват годините от миналото десетилетие, когато се правеха златни хитове, останали и до днес в историята, когато фолка се слушаше и от хора 40+ с 2014 - ерата на сезонните хитове, които се забравят за 2 месеца. Ерата, в която по-възрастното поколение се отдръпна от чалгата заради еднообразния дискотечен саунд. Митко ти го каза - преди 10 години се правеха концерти на стадиони, а през 2014 на плаж... Тотално падение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо няма как да се сравняват годините от миналото десетилетие, когато се правеха златни хитове, останали и до днес в историята, когато фолка се слушаше и от хора 40+ с 2014 - ерата на сезонните хитове, които се забравят за 2 месеца. Ерата, в която по-възрастното поколение се отдръпна от чалгата заради еднообразния дискотечен саунд. Митко ти го каза - преди 10 години се правеха концерти на стадиони, а през 2014 на плаж... Тотално падение.

Проблемът не е само в песните, а и в потребителите. Едно време ценностната система беше мн по-различна, при днешната младеж масово липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента, в който певиците престанат да правят песни и клипове, само, за да си мерят "пишките" една с друга може и да видим пак истински хит. До тогава ще се задоволяваме с някакви хитове според някакви критерии. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време работеха над цял албум и имаха някаква концепция що годе

А сега се надпреварват и от бързане бълват бълвочи които знаят, че не стават, но се надяват на другите да са още по зле

В тоя ред по вечето песни които изброихте не са никави хитове, слушат се от няма и какво

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това "Едно време....." се отнася за всеки един жанр...Все едно има песни в световния поп като на Майкъл Джексън и Уитни или като "Детелини" в естрадата. Стигате вече с тия клишета "едно време беше това", "ценностната система се промени".. :mf_surrender:

 

Едно време имаше кючеци и модерни песни и сега ги има. След като песни като Хабиби и Чалга пеперудки правят 30 млн и завладяват БЪлгария, ето ви къде са хитовете!

От друга страна се правят и модерни парчета като "Мойто слабо място" и "Удааари ме да паааднаа". Така, че стига сте ревали, едно и също чета вече 10 години. А чалгата не мърда ли не мърда..

 

 

А къде са хитовете в поп-а и рапа-а?????!!!! Няма нито един. Един Криско ги държи живи вече 3-та година, но една пролет, птичка не прави, както би казала Мара Отварачката.

Попаджийте имат подкрепата на цяла България, всички медии, спонсори и т.н и пак не могат кьорав хит да направят.Чалгарите ги тъпчат от всякъде, а народа това си иска и пълни клубовете/прави милионите в тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преувеличено е да се каже, че няма хитове. Калифорния, Гот ми е, Пей сърце, Нека да е тайно са големите хитове от началото на годината. Могат да се добавят и други доста популярни песни, както и такива, излезли в края на 2015та и развили се тази година. Хитовете в БГ музиката се държат от чалгата и от Криско, факт. Вече даже и 100 кила не може да избухне с песен. Да не говорим, че през февруари той пусна клип, сниман също в гето:

. Тоя клип за 3 месеца има толкова гледания, колкото Галена и компания за 5 дни. :) Друг е въпросът и защо сега се скача срещу "Пей, сърце", а срещу неговия клип такова масово възмущение не помня. Просто чалгата вълнува.

Да, факт е, че някакви златни хитове за бъдещите поколения не се правят, но наистина това е във всички жанрове и страни, вкл. в Сърбия и Гърция. Не случайно една Цеца като дойде в България не пее почти нищо от последните години. Както бях казал и в една друга тема проблемът на чалгата е, че напоследък се капсулира и заживя собствен живот. Има големи хитове, но те не излизат от черупката на чалготеките, чалга телевизиите и Интернет. За това, разбира се, значително помага и пропагандната машина на медиите и най-вече националните такива. Поля Генова излиза в най-гледаното предаване и се извинява на баща си, че ще пее чалга. Рачков, Фънки, Халваджиян, че и Слави се гаврят с всеки чалга певец и хит. А всъщност си вадят парите до голяма степен с...чалга. Г На другата крайност са другите "звезди" на България - ето една Поля Генова. Изкараха песента й световен мегахит, изкараха нея едва ли не най-великия съвременен БГ глас. Ама насила хубост не става, дами и господа - половин месец след конкурса гледанията й нещо взеха да секват...

олямо лицемерие и двоен стандарт в тая България - това е нещото, което ме дразни най-много у нас. Чалга FOREVER!!! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преувеличено е да се каже, че няма хитове. Калифорния, Гот ми е, Пей сърце, Нека да е тайно са големите хитове от началото на годината. Могат да се добавят и други доста популярни песни, както и такива, излезли в края на 2015та и развили се тази година. Хитовете в БГ музиката се държат от чалгата и от Криско, факт. Вече даже и 100 кила не може да избухне с песен. Да не говорим, че през февруари той пусна клип, сниман също в гето:
. Тоя клип за 3 месеца има толкова гледания, колкото Галена и компания за 5 дни. :) Друг е въпросът и защо сега се скача срещу "Пей, сърце", а срещу неговия клип такова масово възмущение не помня. Просто чалгата вълнува.

