Jump to content



Online: Галин - Готина кола


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Роботския глас и муцките са на макс просто!

 

Припева е много смотан, текста на моменти е закачлив. Единственото яко е, че е опитал да иронизира всичките статии, че е гей, което си е вярно и го личи от километри.. музиката след припева също е яка.

 

Хубава е песента, но не е нищо ново и нечувано от него. Успех на проекта :)

 

П.С. Вместо момичетата да беше викнал Мр Грешен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роботския глас и муцките са на макс просто!

 

Припева е много смотан, текста на моменти е закачлив. Единственото яко е, че е опитал да иронизира всичките статии, че е гей, което си е вярно и го личи от километри.. музиката след припева също е яка.

 

Хубава е песента, но не е нищо ново и нечувано от него. Успех на проекта :)

 

П.С. Вместо момичетата да беше викнал Мр Грешен!

Трябваше да има 18+..

А и не знам как забеляза това иронизиране , ама хайде..... и не му личи плюс това ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но не е нищо ново и нечувано от него.

Буквално си е презаписал припева на Стреляй.

Текстът е тъп. Само "Ще си купя готина кола" ми остана в съзнанието. Не е кой знае какво, но сигурно ще се завърти. Клипът е свеж. Движенията в частта с гащите са ми супер познати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане хит за два месеца и дотам. Харесва ми песента, но имам чувството, че слушам една песен от както работи с Боби Павлов, концепцията е еднаква. Сега е в пика си, интересно ми е колко още копия ще направи за да се задържи там, къде е, щото според мен това му е тавана. Клипът ми е супер хаотичен, не ми харесва изобщо. И Стаси нали беше голямата новаторка в текстовете, от 1 година насам се е чалгализирала тотално.

 

п.п. Омг, ама то наистина можеш да си пееш Стреляй на припева :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо интересно и нечувано в тази песен. Опит за продължение на ''Парата, ако хвана'' но доста по-слабо.

Клипа ниво Преслава. Няма вече с какво да ни изненада. Винаги едно и също - муцки и преиграване!

Имитирането на Фики показва, че му е създал доста комплекси защото Галин може да си мечтае за хит като ''Бум''!

Успех на проекта и дано най-накрая направи нещо малко по-различно! Нищо няма да му стане ако експериментира.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Долна чалгарска работа, а Галин вече е страшно банален с тая дрезгавост в гласа и тия пози.

П.П. Къде са кадрите, от които беше пуснал снимки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално си е презаписал припева на Стреляй.

Текстът е тъп. Само "Ще си купя готина кола" ми остана в съзнанието. Не е кой знае какво, но сигурно ще се завърти. Клипът е свеж. Движенията в частта с гащите са ми супер познати.

http://vbox7.com/play:02a223e2?p=playlist&...&order=rate - поздрав! :D :D

 

Тъпотия и половина!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми звучи на еднодневка, но имам и предчувствие, че ще стане хит :D

И клипът е оригинален B)

 

Със сгируност има какво още да очакваме от Пайнер, много силни песни се задават ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...