Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Оф, айде спрете се вече бе, хора........ :mf_surrender: и двете радват хората, ама едната умее да пее с пълно гърло, а другата да си показва зърната .. :3fdb8960598fa63e:

Да. Добре че е плейбека иначе жива е умряла :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Деса да пее на плейбек :1000 (29): че тя може да си го позволи и то на две песни най - много, ама иначе на абсолютно всичко друга си е на живо. Жената прави пауза и дава две песни на плейбек за да си почива гласчето през това време, а не като Кама, която освен, че не може да пее, а грачи, нормално е да пее на живо тя през цялото време, защото тя не пее, а пищи. Я напиши във vbox7 Камелия, Бони и Глория - Едерлези и да видите, как Глория се присмива, когато запее Кама :roll1: Глория дори понякога си позволява да пее на плейбек на две песни най - много, иначе и тя си пее на живо.

 

Едерлези

 

Бедни и богати

 

Ti si moj greh

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойчо, аз разбирам да ти е жена или гадже и тогава ти така остро да реагираш, но тя след като не ти е никаква, както и на мен Деса не ми е никаква.. и ти да реагираш по този начин, като някой е казал нещо за Кама.. но чак пък така да говориш от сорта на "Ще пострадаш" , "Ще те разкъсам на парчета".. тъжно е, разбираш ли и аз не го казвам с цел заяждане, а казвам ти отстрани как изглежда.. На мен абсолютно не ми пука дали ти или Фокс или там някой си друг е наричал Деса табуретка, Фатме и т.н и какво аз след всеки пост да се заканвам и да правя заплахи ли...не падам ниско. Мен ме интересува Деса да пуска хубави песни, да я гледаме и чуваме. Личи си, че е щастлива жената, а пък в личният й план изобщо не ме интересува, какви ги върши. Мен не ми трябва Десислава Иванова Донева, а изпълнителката, жената с ангелският глас - Деси Слава :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойчо, аз разбирам да ти е жена или гадже и тогава ти така остро да реагираш, но тя след като не ти е никаква, както и на мен Деса не ми е никаква.. и ти да реагираш по този начин, като някой е казал нещо за Кама.. но чак пък така да говориш от сорта на "Ще пострадаш" , "Ще те разкъсам на парчета".. тъжно е, разбираш ли и аз не го казвам с цел заяждане, а казвам ти отстрани как изглежда.. На мен абсолютно не ми пука дали ти или Фокс или там някой си друг е наричал Деса табуретка, Фатме и т.н и какво аз след всеки пост да се заканвам и да правя заплахи ли...не падам ниско. Мен ме интересува Деса да пуска хубави песни, да я гледаме и чуваме. Личи си, че е щастлива жената, а пък в личният й план изобщо не ме интересува, какви ги върши. Мен не ми трябва Десислава Иванова Донева, а изпълнителката, жената с ангелският глас - Деси Слава :Vishenka_05:

Говоря в преносен смисъл. Мисли адекватно! Как ли пък не ще тръгна да търся някой си Сульо за физическа саморазправа. Аз бия с думи ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на квото и да я поканиш, Фатмето няма да ти откаже.

 

Ама фактите говорят - Кама пее на живо по участия, а Деса си развявавя катерицата и непотърсените от никой вече поувиснали цици по концерти и уж папарашки снимки.

 

Междудругото, не е ли премного интересно как най-големите фенове на табуретката грубо пренебрегват манната небесна за всички Десови - гласуване във измислена тема за някъф топ. После трибуквието и бедрум елемента пак ше се пишат ама най-големите привърженици на Фатмишката ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора сериозно ли е това с Бони и Глория??!!! :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Радвам се, че такива неща излизат, тая жена е толкова бездарна,че няма на къде..То направо е срамно това което се чува и застанала до Глория... :mf_surrender: На нейно място би ме било срам да си отворя устата дори. Не случайно първите 10 години от "кариерата" на Кама никой не я чу как пее на живо, имало е защо... И 4-ката която й даде собственичката на Нов Фолк са и много.... Жалко обаче, че такива като нея са изкарали пари от """пеене""", а наистина пеещи млади хора стоят без една стотинка в България...

 

Кати=Камелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелята, заместничката на чичо Фокс, за какви факти говориш, че Кама се дере, а не пее, разбирам да пее като Деса и тогава да говориш така. Задръж си мнението си за себе си, не знам за какви катерички говориш, ама Деса я няма по вестниците снимана по катеричка, както Кама легнала на леглото с космата Катерица. :3fdb8960598fa63e:

 

Алооо, заместника на трибуквието, земи свери си часовника, Деса кат моела да пее, що не го прави, ами си бичи участията на плейбек колкото да прибере там някви кинти? Дарна, бездарна, Камелия поне е много повече певица, не само от Фатмето разбира се, дори единствено и само поради факта, че си кара участията на живо.

