Jump to content



Къде са хитовете тази година?


Препоръчани коментари

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Това е един от хитовете тази година, нищо че е от миналата година. Имам чувството, че хората тепърва разбират за песента и адски много са се зарибили по нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко ги остави, а Пашев и Кости се изтъркаха.

 

Оцко не ги е оставил. Той даже ги държеше над водата в последните 5 години. Просто услугите му поскъпнаха и на Пайнер им се видяха високи. Друго няма....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да анализирам песните, които са излезли досега през годината и се броят за някакъв вид хитове:

- "Калифорния" - на това върхът на потенциала му беше сезонен хит, и то в слаб период. Е, получи се, но мисля, че след месец-два вече никой няма да си спомня за тази песен

- "Нека да е тайно" - сериозно ли :1000 (29): Това бозаво нещо!?

- "Гот ми е" - миналата година Анелия успя без очаквания да направи хит, който издържа цяла година, струва ми се, че и сега, с по-добра песен от "Генерал", има шанс за това

- "В пет ми звънни" - според мен няма дискотечния потенциал на "Грешната" например

- "За най-красивата принцеса" - няма да излезе от сянката на "Пеперудките" и няма да се открои на фона на останалите песни

- "Вертолет" - nothing groundbreaking, не е единствената "мазна" песен, която сме чували в последно време, така че, мисля си, има шанс най-много за малък сезонен хит

- "Пей, сърце" - струва ми се, че първоначалният фурор ще се изхаби по-бързо и от "В твоите очи"

Ще съм благодарен, ако не хвърляте камъни по мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете са:

 

1)Галин и Десислава-Нека да е тайно

 

2)Емилия и DJ Цеци Лудата Глава- Калифорния

 

3)Галена, Цветелина Янева и Азис- Пей сърце

 

4)Анелия- Гот ми е

 

5)Десислава- В друг живот

 

6)Емануела- Като теб

 

7)Алисия- Мой

 

8)Яница- В пет ми звънни

 

9)Бони- Ако бях без пари

 

10)Кристиана- Хулиганка

 

11) Фики- Вертолета

 

12)Галин- Готина кола

 

13)Лияна- Вуду

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е като да няма хитове...

Една жена

Видимо изневерил

Нека да е тайно

Калифорния

са си хитовете до момента

Гот ми е

Пей, сърце

В 5 ми звънни

Дори помията на Фикрет и т.н. се налагат за новия сезон.

 

Като гледам от другите компании обаче освен "Мой" на Алисия, друго не се сещам да съм чувал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някой друг хит, но годината може би е най-слабата за момента или поне за първата половина.

Дори помията на Фикрет и т.н. се налагат за новия сезон.

Ще бъде гадно това да стане хит, но няма да се учудя. Аз "Видимо изневерил" и "Една жена" си ги броя за 2015, защото излезнаха тогава, другите които изброи съм съгласен за тях, най-вече "Калифорния" мисля, че за момента това е хита за първата половина от годината.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не може всяка година да е бъкана с хитове. И преди е имало слаби периоди.

 

Да, имало е слаби периоди, на за разлика от преди, на композиторите и на бившите изпълнители на Пайнер не е размахван пръст, че ще видят те какво е без най-великата, най-продуктивната, най-атрактивната и най-влиятелната музикална компания в историята на музикалният шоубизнес от Димитровград. Само преди половин година Митко Трендафилов Димитров, по-известен като "Пайнера", публично в интервю за медиен лайномет (БЛИЦ) на Делян Пеевски, заклейми отцепниците сред изпълнителите и алчните композитори. Опита да ги унижи, че видите ли без него не може и ако не е той, чалга няма да има. Е, само 6 месеца по-късно не може да удържи напиращите въпроси като този на Ники: - Къде са хитовете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все хитове няма и все клечите тук :1000 (29):

 

Клечат, щото няма какво да правят. Надяват се нещо добро да излезе (както и ние с теб), че им кипи кръвта, ходи им се по клубове, а свестна музика няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клечат, щото няма какво да правят. Надяват се нещо добро да излезе (както и ние с теб), че им кипи кръвта, ходи им се по клубове, а свестна музика няма.

По клубовете като гледам не са спрели да си ходи народа, и музиката по цяла нощ дъни там, значи все пак има какво да се пуска.

Като няма свестна музика, да ни я предложи някой друг, но после да не излезе с номера, че музиката му била неразбрана...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Галена и Янева, Емилия, Яница, Теди А, Галин&Деса, Алисия изкараха мега хитове. Иначе очаквам още много хитове, тъй като сме още май месец, все пак :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Галена и Янева, Емилия, Яница, Теди А, Галин&Деса, Алисия изкараха мега хитове. Иначе очаквам още много хитове, тъй като сме още май месец, все пак :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По клубовете като гледам не са спрели да си ходи народа, и музиката по цяла нощ дъни там, значи все пак има какво да се пуска.

Като няма свестна музика, да ни я предложи някой друг, но после да не излезе с номера, че музиката му била неразбрана...

 

Де бре, гледам аз как от 5-6 години се въртят в едни и същи 20-30 клуба и периферия няма никаква..... освен някой друг събор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такива, вертолети, мертолети, по-големи простотии не бях чувал. Или пък новата на Емануела-пълна излагация

И това го казва човек с аватар на Адриана... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Панамера на Адриана все още се слуша, така че тя е хитът.

Нищо друго, което да се е задържало или което да се задържи. Донякъде песента на Ася Вакарелска. Дори Чалга пеперудките започнаха да умират, а нямат заместник.

Кефи ме Вертолетът на Фики, но само той става за дискотека. Вече нямам желание и да излизам на тия тъпи песни.

Гот ми е хубава, но ще отшуми.

Всичко останало не е излизало от кофата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...