Да, факт е, че някакви златни хитове за бъдещите поколения не се правят, но наистина това е във всички жанрове и страни, вкл. в Сърбия и Гърция. Не случайно една Цеца като дойде в България не пее почти нищо от последните години. Както бях казал и в една друга тема проблемът на чалгата е, че напоследък се капсулира и заживя собствен живот. Има големи хитове, но те не излизат от черупката на чалготеките, чалга телевизиите и Интернет. За това, разбира се, значително помага и пропагандната машина на медиите и най-вече националните такива. Поля Генова излиза в най-гледаното предаване и се извинява на баща си, че ще пее чалга. Рачков, Фънки, Халваджиян, че и Слави се гаврят с всеки чалга певец и хит. А всъщност си вадят парите до голяма степен с...чалга. Г На другата крайност са другите "звезди" на България - ето една Поля Генова. Изкараха песента й световен мегахит, изкараха нея едва ли не най-великия съвременен БГ глас. Ама насила хубост не става, дами и господа - половин месец след конкурса гледанията й нещо взеха да секват...

олямо лицемерие и двоен стандарт в тая България - това е нещото, което ме дразни най-много у нас. Чалга FOREVER!!! :D

 

 

Ето едно много добро и пълно мнение за нещата....!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е най-слушаната музика, защото е комерсиална. Всичко правят за да се слушат и не са творци. Всяка, ама всяка една чалгаджийка прави песни за да са хит, а не защото ги усеща или иска да предаде някакво послание. И спрете с глупостите, че в попа и рапа нямало хитове - има, но просто сте чалгари и не виждате по-далеч от носа си.

 

Тая песен няма милионите дето обичате да броите, но е по-добра от всяка една чалга боза която хвалите до небесата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За поп изпълнителите обаче мнението е много на място, те наистина имат цялата подкрепа в България. То не са реклами, даже цели рекламни кампании, да не говорим радиата колко ги бутат. Отделно другите медии, телевизионни предавания. Ако чалга изпълнител участва в някое реалити трябва да се доказва що за човек е, че винаги е приет като някакъв развращаващ младите селянин... Попаджията обаче променя света и бъдещето на България и е истинско светило. И въпреки това една Михаела Филева и Михаела Маринова с наистина перфектни последни проекти едва успяха милион гледания да си направят, само Криско и Гери дърпат яко. Докато в чалгата с едната Планета и канала в youtube и последната песен на Юнона се знае. Така че темата е доста комплексна и ако вие очаквате да получите хит като "Лъжа е" или "Луда по тебе", ами няма да стане. Вие самите няма да допуснете да ги слушате с години, а ще искате нещо ново след 3 месеца. Друго време е вече и колкото и хубава да е една песен, конкуренцията и бълването са жесоки, както е и в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

, но просто сте чалгари и не виждате по-далеч от носа си.

 

Тая песен няма милионите дето обичате да броите, но е по-добра от всяка една чалга боза която хвалите до небесата.

 

 

ХАХАУАХАХАХААХА тея коментари от ТУРБИ ЧАЛГАРИ са ми любими... :lol: А ти тогава какво правиш тук с 5000 поста?? Едвали е заради Ходини.. :roll1:

 

ПП Това пък от чалгар, да определя другите като "чалгари" винаги ми е било най-нелепо... :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Калифорния", "Като теб", "Гот ми е", "Пей, сърце" са хитове от денят на излизането им! За какво говорите за бога?! :mf_surrender:

 

Говорим, че с тези песновки, с нулев шанс за нещо повече от лятото, никой няма да излезе на голяма сцена и ще си седи в дупките, където е намира и сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преувеличено е да се каже, че няма хитове. Калифорния, Гот ми е, Пей сърце, Нека да е тайно са големите хитове от началото на годината. Могат да се добавят и други доста популярни песни, както и такива, излезли в края на 2015та и развили се тази година. Хитовете в БГ музиката се държат от чалгата и от Криско, факт. Вече даже и 100 кила не може да избухне с песен. Да не говорим, че през февруари той пусна клип, сниман също в гето:
. Тоя клип за 3 месеца има толкова гледания, колкото Галена и компания за 5 дни. :) Друг е въпросът и защо сега се скача срещу "Пей, сърце", а срещу неговия клип такова масово възмущение не помня. Просто чалгата вълнува.

Да, факт е, че някакви златни хитове за бъдещите поколения не се правят, но наистина това е във всички жанрове и страни, вкл. в Сърбия и Гърция. Не случайно една Цеца като дойде в България не пее почти нищо от последните години. Както бях казал и в една друга тема проблемът на чалгата е, че напоследък се капсулира и заживя собствен живот. Има големи хитове, но те не излизат от черупката на чалготеките, чалга телевизиите и Интернет. За това, разбира се, значително помага и пропагандната машина на медиите и най-вече националните такива. Поля Генова излиза в най-гледаното предаване и се извинява на баща си, че ще пее чалга. Рачков, Фънки, Халваджиян, че и Слави се гаврят с всеки чалга певец и хит. А всъщност си вадят парите до голяма степен с...чалга. Г На другата крайност са другите "звезди" на България - ето една Поля Генова. Изкараха песента й световен мегахит, изкараха нея едва ли не най-великия съвременен БГ глас. Ама насила хубост не става, дами и господа - половин месец след конкурса гледанията й нещо взеха да секват...

олямо лицемерие и двоен стандарт в тая България - това е нещото, което ме дразни най-много у нас. Чалга FOREVER!!! :D

Глупости! Точно Цеца даже пее премного песни от последните си два албума

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Калифорния", "Като теб", "Гот ми е", "Пей, сърце" са хитове от денят на излизането им! За какво говорите за бога?! :mf_surrender:

Ако мислеш, че тея песни са хитове имам лоши новини за теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...