 

Също така не знам коя бяха изловили на концерт на Пайнер миналия декември месец по катерица на сцената в опити да блесне в масовката, щото със песни нито нови, нито стари и се получава. Ще ти дам жокер, че Кама не участваше във въпросната пародия на концерт в голяма полу празна столична зала.

 

Така че изобщо ти си задръж неадекватното мнение за себе си. Коя как се дере е субективно, но Кама го прави наживо, а Деса размотава някви плейбеци там. Певица е тогава тая, която си упражнява гласа, а нея тая, дето си го пазаи повече от най-милото ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е с осем години по-млада. И това има значение за актуалността на даден изпълнител. В България (а и по света) минеш ли 40-те никой не те бръсне за слива..

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Я, кака Кеймъл пее на плейбек в дискотеката на нейният хит "Луда по тебе" .. а тук отварят големи усти и тропат на масата, че е пеела само на живо, я си пуснете видеото. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Я, кака Кеймъл пее на плейбек в дискотеката на нейният хит "Луда по тебе" .. а тук отварят големи усти и тропат на масата, че е пеела само на живо, я си пуснете видеото. :roll1:

 

Така, така....Радвам се, че последните митове за Камелия и "великите" участия лъсват. Аз няколко пъти давах линкове от участия в който Кама или пее много, много зле или хората не я отразяват изобщо, ама кой да слуша..

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Я, кака Кеймъл пее на плейбек в дискотеката на нейният хит "Луда по тебе" .. а тук отварят големи усти и тропат на масата, че е пеела само на живо, я си пуснете видеото. :roll1:

Кирев Спри се !!! Фатмето да не пее на живо ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойчев, не се дразни, но аз каква вина имам в това, че Кама пее на плейбек на най - големият си хит, а пък Деса, че пее "Мойто зайче", тя няма намерение да го налага, а го пее за чик - чирик. А Кама ПЕЕ, подчертавам ПЕЕ на плейбек на най - големият си хит "ЛУДА ПО ТЕБЕ" :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

!!! Излагация !!! Камелия Се Излага - пее Левски Каручка Смях !!! <=== Я ПОГЛЕДНЕТЕ КАК СА ГО КРЪСТИЛИ КЛИПА, КЪДЕТО ПЕЕ КАМА. Щом хората го твърдят, какво повече да говорим. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойчев, не се дразни, но аз каква вина имам в това, че Кама пее на плейбек на най - големият си хит, а пък Деса, че пее "Мойто зайче", тя няма намерение да го налага, а го пее за чик - чирик. А Кама ПЕЕ, подчертавам ПЕЕ на плейбек на най - големият си хит "ЛУДА ПО ТЕБЕ" :mf_surrender:

 

Оф, голям праз, че веднъж го изпяла на плейбек. За сметка на това има сигурно 3000 други случая, в които я е пяла на живо. Въпроса е в тенденцията, иначе всеки изпълнител е имал моменти дето е пял на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не видях нищо неадекватно, жената просто си върви и си танцува..ах, че и сега си го качил... :roll1: ама иначе си припяваш там "Мойто зайче" и "Две сърца", ама сега е била табуретка и Фатме. :hahaha: :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не видях нищо неадекватно, жената просто си върви и си танцува..ах, че и сега си го качил... :roll1: ама иначе си припяваш там "Мойто зайче" и "Две сърца", ама сега е била табуретка и Фатме. :hahaha: :roll1:

БЕШЕ ПИЯНА !!! БЯХ В ПОЧИВКА И КОЛЕЖКАТА КАЗА ЧЕ ИЗПИЛА 3 УИСКИТА ПРЕДИ ДА ИЗЛЕЗНЕ... АМИ АЗ НА ДИСКОТЕКА КАТО ХОДЯ ПЕЯ И ТАНЦУВАМ И НА КИЧКА БОДУРОВА ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЕШЕ ПИЯНА !!! БЯХ В ПОЧИВКА И КОЛЕЖКАТА КАЗА ЧЕ ИЗПИЛА 3 УИСКИТА ПРЕДИ ДА ИЗЛЕЗНЕ... АМИ АЗ НА ДИСКОТЕКА КАТО ХОДЯ ПЕЯ И ТАНЦУВАМ И НА КИЧКА БОДУРОВА ;)

 

Да де, до вчера я харесваше, ама днес е табуретка и Фатме. Я как се изкефи и извика, когато се появи на сцената и започна да пее "Две сърца", айде не на мене тия. :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да слагам проценти на никого, но ако не се кротнете, ще отнесете по една седмица бан! За всички ви се отнася, считайте този коментар като поледно предупреждение. След малко ще изтрия спама.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой спам говориш Христина? Клиповете, които съм качил нека да седят и без това е доказателство, че има клип на който пее на плейбек. Искам всички да го видят!
Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой спам говориш Христина? Клиповете, които съм качил нека да седят и без това е доказателство, че има клип на който пее на плейбек. Искам всички да го видят!

Клиповете си стоят. Става въпрос за "разговора" между Сашо и ИНП и твоя с докето.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...