Jump to content


Online: Славена - Песента на палача


Препоръчани коментари

Не е лоша. Даже ми прилича на баладична версия на "Не исках да те нараня" на Анелия и Илиян. Клипът на мен не ми хареса, но песента и текста са хубави! Добри неща прави, обаче "Разпродажба на мечти" си остава най-хубавата нейна балада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е определено. Напомни ни Всичко се връща(песента на Вероника и компания) и Джулия-Ще се върна. Отсвирите са много силни, за разлика от припева, аранжимента малко куца според мен там, малко по-ударно трябваше. Клипът не е нищо кой знае какво, но са се постарали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага да се опитате да го направите в познатия за вас от промиване на главите ви вид и саунд.

 

Проекта е на толкова високо ниво. Нищо не трябва да е по-различно. Съвършен е. Нито трябва да се пипа, за да стане по-ударно, нито клипа трябва да е лъскав.

 

Много успех пожелавам на проекта. Най-доброто нещо след В твоите очи лично за мен. Дано проекта и филма имат успех. Ще следя премиерата на филма, ако мога ще го гледам, че и Алекс П участва. Страхотно!

 

 

Галена, Анелия и Преслава могат да мечтаят за подобна песен. И много да тренират докато докарат вокалния майсторлък на Славена.

 

 

Напомня ми за Откраднат миг и Ангел с дяволска душа. Красота!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента. Изключително въздействаща балада, както и клип. Много ме радва фактът, че в последните месеци, от началото на годината виждаме и изпълнители, които предлагат хубава, качествена, некомерсиална музика. Така искам да звучи фолка през 2016. Но защо не толкова вървежните певици са по-смели и предлагат подобни проекти? Къде са големите звезди с претенциите и наградите? :Vishenka_05:

 

Браво, Славена. Тя сега към коя компания е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента. Изключително въздействаща балада, както и клип. Много ме радва фактът, че в последните месеци, от началото на годината виждаме и изпълнители, които предлагат хубава, качествена, некомерсиална музика. Така искам да звучи фолка през 2016. Но защо не толкова вървежните певици са по-смели и предлагат подобни проекти? Къде са големите звезди с претенциите и наградите? :Vishenka_05:

 

Браво, Славена. Тя сега към коя компания е?

Никоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента. Изключително въздействаща балада, както и клип. Много ме радва фактът, че в последните месеци, от началото на годината виждаме и изпълнители, които предлагат хубава, качествена, некомерсиална музика. Така искам да звучи фолка през 2016. Но защо не толкова вървежните певици са по-смели и предлагат подобни проекти? Къде са големите звезди с претенциите и наградите? :Vishenka_05:

 

Браво, Славена. Тя сега към коя компания е?

 

 

За жалост засега е в компания 9та глуха. Иска ми се да работи в Пайнер с подобна продукция, но Соня Немска ще я чака с бръснарското ножче на входа в Димитровград :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша. Даже ми прилича на баладична версия на "Не исках да те нараня" на Анелия и Илиян. Клипът на мен не ми хареса, но песента и текста са хубави! Добри неща прави, обаче "Разпродажба на мечти" си остава най-хубавата нейна балада.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост засега е в компания 9та глуха. Иска ми се да работи в Пайнер с подобна продукция, но Соня Немска ще я чака с бръснарското ножче на входа в Димитровград :1000 (29):

:1000 (29): А защо да я чака с ножчето на входа, скандали ли са имали? Аз не знам... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): А защо да я чака с ножчето на входа, скандали ли са имали? Аз не знам... :dontknow:

Верно ли. Това е един от най-бруталните фолк скандали. Славена показа смс-ите от Соня Немска заради Денислав дюнера , в които Соня се кълнеше, че ще и направи макиаж с бръснарския нож за следващата и фотосесия :3fdb8960598fa63e:

 

 

Виж скандалните sms-и със заплахите на Соня Немска към Славена

 

Как Соня Немска преби и наряза лицето на колежка – с видео

 

 

Жалка е Немската овчарка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми най-вече мелодията. Останалото не бих казал, че е нещо специално. Ако беше малко по-underproduced, може би щеше да е по-добре.

Но да, за днешните (ниски) стандарти е добра балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УаУ..Голяма песен! Музика, текст, изпълнение, клип - перфектна е, връща ме в златните години на фолка, когато всяка трета песен беше толкова качествена балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудно ми е защо припадате толкова след като не е нищо впечатляващо?Страхотна музика е измислила, аранжимента е много слаб ..а най-учудващо и изпълнението е също толкова слабо.Славена има голям талант, но тук е решила че е Траяна.Клипа също е супер калпав.Едните кадри са бързи, другите бавни, на третите гледа като разпорена ..тя може много повече.

 

Въпреки всичко ..браво за песента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прочетох, че песента е саундтрак към най-новия бг филм, който е правен без никакъв бюджет, затова и клипът е такъв. Дано покрай филма се зашуми покрай песента. Славена да отива в Пайнер! Талантлива е , а "Разпродажба на мечти" е рядко качествена песен също, която слушам и до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва изобщо клипа честно казано. Що за клип, май тези, които са го направили живеят още в мутренските години, голямо показване и стреляне с тези пистолети. Славена никога не е била харесвана певица, както и Елена, която като се отказа се сетихте, че съществува. Само с "Разпродажба на мечти" се разпознава.

Песента не можах от първо слушане да я запомня, макар, че са се опитали над 5 минути да ни я разтягат и набиват в главата, обаче се е получил обратният ефект- досада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той на някои хора винаги нещо не им харесва, има една поговорка "На крив х*й и вълната му пречи" въпросният след мен всичко не му харесва и за това така разсъждава по нелеп и смешен начин, но както и да е. На мен ми харесва новата песен на Славена, много въздействащ текст, аранжимент, мелодия, клип. Много е хубава и дано да го оценят слушателите, защото малко останаха изпълнителите, които правят качествени песни, като тази. И нека всички изпълнители да не вървят по банановата коричка да правят само песни за дискотеки. Нека си правят, но да правят и качествена музика. Успех Славена според мен си заслужаваше чакането. :notworthy: :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Славена има качества, но винаги нещо й е липсвало. Евала поне,че има песен-емблема - Разпродажба на мечти! Която ми е по-любима и от гръцкия си оригинал.

Много певици нямат нито 1 песен, която да е като символ за тях.

Успех с новата песен, но не ме впечатлява. Конкуренцията е ужасно силна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...