Jump to content


Online:Стефани-Да не видиш това


Препоръчани коментари

Не мога да повярвам, че текстът е на Мавродиева :mf_surrender: Явно силата й е само в баладите, на останалите песни са й доста банални текстовете. Иначе много тъпа песен, жалко за труда и парите.

 

п.п. И що за премиера е това? Съвсем случайно видях, че Мавродиева си е споделила клипа, а той не само, че е заключен, ами и е качен вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса. Някак си самата монотонност на песента ми хареса, но определено трябваше да има избухващ момент. Изпълнението ме кефи, макар и толкова много обработеният глас. Харесва ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тая Стефани много хляб имаше, ама тя от лутане и паузи не можа да си намери място. Помня как мачкаше със "След теб" 2009 мисля. Имаше и още други хитови песни с Оцко, после и с Флори, ама дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това звучи като някакъв ремикс на "Рога за спомен". Особено тази част, където пее "да не видиш това, да не видиш това", веднага се сеща човек за "ти на мене звънни, ти на мене звънни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това звучи като някакъв ремикс на "Рога за спомен". Особено тази част, където пее "да не видиш това, да не видиш това", веднага се сеща човек за "ти на мене звънни, ти на мене звънни".

след да не видиш това и отсвирът с кавала прилича на Татянината песен. Иначе не ме кефи и клипа е без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...