Jump to content



Online: Яница - В пет ми звънни


Препоръчани коментари

Емануела и Галена имат подобни. Вероятно това нещо ще прекъсне поредицата от хитченца при Яничка. Иначе вече не евтинее толкова

То па "Всичко чуждо пожелаваш" беше 16-тата поред песен със същата мелодия, но какъв хит стана. За жалост това не критерий...

 

 

Иначе бива, като за Яница много добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Майко лелее божееее.... Толкова як клип толкова е красива умирам

 

песента е убиец . не харесвам пашев, ама това е брутално. Припева ме смазааааа. Яница е явление. Обичам я.

 

:notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли? Това е Сменяй ме 2 :mf_surrender: Абсолютно шаблонна Пашева песен, нищо ново, даже не знам дали ми харесва, тя е еднаква с останалите. Толкова е еднаква, че имам чувството, че дори не е излизала нова песен. И въпреки това си е зарибявка, текстът не ми харесва- на Яни й отива да е кучка, не да се влачи след мъжете!! :naked:

За клипа какво да кажа- сниман на кариера и в Мазето на Пайнера- комбинация от двете най-снимани и банални места, без думи съм. Хубаво заснемане, но местата са потресаващи. Анимцията с облаците и визията й там най- ми хареса. Като цяло имам много големи очаквания от Яница, това е стъпка назад и определено не съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е скандална, бахти израстването с всяка следваща песен. Отново брутален клип, текст и хитова музика. Не знам от колко време няма слабо при нея, кралица! На всичко отгоре е супер красива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да почеша егото на Danger, ще кажа че Яница се яви с тежката артилерия... Песента е супер зарибяваща и определено един от хитовете , а защо и не Хит на лято 2016 !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смазват я в дискотеката от първия ѝ ден!!!

 

Яни просто размаза с клип, песен, текст - ВСИЧКО!

 

Ако ще има нова лидерка, то това определено ще бъде Яница!

 

Обичам я тази жена!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява ужасно много, особено това - "В 5:00 ми звънни, в 5:02 пристигам" :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази ми е на ниво "Грешната" !

 

Голяма бомба е :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново силен проект, клипът е впечатляващ, Яница по качество веднага се нарежда след онези 4-5 имена, които обичайно си имат силни клипове. Песента ми харесва, но една идея по-малко от всичките ѝ предни хитове, не е лесно всеки път да целиш тоталки като "Върнах ти го" и "Грешната"...

За радост виждам много силен първоначален интерес, 90% положителни коментари, значи Яница вече абсолютно е сред силните имена, а песента ще задържи инерцията ѝ. Нямам търпение за следващия ѝ клип, в който се надявам да се завърне към провокациите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...